اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
مسافرکشی بازیگر زن سینما با وانت فرسوده!_608567917e75f.jpeg
مسافرکشی بازیگر زن سینما با وانت فرسوده!_608567917e75f.jpeg

مسافرکشی بازیگر زن سینما با وانت فرسوده!

فیلمبرداری تازه ترین فیلم سینمایی عباس رافعی به پایان رسید. فیلم روایت داستان زنی است که گذشته نامتعارفش سایه بر روی زندگی عاشقانه اش انداخته و تلاش وی برای فرار از این گذشته سرنوشت نافرجامی را برای او رقم می زند.

فیلم «فصل فراموشی فریبا» که قصد دارد کنکاشی مستند گونه در درگیری های فردی و اجتماعی زن امروز ایران داشته باشد در هنگام فیلمبرداری نیز به دلیل حضور در مکانهایی که شاید تاکنون فیلمبرداری در آنها صورت نگرفته بود دستخوش حوادثی شد ، مانند حضور در مکانهای پر مخاطره ای که حتی پلیس حضور فعال ندارد.

ساره بیات

حوادث مستند و واقعی که به دلیل بحران های اقتصادی و اجتماعی در گوشه گوشه شهر به وقوع می پیوستند خود را به قصه فیلم تحمیل می کرد و چه بسا مسیری دیگر و متفاوت با آنچه نویسنده در خانه تخیل کرده بود برای شخصیت اصلی فیلم رقم می زد.

ساره بیات با گریم متفاوت و تبحرش در بازیگری رئال در خیابانهای تهران با وانتی فرسوده مسافرین زیادی را سوار کرد که آنها پس از پیاده شدن از وانت در می یافتند که در مقابل دوربین یک فیلم سینمایی قرار گرفته بودند و به دلیل مضمون زنانه فیلم آسیب شناسی بی واسطه ای از زن های بی پناه و سرگردان امروز در جامعه ایران را در این فیلم شاهدیم و این مهم میسر نبود مگر به مدد دوربین ساختار شکن علیرضا برازنده و صدابرداری غیر محسوس و بی آزار عباس رستگارپور و کنترل شرایط بحرانی اطراف مکانهای فیلمبرداری توسط مسعود دلیری در سمت مدیر تولید.

ساره بیات

عباس رافعی معتقد است فیلمی که به سفارش مخاطب ساخته می شود باید همین خصوصیات جسورانه را داشته باشد و چه بسا اگر این فیلم به سفارش نهاد، موسسه ، بنیاد و یا حوزه و سازمان خاصی ساخته می شود نگاه محافظه کارانه مدیران بر سرنوشت فیلم تاثیر می گذاشت .

تهیه کننده و کارگردان : عباس رافعی

بازیگران :

ساره بیات – امین زندگانی – شهین تسلیمی –هومن کیایی – مرجان سپهری – ماجین موسوی – عباس شجاع – فریبا آهنگ – ژیلا آل رشاد – ژیلا شاهی – مهدی محتشمی – سعید فرجی – عباس رستگار پور – پرستو مدانلو – عدنان کاپوسیان – بهزاد مشایخ – ابراهیم ابراهیمی – اولحسن علی محمدی – علی گل زاده – امیر کیوان معصومی – محمد سلمان اعلایی – محمد خالصی – مهسا نوعی – سمانه صالحی – فرناز قره خانی –سادیا جلالی پور – سحر عبدالهی –– گلاره دربندی- هدیه مشایخ – نازنین امینی – بهروز باغبان – امیر حسی روحی – عبد الرضا حمیدی – شراره میزانی – سمانه صالحی – ساسان صالحی.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *