هفت سین سال گاو با ۷۵ تزیین و چیدمان جدید و دوست داشتنی

هفت سین نماد عید نوروز ایرانی است و با نزدیک شدن به سال جدید اغلب خانم ها به فکر دیزاین سفره هفت سین سال گاو هستند که برای دیزاین این هفت سین می توان از انواع طرح های فانتزی و ساده و سنتی استفاده کرد.

۷۵ مدل هفت سین سال گاو

برای چیدمان سفره هفت سین می توان از انواع دیزاین های متنوع ایده گرفت که انتخاب چیدمانی مناسب برای هفت سین به سلیقه شخصی و وسایلی که در دسترس دارید بستگی دارد.

هفت سین برای سال گاو

دیزاین هفت سین برای سال ۱۴۰۰

قبل از هر چیز بهتر است ظروف مورد نظر خود را برای چیدن سفره هفت سین انتخاب نمایید که ظروف اغلب از بین جنس های سفالی و مسی و شیشه ای و چینی و چوبی و حصیری و … انتخاب می شوند همچنین ظروف مخصوص سفره هفت سین در انواع مدل های ساده و طرح دار موجود می باشند و بهتر است شما طرح و رنگ ظروف را با توجه به طرح و رنگ سفره انتخاب نمایید.

سفره هفت سین را می توانید طرح دار یا ساده انتخاب نمایید همچنین جنس سفره هفت سین را می توانید از بین پارچه های ترمه و حریر و ساتن و … انتخاب نمایید و اگر شما تمایل دارید سفره هفت سین سنتی داشته باشید بهتر است سفره را طرح دار انتخاب کنید.

  •  قاصدک 24

هفت سین شیک برای سال گاو هفت سین دیواری هفت سین فانتزی سال گاو هفت سین درختی برای سال گاو هفت سین زیبا برای سال گاو مدل هفت سین درختی   هفت سین درختی هفت سین سنتی هفت سین زیبا هفت سین زیبا و جدید هفت سین سال گاو نورپردازی هفت سین سال گاو هفت سین فانتزی برای سال گاو مدل هفت سین سنتی هفت سین درختی زیبا و شیک هفت سین سنتی هفت سین سنتی سال گاو هفت سین زیبا سال گاو هفت سین کوچک هفت سین زیبا و فانتزی هفت سین زیبا و شیک هفت سین زیبا و جدید هفت سین فانتزی تزیین هفت سین سال گاو تزیین هفت سین مدل هفت سین برای سال گاو مدل هفت سین 1400 هفت سین شیک و زیبا هفت سین برای میز

سفره هفت سین را می توانید روی اپن و میز خاطره و میز ناهار خوری و زمین و کنسول بچینید که انتخاب مکانی مناسب برای چیدمان هفت سین از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. در زمان های گذشته سفره هفت سین روی میز پهن می شد ولی امروزه به دلیل کوچک شدن خانه ها دیزاین هفت سین روی میز و کنسول و اپن انجام می شود همچنین می توانید هفت سین را به صورت طبقه ای ، کوچک و جمع و جور یا ساده طراحی نمایید. اگر در خانه ای کوچک زندگی می کنید بهتر است هفت سین را روی اپن بچینید همچنین برای دیزاین هفت سین می توانید از صندوقچه قدیمی استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که بهتر است هفت سین را در مکانی بچینید که تا آخر تعطیلات نوروزی دست نخورده باقی بماند همچنین مکانی را انتخاب نمایید که مدام مجبور نباشید جای هفت سین را عوض نمایید.

برای تزیین سفره هفت سین می توانید سبزه و تنگ ماهی و قرآن و آینه و تخم مرغ رنگی و انواع گل های رنگارنگ و … استفاده نمایید.در صورت تمایل می توانید هفت سین را به کمک لامپ های ریسه ای نورپردازی نمایید که با به کار بردن این ایده هفت سین دیزاینی متفاوت و خاص خواهد داشت.

مدل هفت سین سنتی برای سال گاو هفت سین 1400 هفت سین زیبا و شیک طراحی هفت سین برای سال گاو هفت سین ساده برای سال گاو هفت سین روی میز هفت سین روی میز هفت سین روی اپن هفت سین سنتی هفت سین درختی طرح هفت سین برای سال گاو تزیین هفت سین برای سال 1400 تزیین هفت سین تزیین هفت سین برای سال 1400 هفت سین زیبا برای سال 1400 هفت سین زیبا برای سال 1400 هفت سین روی میز هفت سین زیبا برای روی میز هفت سین سال گاو هفت سین شیک برای سال گاو هفت سین سنتی مدل هفت سین 1400 هفت سین سال گاو هفت سین روی میز هفت سین برای روی میز هفت سین شیک برای سال گاو هفت سین کوچک برای سال گاو

مدل های عروسک گاو برای هفت سین

سال ۱۴۰۰ سال گاو نامگذاری شده است و اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید از عروسک نماد سال برای تزیین هفت سین استفاده نمایید بهتر است عروسک گاو را هم تهیه نمایید.

عروسک گاو در انواع جنس های نمدی و خمیر چینی و … موجود می باشند و شما می توانید یک یا دو عروسک گاو را سر سفره هفت سین قرار بدهید همچنین می توانید عروسک ها را از بین رنگ های متنوع انتخاب نمایید.

انتخاب اندازه ای مناسب برای عروسک نماد سال از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید سایز عروسک را با توجه به سایز هفت سین انتخاب نمایید اگر هفت سین تان را به صورت بزرگ چیده اید بهتر است اندازه عروسک گاو را هم بزرگ انتخاب نمایید و اگر هفت سین را کوچک و جمع و جور چیده اید می توانید برای تزیین هفت سین از عروسک گاو کوچک استفاده کنید.

عروسک نمدی گاو مدل هفت سین سال گاو عروسک نمدی گاو تزیین هفت سین گاو عروسک گاو نمدی برای هفت سین مدل های هفت سین سال گاو هفت سین سال گاو تزیین هفت سین گاو مدل های هفت سین سال گاو هفت سین سال گاو هفت سین گاو تزیین هفت سین سال گاو عروسک نمدی گاو عروسک گاو برای هفت سین عروسک نمدی گاو برای هفت سین عروسک نمدی گاو برای هفت سین تزیین هفت سین با عروسک گاو نمدی هفت سین گاو

در این بخش از سبک زندگی مجله آرگا توجه شما را به انواع ایده ها برای چیدمان هفت سین برای سال گاو جلب کردیم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا