همايش جراحي پلاستيك بيني و صورت در تهران گشايش يافت و تا ‪ ۲۷‬فروردين ماه به كار خود ادامه مي‌دهد.

همايش جراحي پلاستيك بيني و صورت با حضور جراحان و متخصصان گوش ،حلق بيني و زيبايي امروز (جمعه) در بيمارستان “ميلاد” تهران آغاز به كار كرد و به مدت سه روز ادامه دارد.

دكتر “محمود سوادكوهي” دبير انجمن جراحان گوش و حلق و بيني  گفت: اين همايش سه روزه با هدف ارايه جديدترين روشهاي جراحي پلاستيك صورت و ارتقاي علمي و تكنيكي اين رشته برگزار شده است.

وي گفت: جراحي ترميمي و پلاستيك صورت و بيني ،پروتزهاي گونه ،چانه و صورت ، مراقبت‌هاي پوست پس از اعمال جراحي بيني و صورت با ليزر پوست از عمده‌ترين موضوعات مورد بحث در اين همايش است.

روش‌ها و عوارض جراحي آندوسكوپي ليفت پيشاني و ابرو و معرفي روش‌هاي غير جراحي صورت از ديگر موضوعات مهم مورد بررسي در اين همايش سه روزه است.

وي گفت: اين همايش در پي برگزاري جلسات متعدد سخنراني و كارگاه‌هاي آموزشي جراحي پلاستيك صورت كه همواره در ساليان گذشته در حاشيه كنگره‌هاي ساليانه و يا سمينارهاي انجمن جراحان گوش،گلو و بيني برگزار مي‌شد امسال بطور مستقل برپا شده است.

دكتر سوادكوهي تصريح كرد: همزمان با برپايي اين همايش ،نمايشگاه وسايل و تجهيزات پزشكي ، جديدترين تكنولوژي‌هاي نوين جراحي پلاستيك بيني و صورت به پزشكان ارايه مي‌شود.

دكتر سوادكوهي با بيان اينكه دراين همايش استادان و متخصصان مجرب داخل و خارج كشور در رشته‌هاي جراحي گوش،گلو،بيني و پلاستيك حضور دارند يادآور شد: ميهماناني از كشورهاي آلمان و ايتاليا در همايش امسال حضور دارند.

به گفته دكتر سوادكوهي اين همايش علمي شامل سخنراني‌هاي كاربردي و كارگاه‌هاي عملي روي جسد و جراحي زنده ،شامل سه كارگاه رينوپلاستي ،سه كارگاه ليفت آندوسكوپيك صورت ،دو كارگاه جراحي ليفت صورت و يك كارگاه پروتزهاي صورت است كه استادان ايراني و خارجي ارايه مي‌كنند.

شركت در همايش جراحي پلاستيك بيني و صورت داراي امتياز بازآموزي براي جراحان گوش و حلق وبيني ،جراحان عمومي ،جراحان فك و صورت ،متخصصان پوست و ليزر و پزشكان عمومي است.

همايش جراحي پلاستيك بيني و صورت به همت انجمن علمي جراحان گوش ،حلق و بيني و سرو گردن ايران و با همكاري دانشگاههاي علوم پزشكي و بيمارستان ميلاد روز جمعه در بيمارستان ميلاد گشايش يافت و تا ‪ ۲۷‬فروردين ماه به كار خود ادامه مي‌دهد.

منابع سایتآرگا _ نورین بلاگ _ روزانه _ پزشکان بدون مرز _دانشنامه اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا