اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

13 نوع و مدل بینی مختلف و رازهای شخصیتی پنهان در آنها

بحث جالب شخصیت شناسی ار روی شکل و فرم اعضای صورت را بارها گفته ایم این بار شخصیت های افرادی را خواهیم شناخت که یکی از 13 مدل بینی این بخش را دارند.
13 نوع و مدل بینی مختلف و رازهای شخصیتی پنهان در آنها
یکی از دلایلی که باعث جذابیت افراد متعدد در برابر چشمان شما می شود ، بینی آنها است و با عوض شدن زاویه دید ، ممکن است دید شما به آن نوع بینی عوض شود و یا همان دید خود را داشته باشید. بطور کلی بینی ها در زیبایی و در پنهان سازی ویژگی منفی صورتمان موثر هستند و برای ما اغلب افرادی که بینی های زیبا و کوچکی دارند ، جذاب هستند و در غیر اینصورت برایمان ممکن است اهمیت نداشته باشند . چه چیزی باعث می شوند که بینی ها دارای اشکال مختلف باشند ؟ معنی آنها چیست؟شخصیت مدل بینی
خب ، انواع مختلفی بینی وجود دارند و در این مقاله از نمناک ما 13 مورد از آنها را به شما معرفی و معنی آنها را به شما می گوییم . جهت اطلاع بیشتر ادامه مطالب ذیل را بخوانید .
بطور کلی آروارهای سینوسی نقش مهمی در شکل گیری کل چهره و از جمله شکل بینی دارند . همچنین نظریه هایی هم وجود دارند که عملکرد بینی هایی درهوای سرد شکل می گیرند با بینی هایی که در گرماو رطوبت شکل می گیرند متفاوت است .
هرچند که همه مااسم های مختلفی داریم ، بینی های مختلفی در شکل های مختلف داریم .
13-شخصیت مدل بینی یونانی :
افرادی که بینی یونانی یا بینی صاف(Straight nose) دارند اغلب دارای شخصیت های هوشمند و بسیار ماهری هستند . این نوع بینی ها بسیار جذاب هستند ومی توانند فورا جلب نظر کنند . این افراد نیز بطور متوسط متفکر هستند .
12-شخصیت شناسی مدل بینی رومی:
بینی رومی گاها یکی از انواع بینی است که بیش از حد شناخته شده است و بیشتر افراد آنرا می شناسند و این نوع بینی ها اغلب تمایل به قلاب بودن را دارند . گفته می شود افرادی که دارای بینی های رومی هستند دارای مهارت های مدیریت و رهبری قوی ایی هستند . آنها هیچ وقت کارهای خود را بدون فکر انجام نمی دهند و قبل از انجام هرکاری کاملا فکر می کنند و سپس انجام می دهند .
این افراد می توانند به اندازه کافی تاثیرگذار باشند و آنها را تشویق به انجام آن کار کنند و می توانند بطور کل سازماندهندگان خوب هستند و به ندرت تهاجمی هستند .
11-شخصیت شناسی مدل بینی کلستیال (The Celestial Nose):
افرادی که از این نوع بینی دارند ، خوش نوع ترین ها هستند و زمانیکه در مقابل آفتاب قرار می گیرنداز زیباترین نوع بینی ها محسوب می شوند و اغلب افرادی شاد و دارای شخصیتی صمیمی هستند . این افراد نیز دارای روابط عاشقانه پایدار و سخت هستند .
10-شخصیت شناسی مدل بینی نوبیان(The Nubian Nose):
شخصیت شناسی مدل بینی سلبریتی ها
این نوع بینی اغلب با شکلی صاف و در عین حال مقداری گسترده هستند . کسانی که از این نوع بینی دارند ، اغلب افرادی خلاق هستند و همچنین از حس کنجکاوی بالایی برخوردارند . همچنین گیرایی بالایی دارند و می توانند افراد اطراف خود را به آسانی جذب خود کنند .
9-شخصیت شناسی مدل بینی هاک(The Hawk Nose):
خب اسم این نوع بینی به خودی خود بیانگر معنی آن است و شکل آن کمی متفاوت است و با خطی کوچک ولبه های تیز نیز مشخص می شود .افرادی که این چنین بینی دارند نمی توان به آنها عنوان عجیب و غریب را داد چرا که عجیب و غریب به نظر نمی رسند .افرادی که دارای بین هاک هستند ، بر اساس شرایط خود زندگی می کنند و بسیار خوشحال هستند و همیشه رویاهای خود را دنبال می کنند .
8-شخصیت شناسی مدل بینی رامپول(The Rumpole Nose):
این یک نوع بینی بزرگ و گوشتی است که افرادی چون Leo McKern از این نوع بینی داشتند . گفته می شود کسانی که از این نوع بینی دارند در عین حال از افرادی پر انرژی هستند و این نوع بینی ها معمولی نیستند و بین دویست نفر یک نفر از چنین بینی برخوردار است .
7-شخصیت شناسی مدل بینی لنین (The Lenin Nose):
همچنین بخوانید : تمامی مطالب و ترفندهای شخصیت شناسی
در بین 25 نفر یک نفر این چنین بینی دارد و دارای بینی گسترده ایی هستند و بیشتر به یک مثلث معکوس شباهت دارد . کسانی که این چنین بینی دارند اغلب خود مختار هستند و ایده ها و فکرهای خود را پنهان نمی کنند و سعی بر اتمام کامل آن هستند و در کل این افراد نیازی به ستون ندارند چرا که خودشان برای خودشان ستون هستند .
6-شخصیت شناسی مدل بینی ردنپ(The Redknapp Nose):
این نوع بینی کمی گسترده و پهن است اما زیاد بزرگ نیست این نوع بینی نیز بسیار محکم هستند . اعتقاد بر این است که یک نفر از 50 نفر ممکن است این چنین بینی داشته باشد و کمی منحصر بفرد است .
5-شخصیت شناسی مدل بینی نیکسون(The Nixon Nose):
بینی ریچارد نیکسون ، رئیس جمهور سابق آمریکا ، در بین 100 نفر یک نفر این چنین بینی دارد . شکل این نوع بینی کوچک است و انتهای آن کمی بزرگ است و دارای لبه است .
افرادی که این چنین بینی دارند اغلب افرادی جاه طلب هستند و دارای ویژگی رهبری و هدایت یک تیم بزرگ و یا فراتر از آن نیز هستند .
4-شخصیت شناسی مدل بینی تارا(The Tara Nose):
این نوع بینی به دلیل Tara Palmer-Tomkinson تهیه کننده تلویزیونی نامگذاری شده است و از انواع بینی هایی است که بسیار نادر هستند و بین هر 1300 نفر یک نفر چنین بینی دارد .
افرادی که این چنین بینی دارند اغلب عاشق طبیعت هستند .
3-شخصیت شناسی مدل بینی فلشی(The Fleshy Nose):
این نوع بینی در بالاترین لیست بینی های نادر است . افرادی که این چنین بینی دارند اغلب افرادی هستند که بسیار مهربان و سخاوتمند و احساسی هستند.
2-شخصیت شناسی مدل بینی دوشس(The Duchess Nose):
شخصیت شناسی مدل بینی
این نوع بینی از طرف هنرمندان از بینی هایی محسوب می شوند که بسیار پرطرفدار هستند و در هنگامی طراحی و نقاشی کمی کشیده می شوند . این نوع بینی کمی کشیده است و در عین حال از زیباترین انواع بینی شناخته شده است . همچنین این نوع بینی بسیار جذاب است و می تواند افرادی افراد زیادی را مجذوب خود نماید و همیشه سعی می کنند که جوی شاد ایجاد نمایند.
کارشناسان ای نوع بینی را از ایده آل ترین انواع بینی می دانند .
1-شخصیت شناسی مدل بینی اسناب(The Snub Nose):
این نوع بینی از بینی های کوچک محسوب می شود که اغلب ظاهری کوچک و جذابی دارند.
ما براین باوریم که هر نوع بینی نشان دهند ه شخصیت هر فرد است و هر نوع بینی نشان دهنده معانی مختلف و متفاوتی است.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *