اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
کارگردان معروف سینمایی خودکشی کرد+عکس_60856684a7546.jpeg
کارگردان معروف سینمایی خودکشی کرد+عکس_60856684a7546.jpeg

کارگردان معروف سینمایی خودکشی کرد+عکس

 تونی اسکات ، کارگردان کهنه کار هالیوود ، خودکشی کرد.

تونی اسکات

این کارگردان شصت و هشت ساله که آثاری چون “تاپ گان” و “داستان عاشقانه واقعی” را در کارنامه داشت، برادر رایدلی اسکات، فیلمساز بزرگ چند دهه اخیر بود که به همراه یکدیگر یک کمپانی تولید فیلم را هم مدیریت می کردند. تونی روز یکشنبه خود را از پلی در ایالت کالیفرنیا به پایین پرت کرده است. این اتفاق تلخ در ساعت 12:30 ظهر به وقت محلی رخ داده و تایید هویت او در ساعت 7 شب گذشته اعلام شده است. همچنین پلیس محلی گزارش داده که یادداشت خودکشی در اتومبیل تویوتای مشکی رنگ اسکات، که در نزدیکی پل پارک شده بود، پیدا کرده است.

تونی اسکات فیلمسازی را با فیلم “گرسنگی” در سال 1983 شروع کرد و با ساخت فیلم موفق و پرفروش “تاپ گان” از تام کروز یک ستاره ساخت. ” داستان عاشقانه واقعی” از فیلمهای معروف این کارگردان بود که بحث های زیادی را در دهه 90 برانگیخت. آخرین فیلم او در مقام کارگردان ، “غیر قابل مهار” با بازی دنزل واشینگتن نام داشت که در سال 2010 ساخته شد. تونی اسکات، در این سالهای آخر در نظر داشت تا ادامه ای بر “تاپ گان” بسازد که با خودکشی نابهنگامش ، این پروژه همچون خود کارگردان به تاریخ پیوست.

به جز این، او مشغول تولید چندین پروژه در شرکت تهیه فیلم‌شان بود که از فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی و همچنین تولیدات سینمایی همچون قسمت دوم پرومتئوس را در بر می‌گرفت. اسکات خودش به جز قسمت بعدی تاپ گان، فیلم “جنگ اما” را در مرحله ساخت داشت. اتفاقی نادر است که فیلمسازی با این همه پروژه در حال ساخت، خودش را بکشد!

از میان آثار اخیر او، مردی در آتش، تریلری انتقام‌جویانه با شرکت دنزل واشنگتن، در میان نسل تازه سینماروها، هوادار فراوانی داشت. او نخستین فیلمنامه کوئنتین تارانتینوی جوان را به شکلی تحسین‌برانگیز کارگردانی کرد و تارانتینو همواره از او آثارش با اشتیاق و علاقه یاد می‌کند.

کافه سینما مرگ برادر کوچکتر خانواده فیلمساز اسکات را به سینمادوستان تسلیت می‌گوید. زندگی نامه و اخبار بیشتر حادثه را در پست‌های بعدی دنبال کنید./کافه سینما

این تصویر پل‌ای است که اسکات بر فراز آن تصمیم گرفت به زندگی‌اش خاتمه بدهد:

محل خودکشی تونی اسکات

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *