کناره گیری کریستین استوارت بازیگر فیلم کمپ ایکس ری از بازیگری

کناره گیری کریستین استوارت بازیگر فیلم کمپ ایکس ری از بازیگری

کریستین استوارت که نام او در سال 2012 از سوی مجله فوربس به‌عنوان دریافت کننده بیشترین دستمزد در میان بازیگران زن اعلام شده بود، گفته است که قصد دارد برای مدتی به مرخصی برود.

کریستین استوارت، بازیگر مجموعه سینمایی « گرگ‌و‌میش» که این روزها همراه با پیمان معادی در فیلم «اردوگاه اشعه‌ایکس» ظاهر شده، اعلام کرده است که برای مدتی از بازیگری کناره‌گیری خواهد کرد و به کارهای دیگری مانند سفال‌گری خواهد پرداخت.

کریستین استوارت که نام او در سال 2012 از سوی مجله فوربس به‌عنوان دریافت کننده بیشترین دستمزد در میان بازیگران زن اعلام شده بود، گفته است که قصد دارد برای مدتی به مرخصی برود. گاردین روز جمعه گزارش داد که این بازیگر گفته است که قصد دارد برای مدتی به فعالیت‌های خلاقه دیگری بپردازد.

کریستین استوارت 24 ساله که در چهار سال گذشته در 10 فیلم ظاهر شده، در گفت‌وگو با یو.اس.ای تودی اظهار داشت که از این کار خسته شده است. وی در این مصاحبه گفت: «می‌خواهم مدتی از این کار مرخصی بگیرم چون دو سال است که مدام دارم کار می‌کنم. من یک بازیگر هستم و فرم هنری من همین است، و چون خیلی جوان بودم که کارم را شروع کردم، همیشه موقعی که به فرم‌های دیگری فکر می‌کردم که دلم می‌خواست در آنها خلاقیتی داشته باشم، مرعوب می‌شدم و اعتماد به نفس نداشتم.»

استوارت کارهایی مانند کارگردانی فیلم و سفال‌گری را به‌عنوان علایق خود برشمرد. وی در ادامه این مصاحبه گفت: «می‌خواهم کارگاهی در مرکز شهر لس‌آنجلس بخرم و در آنجا با دست خودم چیزهایی بسازم. من این تصمیم را از چند هفته پیش گرفته‌ام. یک فیلم کوتاه می‌سازم.» وی همچنین گفت که با درآمد 34.5 میلیون دلاری که در فاصله ماه‌های می 2011 و می 2012 داشته است – زمانی که دوران اوج موفقیت مجموعه سینمایی «گرگ‌و‌میش» در گیشه بود- دیگر نگران چیزی نیست و می‌خواهد با خیال راحت به فعالیت‌های خلاق بپردازد.

این بازیگر متولد 1990 در لس‌آنجلس، اولین بار در سن 9 سالگی در فیلمی تلویزیونی با عنوان «سیزدهمین سال» بازی کرد و سال 2002 با بازی در کنار جودی فاستر در فیلم «اتاق امن» دیوید فینچر در مسیر موفقیت قدم برداشت و پس از آن در آثاری مانند «زاتورا»، «به درون طبیعت وحشی» و «چه اتفاقی افتاد» حضور داشت و سرانجام با بازی در پنج فیلم مجموعه «گرگ‌و‌میش» به اوج رسید. وی اخیراً در فیلم «کمپ اشعه ایکس» در کنار پیمان معادی بازی کرده و فیلم «ابرهای سیلز ماریا» ساخته الیویه آسایا که کریستین استوارت در آن با ژولیت بینوش همراه شده، در ماه‌های اخیر در چند قاره به‌‌ نمایش درآمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا