نقاشی روی قاب گوشی بسیار زیبا و جالب

ایده های خوب همیشه پر طرفدار است. انواع نقاشی که بر سطح اشیایی خاصی صورت می گیرد همیشه دارای یک نوع زیبایی و جذابیتی می شود که می توان از آن لذت برده و برای انواع وسایل شخصی خود نیز این کار را انجام دهید. از جمله این وسایل موبایل و قاب تلفن همراه است که همه ما بیشتر اوقات با این وسیله بسیار سرو کار داریم. نقاشی روی قاب گوشی می تواند کار کردن با این وسیله را برای ما لذت بخش تر کند.

در زیر نمونه هایی از ایده هایی که  می توانید با آن برای نقاشی های زیبایی را برای گوشی همراه خود داشته باشید آمده است. این ایده ها به شما کمک می کند تا هر چه بهتر و زیباتر گوشی خود را طراحی و تزیین کنید.

نقاشی روی قاب گوشی همراه

شما می توانید با انواع رنگهای مخصوص نقاشی قاب گوشی خود را طراحی و تزیین کنید. انواع لاکهای رنگی هم می توانند در تزیین قاب گوشی با استفاده از نقاشی به شما کمک نمایند. با تزیین و نقاشی بر سطح قاب گوشی همراه  یک گوشی زیبا برای موبایلتان خواهید داشت که همه جا از آن لذت می برید. و با این روش یک قاب گوشی زیبا و جدید نیز برای موبایلتان ساخته اید. در ادامه این مطلب با انواع نقاشی و طراحی بر قاب گوشی آشنا خواهید شد که می توانند به شما در دادن ایده های جذاب ساخت قاب گوشی جدید با استفاده از قاب های قدیمی یاری کنند.

عکس و ایده جالب برای نقاشی قاب گوشی

طراحی مدرن روی قاب موبایل

قاب گوشی نقاشی شده زیبا

انواع نقاشی روی قاب گوشی همراه

نقاشی روی قاب تلفن همراه

نقاشی و طراحی جذاب روی قاب موبایل

قاب گوشی زیبا

ادیه های جال برای نقاشی قاب گوشی رنگ آمیزی روی قاب گوشی همراه

انواع زیبایی در نقاشی قاب گوشی

طراحی زیبا بر روی قاب گوشی

مدلهای نقاشی برای قاب گوشی

عکس قاب گوشی نقاشی شده

انواع ایده برای طراحی روی قاب گوشی

نقاشی سیاه قلم برای روی قاب تلفن همراه

ایده های جالب برای قاب گوشی

استفاده از ماژیک های تزیینی مخصوص این کار و همچنین گواش از ایده هایی است که می توانید برای نقاشی روی قابهای گوشی خود استفاده کنید.

زیباترین قاب گوشی ها

طراحی زیبا و دخترانه برای نقاشی روی قاب تلفنقاب همراه

انواع قاب گوشی های زیبا

تزیین قاب گوشی موبایل با طراحی بر روی آن

نقاشی روی قاب گوشی با ایده های متفاوت

لاک های معمولی  که مناسب این گونه وسایل هستند نیز برای نقاشی روی گوشی استفاده می شود. ولی ابتدا باید مواظب بود که مواد لاک و یا هر وسیله رنگ آمیزی موبایل شما را آسیب نزند.قاب گوشی زیبا و جذاب با نقاشی تزیین انواع قاب گوشی

نقاشی زیبا بر روی قاب تلفن همراه

انواع نقاشی زیبا بر روی قاب گوشی

طرح های زیبا بر روی گوشی همراه

قاب گوشی های جذاب و شیک

تزیین زیبای قاب گوشی موبایل

قاب گوشی زیبا و جذاب با نقاشی

 

زیباترین و شیک ترین قاب گوشی های طراحی شده

برای اینکه بتوانید نقاشی های زیبای را بر روی قاب موبایل پیاده کنید می توانید آنها را با شکل های متفاوت و زیبا از تصاویر فانتزی نقاشی و تزیین کنید. این کار برای  کودکان و خردسالان کار پر هیجان و جذابی است.

انواع قاب گوشی های تزینی جذاب قاب گوشی زیبا و جذاب

نقاشی روی قاب موبایل در طرح های زیبا و دوست داشتنی

همانطور که در بالا مشاهده کردید قاب های ساده و بدون طرح و رنگ گوشی های همراه را با نقاشی های زیبا و منحصر به فرد می توان تبدیل به قاب های لاکچری و شیک برای انواع موبایل کرد. البته همواره برای نقاشی کردن باید ابزارهای مورد استفاده برای نقاشی را نیز در اختیار داشته باشید تا با کمک آن ها طرح و شکلی زیبا را خلق کنید. برای کشیدن انواع طرح و رنگ آمیزی آن بر روی قاب های موبایل نیز این وسایل نقاشی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و به وسیله آن ها می توانید طرح مدنظر خود را روی قاب موبایل پیاده کنید.

از جمله ابزارهای لازم نقاشی که برای طراحی کردن قاب گوشی موبایل به کار می آید شامل ماژیک، گواش، رنگ آکریلیک، رنگ های مخصوص ویترای، قلم راپید و حتی لاک ناخن می باشد که بسته به طرح و البته سلیقه خود می توانید از رنگ های مختلف آن ها استفاده نمایید و از این مدل نقاشی ها لذت بیشتری ببرید.

نقاشی های جدید روی قاب موبایل

در ادامه مجموعه نقاشی های کشیده شده بر روی قاب گوشی، تصاویر جدیدتر و دوست داشتنی تری از قاب های موبایل نقاشی شده با ابزارهای نقاشی نام برده شده در بالا را ملاحظه خواهید کرد که با تماشای این تصاویر فوق العاده جذاب و منحصر به فرد و الگوبرداری از این طراحی ها و نقاشی های جدید می توانید قاب گوشی شیک و فانتزی ایده آلی داشته باشید.

نقاشی های جذاب روی قاب موبایل

نقاشی های خاص روی قاب موبایل

نقاشی های متفاوت روی قاب موبایل

نقاشی های دوست داشتنی روی قاب موبایل

نقاشی روی قاب گوشی با طراحی قشنگ

نقاشی های فانتزی روی قاب موبایل

نقاشی های دیدنی روی قاب موبایل

نقاشی های تماشایی روی قاب موبایل

نقاشی های روی قاب موبایل با راپید

نقاشی های روی قاب موبایل با طرح زرافه

نقاشی روی قاب گوشی با طراحی شیک

نقاشی های روی قاب موبایل با ماژیک

نقاشی های روی قاب موبایل با گواش

نقاشی های روی قاب موبایل با طرح جغد

بهترین نقاشی روی قاب موبایل

دیدنی ترین نقاشی روی قاب موبایل

نقاشی روی قاب گوشی با طراحی دوست داشتنی

انواع نقاشی روی قاب گوشی

ایده های متفاوتی برای نقاشی و تزیین روی قاب گوشی وجود دارد که ما شما را با نمونه هایی از این طراحی ها آشنا کردیم. امیدواریم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید. همچنین برای آشنایی با انواع نقاشی می توانید بر روی لینک همین قسمت کلیک نمایید.

منبع : آرگا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا