مدل لباس فرمالیته داماد با طراحی شیک برای آقایان خوش پوش

مراسم تشریفاتی قبل از جشن عروسی اصلی گرفته می شود که برای این مراسم عروس و داماد می توانند لباسهای مورد نظر خود را بپوشند و به آرایشگاه بروند سپس برای گرفتن عکس هایی متفاوت باغ و آتلیه و مکانی مناسب را انتخاب نمایند. نوع لباس دامادی برای عروسی تشریفاتی در انواع طرح های متنوع موجود می باشد و شما می توانید با توجه به ویژگی های ظاهری خود از بین آن ها لباسی با تن پوش مناسب را انتخاب نمایید.  در ادامه می توانید انواع مدل لباس فرمالیته داماد را ملاحظه می کنید.

۴۵ مدل لباس فرمالیته داماد با طرح های شیک و خاص

بهترین و زیباترین عکس ها در جشن فرمالیته گرفته می شود از این رو بهتر است شما برای این جشن لباسی مناسب و ایده آل بپوشید. در ادامه تصاویری از انواع مدل لباسهای داماد برای جشن تشریفاتی را گردآوری کرده ایم که امیدواریم این طرح ها مورد پسندتان قرار بگیرند.

طرح لباس داماد

طرح های لباس فرمالیته دامادی

همانطور که انتخاب مدل لباس عروس فرمالیته از اهمیت زیادی برخوردار است پوشیدن لباسی مناسب برای داماد نیز در مراسم فرمالیته دارای اهمیت می باشد و شما می توانید برای گرفتن عکس های زیبا و بی نظیر از انواع مدل کت و شلوار های رسمی و کلاسیک و اسپرت استفاده نمایید.
جلیقه و شلوار و پیراهن و شلوار نیز از انواع لباس هایی هستند که در مراسم فرمالیته مورد استفاده دامادها قرار می گیرند همچنین شما می توانید برای جذابیت بیشتر عکس هایتان از اکسسوری هایی نظیر کراوات و پاپیون و ساعت مچی و … استفاده نمایید.
توجه داشته باشید که در مراسم فرمالیته برای گرفتن عکس و فیلم شما زمان بیشتری را در اختیار دارید از این رو بهتر است لباس های متنوعی را بپوشید و عکس هایی زیبا را به یادگار بگیرید همچنین بهتر است لباس هایی راحت را برای پوشیدن انتخاب نمایید تا در زمان گرفتن عکس و فیلم خسته و کلافه نشوید.
اگر تمایل دارید عکس های فرمالیته خود را با ژست های مختلف بگیرید می توانید از انواع لباس های متنوع اسپرت و راحت نظیر شلوارک و و تیشرت و شلوار اسپرت و … استفاده نمایید که هر یک از این طرح لباس ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

جلیقه دامادی

مدل لباس دامادی

طرح لباس فرمالیته برای داماد

پیراهن شلوار فرمالیته داماد

لباس فرمالیته

طرح لباس جشن تشریفاتی برای داماد

طرح پیراهن عروس

لباس رسمی دامادی

مدل لباس فرمالیته داماد

کت و شلوار فرمالیته داماد

طرح لباس داماد

پیراهن و شلوار دامادی

لباس فرمالیته داماد

لباس اسپرت و شیک دامادی

کت و شلوار فرمالیته

کت و شلوار داماد

جلیقه دامادی

جلیقه و پیراهن دامادی

جلیقه و شلوار دامادی

لباس فرمالیته و شیک دامادی

لباس فرمالیته داماد

طرح لباس فرمالیته برای جشن تشریفاتی

طرح لباس دامادی

لباس فرمالیته اسپرت دامادی

طرح کت و شلوار دامادی

کت و شلوار شیک دامادی

جلیقه دامادی

جلیقه و شلوار دامادی

جلیقه و شلوار دامادی

طرح جلیقه و شلوار دامادی

پیراهن و شلوار دامادی

پیراهن و شلوار داماد

کت و شلوار دامادی

کت و شلوار رسمی داماد

لباس فرمالیته داماد

طرح پیراهن و شلوار داماد

کت و شلوار دامادی

طرح کت و شلوار شیک داماد

کت و شلوار زیبا و شیک

کت و شلوار فرمالیته دامادی

طرح کت و شلوار دامادی

لباس مخصوص برای داماد در جشن تشریفاتی

لباس دامادی

کت و شلوار اسپرت فرمالیته برای داماد

 لباس فرمالیته برای داماد

طرح زیبا و شیک لباس داماد

کت دامادی

لباس دامادی

مدل لباس زیبا برای دامادی

لباس فرمالیته و ساده برای جشن تشریفاتی

لباس فرمالیته

کت و شلوار رنگ روشن برای داماد

کت و شلوار دامادی

طرح  کت و شلوار فرمالیته برای داماد

مدل کت شلوار داماد

مدل لباس دامادی زیبا و شیک

پیراهن و شلوار فرمالیته

پیراهن و شلوار اسپرت دامادی

لباس فرمالیته برای داماد

مدلهای کت و شلوار فرمالیته دامادی

امروزه عروس و دامادها پیش از مراسم عروسی، به دنبال گرفتن عکس های آتلیه ای و نیز عکس  فیلم هایی زیبا و اسپرت در باغ هستند، این کار مزیت های زیادی دارد و موجب می شود تا کمی از بار استرس عروسی شان کم شود و نیز نگرانی بابت عکس و فیلم هایشان نداشته باشند، ضمن اینکه آرامش خاطر بیشتری در جشن عروسی شان خواهند داشت، حال عروس و داماد برای گرفتن این عکس و فیلم ها نیاز به لباس فرمالیته دارند که با توجه به سلیقه شان متفاوت است و اغلب لباس های ساده تری نسبت به جشن اصلی شان می باشد، اما با این حال خیلی از زوج ها نیز تمایل به انتخاب کت و شلوار و پیراهن عروسی برای جشن فرمالیته خود دارند، در ادامه تصاویری جدید از انواع مدلهای لباس داماد فرمالیته قرار داده ایم که امیدواریم مورد توجهتان قرار گیرند.

تصاویر کت و شلوار فرمالیته داماد

همان اندازه که انتخاب پیراهن عروس مهم است، به همان اندازه باید لباسهای داماد نیز مورد توجه قرار گرفته و با دقت و سلیقه انتخاب شود، حال کت و شلوار دامادی مهمترین لباس در بین خرید های داماد برای جشن عروسی است  که باید متناسب با استایل داماد انتخاب شود، در اینجا تصاویر متنوع تری از انواع کت و شلوار داماد برای جشن فرمالیته عروسی قرار داده ایم که ملاحظه می کنید.

مدل کت و شلوار فرمالیته داماد شیکمدل کت شلوار فرمالیته دامادانواع کت و شلوار فرمالیته دامادمدل جذاب کت و شلوار فرمالیته دامادمدل شیک کت و شلوار فرمالیته دامادجدیدترین مدل لباس فرمالیته دامادمدل جدید کت و شلوار فرمالیته دامادمدل کت و شلوار فرمالیته دامادشیک ترین مدل لباس فرمالیته دامادمدلی جذاب از لباس فرمالیته دامادمدلی شیک از لباس فرمالیته دامادمدلی جدید از لباس فرمالیته دامادمدلی از لباس فرمالیته دامادزیباترین مدل لباس فرمالیته داماد

در این بخش از دنیای دمد مجله آرگا تصاویری از انواع مدل لباس فرمالیته داماد را پیش رو داشتید که امیدواریم این طرح ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

منبع : آرگا

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا