اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

پليس اتريش از خبرنگاران خواست قربانيان خانه وحشت را راحت بگذارند

پليس اتريش از خبرنگاران خواست قربانيان خانه وحشت را راحت بگذارند

پليس اتريش چهارشنبه از حدود 100 مستأجري كه در ربع قرن گذشته در خانه “جوزف فريتزل” سكونت كرد‌ه‌اند خواست تا براي دادن هرگونه اطلاعاتي به پليس مراجعه كنند و از خبرنگاران درخواست كرد كه قربانيان خانه وحشت را راحت بگذارند. 

خانه خاکستری یا خانه وحشت در زیر زمین این آپارتمان قرار دارد   
 به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز به نقل از رويترز ،  “فرانس پولزر” رئيس پليس شهر آمستتن در اين مورد گفت: «هر كسي كه به نظرش چيز ارزشمندي را براي گفتن در اين چند سال دارد به ويژه ساكنان قبلي ساختماني كه اليزابت و فرزندانش در آنجا حبس شده بودند به پليس مراجعه كند.”
پليس به شدت در تلاش است كه پاسخي را در برابر مهمترين علامت سوال اين پرونده بنويسد و آن اينكه چگونه اين ماجرا ساليان سال پنهان مانده و كسي بويي از آن نبرده بوده است.
رسانه‌هاي اتريشي و آلماني تصاويري را “فريتزل” پدر منتشر كرده‌اند كه در حال خوشگذراني در سواحل تايلند و قبرس بدون خانواده و در زمان حبس فرزندش در زيرزمين خانه بوده است.
پولزر گفت: «سلول زيرزميني پشت يك در بتوني با قفل الكترونيكي قرار داشته و شامل اتاق خوابهاي جدا، آشپزخانه و حمام، يخچال، فريزر و ماشين لباسشويي بوده است».
“برتولد كپلينگر” رئيس مركز روانپزشكي «لوور» اتريش كه مراقبت از اليزابت و فرزندانش را برعهده دارد گفت: “روز گذشته ما جشن تولد كوچكي را براي فرزند 12 ساله اليزابت برگزار كرديم. دو پسري كه همراه با اليزابت تمام عمر را در حبس بوده‌اند هم‌اكنون به سه برادر و خواهر ديگر خود پيوسته‌اند.”

هجوم رسانه هاي خبري بين المللي به خانه وحشت جهت تهیه گزارش
بزرگترين فرزند كه 19 ساله است در بيمارستان و در شرايط وخيمي به سر مي‌برد. “جوزف فريتزل” 73 ساله هم به اتهاماتي از قبيل تجاوز، زناي با محارم، تهديد و اجبار و قتل غيرعمد هفتمين فرزند ناشي از بي‌توجهي وي و سوزاندن جسد تحت بازجويي است.
وي در بازجوييها اعتراف كرده كه دخترش را تهديد كرده او را با تزريق گاز به داخل سلول خواهد كشت و همچنين مدعي شده كه سيستم الكتريكي ورود به سلول طوري تنظيم شده بود كه اگر مدت زيادي باز نگردد در خود به خود باز شود. اما پليس تاكنون اين ادعا را تأييد نكرده است.
در همين حال مقامات و پليس اتريش از خبرنگاراني كه در اطراف كلينيك روانپزشكي ديده مي‌‌شوند درخواست كردند كه به حريم خصوصي اين خانواده احترام گذاشته و آنها را راحت بگذارند.
نيروهاي امنيتي و پليس اتريش كه كلينيك روانپزشكي را تحت مراقبت دارند يك تيم تلويزيوني بلژيكي را به خاطر قصد ورود به مركز بازداشت كرده‌اند و مدام در حال پايين كشيدن عكاسان و خبرنگاران از ديوارهاي اطراف كلينيك هستند.

  بازدید کننده محترم:

 برای آگاهی از ماجرای  خانه وحشت و زندگی الیزابت مطلب زیر را بخوانید و يا اينجا را كليك كنيد:

 ” اليزابت ” دختر اتریشی ، که ۲۴ سال توسط پدرش جوزف (Josef Fritzl) حبس و تجاوزمی شد ، سرانجام آزاد شد .
 

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *