مهاجرت به پرو و هزینه های برآورد شده برای اقامت در این کشور

پرو، کشوری مهاجرپذیر با امتیازات و امکانات مناسبی است که مورد توجه مهاجران زیادی می باشد. با توجه به اینکه در سال های اخیر پیشرفت های قابل توجهی در کشورهای آمریکای جنوبی رخ داده است این کشور نیز می توانید مقصد مناسبی برای مهاجرت کردن باشد. در این بخش نیز با شیوه های مهاجرت به پرو آشنا می شوید. 

شرایط مهاجرت به پرو

مهاجرت به پرو

شرایط زندگی در این کشور نسبتا مساعد بوده و پیشرفت های اقتصادی خوبی در آن حاکم است. نرخ اشتغال در این کشور نسبتا پایین بوده و اهداف زیادی در راستای ایجاد شغل در این کشور وجود دارد. این کشور همچنین از سیستم های مراقبتی و بهداشتی مناسبی برخوردار است. در این کشور امکانات خوبی برای تحصیل نیز فراهم خواهد بود.

اقامت در پرو

هزینه زندگی در شهر پرو:

کشور پرو یکی از کشورهای مهاجرپذیری بوده که از امتیازات زیادی برای مهاجران برخوردار است. این کشور یکی از ارزان ترین کشورهای آمریکای جنوبی برای مهاجرت می باشد. هزینه های تعریف شده برای زندگی اولیه در این کشور ماهانه ۲۰۰۰ دلار است. اغلب خدمات در شهرهای مختلف این کشور یکسان بوده اما در زمینه مسکن تغییرات قیمت در برخی از شهرها وجود دارد.

  • هزینه برق: ۳۰ دلار
  • آب: ۵ دلار
  • اجاره: ۶۰۰ دلار
  • اینترنت: ۷۰ دلار
  • بیمه: ۳۰۰ دلار
  • وسایل نقلیه: ۱۵۰ دلار
  • تفریح: ۲۰۰ دلار

کار در پرو

هزینه های خوارک در این کشور نیز بسته به نوع غذا متفاوت خواهد بود. غذا خوردن در یک رستوران سطح بالا نسبتا ۳۰ دلار هزینه خواهد داشت. در رستوران های معمولی تر می توانید با ۳ دلار هزینه های خوراک را پرداخت کنید. هزینه تاکسی و تردد درون شهری نیز ۳ دلار می باشد. این کشور از امتیازات زیادی برخوردار بوده و یک کشور مناسب و ارزان برای زندگی کردن است.

مهاجرت کاری:

یکی از شیوه های مهاجرت به این کشور مهاجرت کاری می باشد. ویزای کاری این کشور موقت و به مدت یک ساله است. شما در حیطه تخصص کاری خود می توانید در این کشور اقدام به کار کنید. به عنوان مثال در صورتی که در زمینه تعمیرات تخصص دارید، می توانید در این کشور نیز اقدام به مهاجرت نمایید.

مهاجرت تحصیلی:

تحصیل در پرو با شرایط مناسبی همراه است. تحصیل در دانشکده های پزشکی و دندانپزشکی این کشور نیز ارزان بوده و می توانید از بورسیه های تحصیلی آن بهره مند شوید. برای تحصیل در این کشور نیازی به آزمون های وردی ندارید. شما با تحصیل در این کشور می توانید، آینده شغلی دلخواه داشته باشید.

ویزای کاری پرو

مهاجرت سرمایه گذاری:

یکی دیگر از شیوه های مهاجرت به پرو از طریق سرمایه گذاری است. این شیوه برای مهاجرت بسیار عالی بوده و شما می توانید برای اقامت دائم خود به راحتی از این شیوه استفاده کنید. برای اقدام از طریق این شیوه می توانید در این کشور ثبت شرکت نمایید، همچنین خرید ملک در این کشور نیز امتیازات مناسبی دارد.

کدام دیدنی های آمریکای جنوبی بهتر هستند؟ جاذبه های این نواحی متنوع بوده و شهر پرو نیز یکی از دیدنی های آن محسوب می شود. این شهر ویژگی های مهم توریستی داشته و هر ساله ویزای توریستی نیز صادر می کند. ضمن اینکه شما برای آشنایی با اقدامات لازم برای مهاجرت به پاراگوئه و مهاجرت به شیلی می توانید کلیک نمایید.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا