گنتینگ هایلند مالزی تفرجگاه دیدنی در ارتفاعات و میان کوه های گرانیتی

یکی از جاذبه های زیبا و دیدنی که می توانید در مالزی از آن لذت ببرید، گنتینگ هایلند مالزی می باشد. این مکان یک تفرجگاه پر جاذبه با امتیازات متعددی می باشد. شما می توانید، اوقات خوشی را در این مکان سپری کنید. این مکان دارای بخش های مختلفی همچون اسب سواری می باشد.

گنتینگ هایلند

معرفی گنتینگ هایلند مالزی

یکی از مکان های تفریحی زیبای مالزی در میان ارتفاعات و کوه های گرانیتی آن قرار دارند. شما علاقمندان که قصد سفر به این نواحی را دارید، حتما از جاذبه های تفریحی این منطقه نیز بازدید کنید. این نواحی شرایط مناسبی برای اقامت داشته و با وجود جاذبه های متعدد برای گردشگران هیجان انگیز هستند. این سرزمین یکی از دیدنی های مالزی می باشد.

مکان های گنتینگ هایلند

این مکان یکی از از اولین و مهم ترین تفرجگاه های مالزی به شمار می آید. شما در این نواحی می توانید، اوقات فراغتی کوهستانی داشته باشید. یکی از بزرگ ترین هتل های جهان نیز در این منطقه قرار دارد. این شهرک بسیار سرگرم کننده بوده و می توانید از نزدیک مردمان محلی این مناطق را نیز بشناسید. هتل های توریستی در این مرکز مکان مناسبی برای اقامت گردشگران بودهو امتیازات مناسبی نیز دارند.

اسب سواری آوانا:

در سفر خود حتما سری به مزرعه اسب سواری بزنید و آرامش بیشتری را در آن تجربه کنید. اسب های بسیار زیبا و اصیلی که در این مزارع قرار دارند، توجه همگان را جلب می کنند. این نواحی دارای جنگل های گرمسیری بوده و سرسبزی و طبیعت خاصی دارد. زمین های گلف در این مراکز و اقامت در اقامتگاه های آن از دیگر تجربه های جذاب برای گردشگران خواهد بود.

زیبایی گنتینگ هایلند

سرزمین عجایب پروانه گنتینگ:

این سرزمین یک باغ وسیع با امکانات و امتیازات زیادی برای گردشگران است. صدها پروانه که در این باغ ها به طور آزادانه پرواز می کنند، یک شگفتی محسوب می شوند. این پارک سرپوشیده مخصوص کسانی است که علاقه زیادی به حیات وحش دارند. بخشی از این باغ ها به مزارع زنبورداری و عسل اختصاص داده شده است.

معرفی گنتینگ هایلند

عبادتگاه کوهی چین سو:

یکی دیگر از مکان های دیدنی گنتینگ هایلند در مالزی عبادتگاه های آن می باشد. مجموعه ای با مساحت ۲۸ هکتار که در میان صخره ها و جنگل ها قرار دارد. این مکان به افتخار شخصیت های مذهبی بنا شده است. مجسمه ای از یک شخصیت مذهبی در این سازه مشاهده می شود.

جاذبه تاریخی گنتینگ هایلند

فوکس ورلد مالزی:

فوکس ورلد قرن بیستم مالزی در سال ۱۰۱۸ افتتاح شده و یکی از بزرگ ترین پارک های مصنوعی است که در دنیا شناخته می شود. این پارک دارای انواعی از وسایل بازی بوده و هیجان زیادی را برای گردشگران به همراه دارد. صحنه های مهمی از فیلم های هالیوودی را در این پارک تجربه می کنید.

جاذبه های گنتینگ هایلند

از دیگر دیدنی های مالزی می توان به جزیره لنکاوی اشاره نمود. جزیره ای با شگفتی ها و جاذبه های بی شمار که با آن آشنا می شوید. پل آسمان لنکاوی نیز یکی دیگر از این جاذبه ها بوده و یک سازه بسیار زیبا برای گردشگران است.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا