قیمت کباب پز ایستاده دوطرفه کرج

شاید شما هم برای تهیه کباب در منزل به دنبال خرید کباب پز ایستاده باشید، مجموعه ما در شهر کرج نیز فعالیت کرده و اقدام به عرضه مستقیم محصولات خود می کند.

شاید شما هم جزو آن دسته افرادی باشید که آپارتمان زندگی می کنند و امکان کباب کردن مواد غذایی با زغال کبابی و منقل را در منزل خود نداشته باشید.

اما ما به شما بهترین راهکار را پیشنهاد خواهیم کرد، مجموعه ما با بهره گیری از بهترین مهندسان طراحی کباب پز ایستاده را تولید کرده است که با اشغال فضای بسیار کم بهترین راندمان را برای شما ارائه می کند.

این کباب پز ایستاده با استفاده از گاز شهری کار می کند و گرمای یکنواختی را برای پخت گوشت و سبزیجات پخش می کند.

قیمت کباب پز ایستاده دوطرفه کرج

شما می توانید به راحتی و در عرض چند دقیقه با استفاده از کباب پز ایستاده کرج کبابهای لذیذی بپزید و آشپزی خود را به رخ مهمانان خود بکشید.

این کباب پزها با استفاده از بهترین مواد اولیه ساخته شده و بدنه آن کاملا ضد زنگ بوده و در برابر گرمای زیاد مقاومت زیادی دارد.

این کباب پز در مدلهای مختلفی عرضه می شود که یکی از مدلهای دارای موتور خود گردان می باشد.

موتور خود گردان به شما کمک می کند تا بعد از قرار دادن گوشت روی کباب پز، دیگر نیازی به مراقبت از آن نداشته باشید و بعد از گذشت چند دقیقه کباب برایتان آماده خواهد شد.

 

کباب پز ایستاده دو طرفه

به منظور استفاده بهینه و بسیار به صرفه از فضایی که توسط کباب پزها در مغازه ها و غذاخوریها اشغال می کند، بهترین راه استفاده از کباب پز ایستاده دو طرفه می باشد.

کباب پزهای گازی همچون کباب پز سنگی جدید از گاز شهری و مایع برای شعله ور شدن استفاده می کنند، این کباب پزها چندین کوره دارند که با توجه نوع نیاز مشتری دارای مشعلهای مختلف با تعداد متفاوت می باشند.

تفاوت اصلی دیگری از منقلهای قدیمی و جدید، تعداد کبابهایی هست که می توانند بپزند، راندمان کاری در کباب پزهای جدید بسیار بالاتر رفته و می توان به صورت گسترده ای استفاده نمود.

قیمت کباب پز ایستاده دوطرفه کرج

امروزه تمامی رستوران ها برای جوابگویی به مشتریان خود از کباب پز ایستاده دو طرفه استفاده می کنند، که این امر هم موجب بالا رفتن کمیت و حتی بالارفتن کیفیت غذاها می گردد، در کباب پزهای ایستاده امکان دخالت نیروی انسانی نیز به حداقل خود رسیده است که در زمان پختن، می توان از نیروها برای امور دیگر استفاده کرد و در زمان پختن نیاز به هیچ نگهداری و دخالت نیروی انسانی نیست.

اگر بخواهیم بر حسب نحوه عمل کردن کباب پزها آنها را دسته بندی کنیم می توان به سه دسته تقسیم نمود، کباب پز اتوماتیک، کباب پز نیمه اتوماتیک و کباب پز دستی، امروزه استفاده از کباب پزهای مختلف یکی از اجزای اصلی رستورانها و غذاخوریها می باشد که بر طبق نیاز در ابعاد مختلف تولید و خریداری می گردد.

 

کباب پز برقی پارس خزر

یکی از بهترین انواع کباب پزها که می توانیم به آن اشاره کنیم کباب پز برقی پارس خزر با ورق ضد زنگ است که قیمت مناسبی نیز در بازار دارد در زمان های گذشته انسانهای اولیه غذاهای خود را که با شکار حیوانات و یا از دانه‌ های گیاهان و سبزیجات به دست می ‌آوردند به‌ صورت خام مصرف می‌ کردند.

زمانی‌ که آتش اختراع شد انسان به ‌طور اتفاقی یاد گرفت که می ‌تواند غذا را حرارت بدهد و غذای حرارت داده‌ شده بسیار خوش ‌مزه‌ تر از غذای خام است و این یک شروع برای استفاده از آتش در پختن غذاها بوده و می ‌توان حدس زد که پختن کباب نیز از همان زمان شروع شد.

قیمت کباب پز ایستاده دوطرفه کرج

همانطور که می دانید قیمت کباب پز ایستاده باتوجه به نوع آن متفاوت می باشد ایرانیها از زمانهای بسیار دور از کباب در وعده‌ های غذایی خود استفاده زیادی می‌ کردند به‌ طوری‌ که در گشت‌ و گذارها و یا در مراسمهای تاریخی که در دامان طبیعت برگزار می‌ شد بیشترین غذایی که مورد استفاده قرار می ‌گرفت غذاهایی بود که روی حرارت مستقیم و یا به‌ صورت کبابی پخته شده بود.

در قدیم برای کباب کردن بیشتر از هیزم استفاده می ‌شد که به‌ تدریج به زغال تبدیل شد و همین امر باعث می‌ شد زمان پختن کباب بسیار طولانی باشد و در نتیجه انسان به فکر اختراع وسیله‌ ای افتاد.

تا خیلی راحت ‌تر کباب را آماده کند و به‌ تدریج انواع کباب پزها و منقلهای زغالی به وجود آمدند البته در ابتدا به‌ صورت چند ورق بودند که به یکدیگر متصل می‌ شدند و به‌ راحتی نظافت می شدند که کم‌ کم با گذشت زمان مدلهای بهتر و پیشرفته‌ تر و با کیفیت ‌تر آن تولید شد.

با توجه به این ‌که در رستوران ها حجم بسیار زیاد کباب تولید می ‌شود همین امر باعث شد که کباب پزهای زغالی از نظر کیفیت بسیار پیشرفت کنند تا بتوانند کباب با کیفیتی را ارائه دهند.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا