کدام فروشگاه ها روتختی ها و کالاهای خواب فیک و تقلبی می فروشند؟

امروزه خبری مبنی بر فروش روتختی ها و کالاهای خواب فیک و تقلبی در بازار به گوش می رسد. طبق این خبر اعلام شده است برخی فروشندگان روتختی هایی را تحت عنوان برندهای معتبر به فروش می رسانند. این فروشگاه ها که از نام مارک های شناخته شده سواستفاده می کنند، به راحتی قابل شناسایی هستند. به طور مثال کیفیت پارچه و دوخت کالای های خوابی که این فروشگاه ها به مشریان خود ارائه می دهند در مقایسه با کالاهای خواب و روتختی های برند و مرغوب به هیچ وجه قابل مقایسه نیست.

همچنین بر اساس خبر اعلام شده در زمینه فروش روتختی های تقلبی، دلایلی وجود دارد که مشتریان به راحتی در دام این فروشگاه ها می افتند و به راحتی کالاهای خواب تقلبی با نام فیک را تحت عنوان برندهای معتبر خریداری می کنند. در ادامه می خواهیم این خبر را به طور کامل شرح دهیم و بررسی کنیم که چرا مشتریان به آسانی از این فروشندگان، روتختی و کالای خواب خریداری می کنند.

یکی از دلایلی که باعث می شود مشتریان به راحتی در دام فروشندگان کالاهای تقلبی بیفتند، قیمت پایین کالاها است. بر اساس این خبر، فروشندگان این کالاها و روتختی معمولا اجناس خود را به دلیل کیفیت پایین پارچه و نامرغوب بودن، با قیمت بسیار پایین عرضه می کنند. این مسئله باعث می شود مشتریان به راحتی به سمت این کالاها بروند و به دلیل اختلاف قیمت آن ها با سایر محصولات باکیفیت و همچنین نام برند و معتبر این اجناس را خریداری کنند.

  • مارک های شناخته شده

همانطور که گفته شد، این روتختی ها با نام برندهایی که در میان مردم معتبر هستند به فروش می رسند. همین مسئله باعث می شود مشتریان گول عنوان نوشته شده روی کالای خواب و روتختی را بخورند و به راحتی اجناس فیک و با کیفیت بسیار پایین را با عنوانی معتبر خریداری کنند و در ادامه این خبر بیان می کند که معمولا پس از مدتی استفاده، افراد متوجه می شوند که کالای خریداری شده نامرغوب بوده و به سرعت در حال تغییرات منفی و خراب شدن است.

  • فروشندگان معتبر

بر اساس این خبر، متاسفانه چندین فروشگاه که در میان مشتریان بسیار معتبر و سرشناس هستند، اخیرا به جای فروش اجناس مرغوب کالای خواب و روتختی بی کیفیت و فیک را به دست مردم می رسانند. همین امر باعث می شود که مشتریان به راحتی از این فروشگاه ها لوازم مورد نیاز خود را خرید کنند و تا قبل از استفاده به هیچ عنوان متوجه نشوند که این روتختی ها فیک هستند و کیفیت آن ها بسیار پایین می باشند.

اما متاسفانه زمانی که پس از مدتی استفاده کردن متوجه می شوند که نباید به این فروشگاه ها اعتماد می کردند، دیگر نمی توانند کاری انجام دهند و در این شرایط با اعتماد اشتباه به این فروشنده ها سرمایه و پول خود را به راحتی در قبال یک روتختی بی کیفیت از دست می دهند.

خوشبختانه برخی از این فروشگاه ها توسط مردم شناسایی شده اند و در میان مشتریان اعتبار خود را از دست داده اند.

خبر خوب این که گزارش دهندگان این خبر و همچنین کاربران نشانه هایی را گفته اند که مشتریان با دانستن این نشانه ها و کمی دقت در زمان خرید می توانند از انتخاب روتختی های فیک و تقلبی جلوگیری کنند و در دام این فروشندگان نیفتند و همچنین پول خود را برای خرید کالاهای باکیفیت و مرغوبی خرج کنند. در ادامه برخی از این دلایل را به شما توضیح می دهیم تا نفر بعدی که این اجناس جعلی را خریداری می کند شما نباشید!

کدام فروشگاه ها روتختی ها و کالاهای خواب فیک و تقلبی می فروشند؟

  • پارچه و دوخت بی کیفیت

روتختی هایی که واقعا از برندهای معتبری باشند پارچه بسیار مرغوب و دوخت تمیزی دارند. زمانی که شما با یک کالای خواب اعم از پتو، روتختی یک نفره و دونفره، روبالشی و سایر تکه های موجود در یک سرویس خواب مواجه می شوید، به راحتی می توانید نامنظم بودن کیفیت دوخت و نامرغوب بودن جنس پارچه را تشخیص دهید.

طبق گزارشات، در این روتختی ها و کالاهای خواب، فیک بی کیفیت ترین پارچه ها به کار می رود و دوخت آن ها نیز کمترین دقت را دارند. این گونه دوخت ها به قدری نامنظم هستند و از نخ های نامرتبی تشکیل شده اند که به راحتی در نگاه اول قابل تشخیص و مشاهده می باشند.

  • کیفیت چاپ و طرح

از جمله عواملی که به راحتی به شما نشان می دهد یک روتختی فیک و یا اصل است کیفیت چاپ طرح روتختی و رنگ آن می باشد. انواع روتختی تک نفره و دونفره که توسط برندهای معتبر تولید می شوند، از کیفیت چاپ بسیار بالایی برخوردارند. همچنین در صورتی که کاربران آن ها را مدتی استفاده کنند، رنگ خود را از دست نمی دهند و کدر نمی شوند.

کیفیت چاپ طرح کالاهای خواب اصل کیفیت بالایی دارد و به راحتی در هنگام خرید با کمی دقت قابل تشخیص است.

  • فروشگاه های شناخته شده توسط کاربران

درست است که طبق گزارشات حاکی از این خبر، برخی از فروشگاه های معتبر نیز دست به فروش کالاهای خواب فیک زده اند، اما هنوز فروشگاه های معتبری وجود دارند که به هیچ عنوان از اعتماد مشتریان خود سواستفاده نمی کنند و همیشه بهترین خدمات را به کاربران ارائه می دهند.

بنابراین یکی از نکاتی که برای خرید کالای خواب و انواع روتختی دونفره و تک نفره وجود دارد این است که این اجناس را از فروشگاه های شناخته شده که خرید آنلاین و حضوری دارند خریداری کنید.

یکی از این فروشگاه های معتبری که می توانید به راحتی از آن کالاهای خواب خود را خریداری کنید، فروشگاه اینترنتی کالازم است. کالازم کالای خواب و روتختی یک نفره و دونفره را در انواع برندهای معتبر و شناخته شده شامل لاویتا، مادام کوکو، کارینا، آیلا، ترکسان، پارلاک، تیمابال، زارا، پلاس باف و غیره با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به مشتریان خود عرضه می کند.

به طور معمول کالاهای خواب با پارچه هایی تهیه می شوند که بسیار نرم هستند. به دلیل این که این گونه محصولات به طور مستقیم با پوست و سلامت در ارتباط هستند، باید پارچه های به کار رفته در پتو، روتختی، روبالشی و سایر کالاهای خواب بزرگسالان، کودکان و نوزادان از جنسی بسیار لطیف تشکیل شده باشد؛ به طوری که به هیچ عنوان به پوست آسیب نزند و در خواب شما و فرزندتان اختلال ایجاد نکند.

کدام فروشگاه ها روتختی ها و کالاهای خواب فیک و تقلبی می فروشند؟

  • نامرغوب بودن الیاف

برخی از روتختی ها و کالاهای خواب دارای الیاف نامرغوب و بی کیفیت هستند. کیفیت پایین این الیاف را می توان از گوله گوله شدن الیاف داخل روتختی متوجه شد. زمانی که الیاف داخلی یک کالای خواب نامرغوب باشد، به راحتی جمع می شود و شما در زمان خرید به راحتی با لمس روتختی الیاف گوله شده و جمع شده را زیر دستان خود احساس خواهید کرد.

روتختی های نامرغوب و بی کیفیت چگونه به سلامت شما آسیب می زنند؟

بر اساس این خبر و نظرات کاربران، روتختی هایی که کیفیت پایینی دارند به راحتی می توانند به سلامت شما آسیب بزنند. طبق نکاتی که در قسمت های قبل تر گفته شد، کالاهای خواب از جمله روتختی ها به صورت مستقیم با پوست بدن و صورت در ارتباط هستند. به همین دلیل زمانی که شما روتختی هایی را خریداری می کنید که از پارچه های نامرغوب تهیه شده اند، به راحتی به پوست بدن خود آسیب می زنید و سلامت پوست خود را به خطر می اندازید.

این مسئله به ویژه برای کودکان و نوزادان و همچنین افرادی که پوست حساسی دارند صدق می کند. کسانی که پوست آسیب پذیرتر دارند و یا سابقه بیماری ها و حساسیت های پوستی را در گذشته داشته اند، باید در خرید انواع کالای خواب که یکی از مهم ترین آن ها سرویس خواب روتختی است دقت کنند تا بتوانند باکیفیت ترین اجناس را انتخاب کنند.

در برخی مواقع آسیب های ناشی از استفاده از این نوع روتختی های بی کیفیت و بیماری ها و مشکلات پوستی که در پی آن ایجاد می شود جبران ناپذیر است.

کدام فروشگاه ها روتختی ها و کالاهای خواب فیک و تقلبی می فروشند؟

بنابراین همانطور که در بخش های بالاتر هم گفته شد، بر اساس گزارشاتی که از جمله نتایج این خبر در بازار کالای خواب هستند و همچنین نظرات کاربران، یکی از فروشگاه هایی که تاکنون کالاهای خواب و روتختی دونفره و یک نفره فیک و تقلبی نفروخته است، فروشگاه اینترنتی کالازم می باشد.

در طی ۱۰ سال فعالیت، این فروشگاه هیچ گونه شکایتی در رابطه با فروش کالاهای بی کیفیت نداشته است و همچنین همواره هدف کالازم عرضه کالاها و اجناس مرغوب و در پی آن رضایت مشتریان بوده است. مزایایی که خرید از کالازم برای کاربران به ارمغان می آورد شامل موارد زیر است:

  • داشتن ضمانت اصالت کالا
  • قابلیت مرجوع کردن کالا تا ۷ روز پس از رسیدن محصول خریداری شده به دست مشتری
  • امکان پرداخت مبلغ کالا به صورت آنلاین و درب محل برای اطمینان بیشتر مشتری
  • تحویل کالا در کوتاه ترین زمان ممکن بعد از ثبت شدن سفارش

طبق مزایای گفته شده، کاربران می توانند به آسانی از فروشگاه اینترنتی کالازم خرید کنند و تجربه ای فوق العاده از یک خرید آنلاین مطمئن را برای خود به ارمغان آورند.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا