اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
كریستین استوارت در فیلم کارگردان ایرانی + عکس_608555de28424.jpeg
كریستین استوارت در فیلم کارگردان ایرانی + عکس_608555de28424.jpeg

كریستین استوارت در فیلم کارگردان ایرانی + عکس

كریستین استوارت در فیلم کارگردان ایرانی + عکس

كریستین استوارت و همسرش جس آیزنبرگ در دومین همكاری سینمایی، در فیلم «فراتر از آمریكا» (American ultra) کارگردان ایرانی نیما نوروزی زاده بازی می كنند. این زوج سینمایی كه پیش از این در فیلم (Advanture land)…

«فراتر از آمریكا» فیلمی به كارگردانی «نیما نوروزی زاده» كارگردان فیلم «پروژه ایكس» است .
فیلم جدید «نیما نوروزی زاده» با حضور «جس آیزنبرگ» و «كریستین استوارت»

«كریستین استوارت» و «جس آیزنبرگ» در دومین همكاری سینمایی، در فیلم «فراتر از آمریكا» (American ultra) بازی می كنند. این زوج سینمایی كه پیش از این در فیلم (Advanture land) در كنار هم قرار گرفته اند ، در فیلم «فراتر از آمریكا» بار دیگر هم بازی میشوند.

كریستین استوارت در فیلم کارگردان ایرانی + عکس

«فراتر از آمریكا» فیلمی به كارگردانی «نیما نوروزی زاده» كارگردان فیلم «پروژه ایكس» است  . فیلم به قلم «مكس لندیس» داستان دختر و پسر جوانی است كه با درگیر شدن در برخی از مسائل سیاسی مورد تعقیب عوامل جاسوسی قرار می گیرند.

«آیزنبرگ» به تازگی در فیلم «حالا مرا می بینی» بازی كرده و به زودی با دو فیلم «دابل» و «حركت های شبانه» روی پرده می رود. «استوارت» نیز برای بازی در فیلمهای «كمپ اشعه ایكس» ، «ماریا» و «آناستازیا» انتخاب شده است.

«فراتر از آمریكا» از آوریل 2014 مقابل دوربین می رود.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *