معایب لامپ هالوژن دور شیشه ای یک وات  در چه می باشد؟

پس از اختراع برق بسیاری از محققان به دنبال این بودند که لامپ هایی تولید کنند که نور بیشتری بدهد و برق کمتری را مصرف کند. لامپ هالوژن سقفی ۷ ۹ یک وات جز لامپ هایی بوده که مانند سایر لامپ ها از برق کمتری مصرف می کند. ولی مزیت لامپ های هالوژن نسبت به سایر لامپ ها این است که توان نوردهی بسیار خوبی را نیز دارد. لامپ هالوژن سقفی ۷ ۹ یک وات اغلب برای محیط های کوچک کاربرد دارد و می تواند نیاز مصرف کننده را از بابت نور پردازی راحت کند. همچنین این لامپ تنها به یک سوکت هالوژن نیاز دارد.

مدل لامپ های لوستری نه تنها یک روش بسیار عالی برای روشنایی بیشتر هستند بلکه از لحاظ اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه هستند. این لامپ ها طراحی های متفاوتی دارند که برای روشنایی نیز ساخته میشوند. از مزیت های خرید این نوع محصول می توان به گارانتی طولانی مدت آن اشاره کرد که شما میتوانید بهترین و با کیفیت ترین آنها را با مدلهای متنوع از شرکت ما با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید. با تماس با مشاورین ما، شما شیک ترین و زیباترین مدل را انتخاب خواهید کرد و خریدی مقرون به صرفه خواهید داشت.

معایب لامپ هالوژن دور شیشه ای یک وات  در چه می باشد؟

مدل لامپ های لوستری نه تنها یک روش بسیار عالی برای روشنایی بیشتر هستند بلکه از لحاظ اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه هستند. این لامپ ها طراحی های متفاوتی دارند که برای روشنایی نیز ساخته میشوند. از مزیت های خرید این نوع محصول می توان به گارانتی طولانی مدت آن اشاره کرد که شما میتوانید بهترین و با کیفیت ترین آنها را با مدلهای متنوع از شرکت آراد برندینگ با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید. با تماس با مشاورین ما، شما شیک ترین و زیباترین مدل را انتخاب خواهید کرد و خریدی مقرون به صرفه خواهید داشت.

لامپ هالوژن سقفی پیچی

انواع متفاوت لامپ هالوژن وجود دارد که یک نمونه لامپ هالوژن سقفی پیچی است. شما برای آنکه دکوراسیونی لوکس تر و متنوع تر داشته باشید، میتوانید از انواع لامپ های هالوژن از جمله سقفی پیچی استفاده کنید که کاری بسیار ساده و راحت هم می باشد. این لامپ ها به دلیل اینکه در ابعاد کوچک نیز تولید میشوند، یکی از کاربردی ترین و منحصر به فرد ترین نوع لامپ در دکوراسیون میباشند. این لامپ های سقفی بسیار کم مصرف هم می باشند و شما میتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید زیرا هزینه های برق را کم میکنند.

معایب لامپ هالوژن دور شیشه ای یک وات  در چه می باشد؟

در مقایسه با سایر لامپ های هالوژن، لامپ هالوژن دور شیشه ایی نمایی بسیار شیک و جالب به اتاق کار یا خواب شما میدهد. لامپ هالوژن نوعی لامپ رشته ایی است که به منظور تولید نور بیشتر و افزایش نرخ طول عمر، از گاز هالوژن استفاده میکنند. در مقایسه با لامپ های رشته ایی معمولی، لامپ های هالوژن بخاطر کیفیت نور بالا و نرخ طول عمر بیشتر،بیشتر مشهور و شناخته شده اند.

یکی از مهمترین المان های دکوراسیون داخلی خانه، نورپردازی سقف است. انواع لامپ های هالوژن از جمله هالوژن سقفی به طراح این امکان را میدهد تا فضاهای مختلفی از خانه یا محل کار را با نصب این لامپ ها زیبا و دلنشین کند.

 

لامپ هالوژن سقفی یک وات

استفاده از لامپ مناسب برای نور پردازی، باید مطابق به اندازه آن محیط، انتخاب شود. لامپ هالوژن سقفی ۹ وات لامپی با توان کمتر بوده و برای محیط های نسبتا کوچک مناسب است. لامپ های هالوژن دارای ال ای دی های بسیار کوچک است که علاوه بر نور زیبا برق کمتری نسبت به سایر لامپ های مشابه مصرف می کند.

معایب لامپ هالوژن دور شیشه ای یک وات  در چه می باشد؟

زیبایی آشپزخانه امروزه برای خیلی از افزار قابل اهمیت بوده از این رو لامپ هالوژن یک وات نیز به دلیل داشتن تنوع رنگ و اندازه کوچک می تواند گزینه ی بسیار خوبی برای شما باشد و علت محبوبیت این نوع لامپ ها در کنار تنوع و رنگ قیمت مناسب آن است. لامپ های هالوژن همانطور که گفته شد طرح های بسیار زیادی را دارد و از آن جایی که محبوبیت زیادی دارد طرح های جدیدتر نیز ساخته می شود.از این رو لامپ هالوژن دست شما را برای انتخاب مدل و رنگ باز تر می کند تا تصمیم راحت تری را بگیرید.

با پیشرفت و گذر زمان لامپ هالوژن سقفی  ۰.۵ ۱۲ ۱۸ ۱۰۰ وات به دلیل نیمه هادی بودن و ال ای دی های به کار رفته مبتنی با فناوری های جدید باعث شده گزینه بسیار خوبی برای جایگزین کردن این لامپ ها با لامپ های رشته ای است. این جایگزینی علت های زیادی دارد به عنوان مثال علاوه بر داشتن مصرف کمتر برق و نوردهی بیشتر نسبت به لامپ های رشته ای لامپ هالوژن موادهای خطرناک و سمی ندارد.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا