نقش مهندس فرحان با بازی مهدی هاشمی در دردسرهای عظیم

مهدی هاشمی که در حال حاضر ایفای نقش «مهندس فرحان» در مجموعه تلویزیونی «دردسرهای عظیم» را برعهده دارد، این کاراکتر را شخصیتی خاص با مشکلات و پیچیدگی‌های خاص خود می‌داند.

این بازیگر می‌گوید: مهندس فرحان کاراکتری است که در درجه اول از نظر سنی به من نزدیک است. به هر حال من و چند بازیگر دیگر در سینما و تلویزیون هستیم که از نظر شرایط سنی به این نقش‌ها نزدیک هستیم و باید هم ایفای آن‌ها را برعهده بگیریم.

نقش مهندس فرحان با بازی مهدی هاشمی در دردسرهای عظیم

بازیگر نقش دکتر قریب در سریال «روزگار قریب» کیانوش عیاری، معتقد است: مردم تاکنون بازی من را معمولا در نقش‌هایی خاص دیده‌اند. مهندس فرحان هم در سریال «دردسرهای عظیم» چنین کاراکتری است؛ فرد خاصی که با مسائل و مشکلات خاص دست و پنجه نرم می‌کند.

بازیگر فیلم «بیست» با بیان این که «دردسرهای عظیم» سومین همکاری او با تهیه‌کنندگان این پروژه بعد از سریال‌های «کارآگاهان» و «طلسم‌شدگان» است، ادامه داد: به نظر من سریال «دردسرهای عظیم» از دو کار قبلی، با این تیم تهیه‌کنندگان بهتر و در مجموع سریال خوبی شده است.

عکس: «دردسرهای عظیم» مهدی هاشمی!

سریال «دردسرهای عظیم» در 26 قسمت 45 دقیقه ای به تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام در گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما تولید می‌شود. فیلمنامه این سریال را سعید جلالی و علیرضا کاظمی پور نوشته‌اند و برزو نیک نژاد نیز اولین تجربه سریال‌سازی خود را با این پروژه رقم می زند.

جواد عزتی، شهین تسلیمی، مهران رجبی، پرستو گلستانی، زهره فکور صبور، مریم سعادت، الناز حبیبی، اشکان اشتیاق، بهشاد شریفیان، محمد مطلبی نیز همبازی‌های مهدی هاشمی در سریال «دردسرهای عظیم» هستند.

آنچه در زیر می بینید عکس‌های این بازیگر در سریال طنز «دردسرهای عظیم» تلویزیون است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا