قیمت مایع ظرفشویی ضد حساسیت جام

با توجه به اهمیت مراقبت از پوست دست و جلوگیری از ایجاد آسیب و حساسیت در مقابل مواد شوینده نانو ، مایع دستشویی و ظرفشویی ضد حساسیت پریل به بازار عرضه شده است که با استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت توانسته است رضایت بسیاری از استفاده کنندگان را جلب نماید.

یکی پرطرفدار ترین و با کیفیت ترین مواد شوینده و بهداشتی موجود در بازار، مایع دستشویی بس می باشد که توانسته است با تولید کالاهای متنوع و با کیفیت و استفاده از اسانسهای خوشبو، درصد بالایی از سهم بازار داخلی را به دست آورده و همچنین صادرات خوبی به کشورهای منطقه داشته باشد.

قیمت مایع ظرفشویی ضد حساسیت جام

یکی از بهترین انتخابها برای افرادی که پوست حساس و آسیب پذیری دارند، مایع ظرفشویی ضد حساسیت  می باشد و به واسطه استفاده از آن می توان دیگر نگران ناراحتیهای پوستی و مشکلات مرتبط با آن نبود..

کی از محصولات بسیار جالب توجه و ویژه شرکت پریل، مایع ظرفشویی ۵*۱ با اسانس لیمو ۳۷۵۰ گرمی پریل می باشد که به منظور گنجاندن خصوصیات متفاوت و خاص در یک محصول تولید شده است و شما می توانید به استفاده از آن به صورت همزمان چندین ویژگی مختلف را مورد استفاده قرار دهید.

ویژگیهای به کار رفته در مایع ظرفشویی جام و صابون مراغه عبارتند از تمیز کنندگی، سفید کنندگی، براق کنندگی، لکه بری و چربی زدایی.

مایع ظرفشویی جام بزرگ

به طور کلی می توان گفت که این دسته از مواد شوینده به شکل های بسیار گوناگونی در بازار وجود دارند اما حالت فیزیکی مایع ظرفشویی جام ۱ لیتری که از محبوب ترین محصولات مصرفی توسط مردم کشور می باشد به شکل مایع است.

به طور معمول ظروفی که در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد دارای آلودگی های مختلف اعم از چربی ها و روغن ها هستند از این رو استفاده از این نوع مایع ظرفشویی می تواند بسیار کمک کننده و اثر بخش باشد؛ بنابراین به شما عزیزان پینهاد می کنیم که اگر قصد استفاده از محصولی درجه یک را دارید نام جام ۱ لیتری را فراموش نکنید.بسیاری از افراد برای این که مدت زمان زیاد از خرید کردن به دور باشند ترجیح می دهند محصولاتی را برای خرید استفاده کنند که دارای حجم بیشتری در خود باشند این امر سبب می شود که محصول مد نظر مدت زمان بیشتری برایشان باقی مانده و از صرف زمان برای خرید های پیاپی جلوگیری شود، مایع ظرفشویی جام ۴ لیتری یکی از محبوب ترین انواع این محصولات است.

قیمت مایع ظرفشویی ضد حساسیت جام

از مهم ترین ویزگی های مایع ظرفشویی جام می توان به خاصیت پاک کنندگی بالا اشاره کرد اگر به دنبال چنین محصولی هستید ما به شما مایع ظرفشویی جام بزرگ را پیشنهاد می کنیم.

این محصول مدت زمان بسیار زیادی است که توسط مردم برگزیده شده است دلیل این امر را می توان به قیمت مناسب، کیفیت بالا و حجم قابل قبول نسبت داد.

محصولات تولید یتوسط این نام تجاری دارای رایحه ای خوش می باشند که علاوه بر القای حس خوب به مشتریان می تواند باعث خوش بو شدن ظروف نیز شود.

مایع ظرفشویی توت فرنگی

بسیاری از افراد گمان می کنند که هر چه مایع ظرفشویی غلیظ تر باشد، مرغوب تر بوده و کیفیت بیشتری دارد اما با توجه به مطلب فوق باید بگوییم که یک مایع ظرفشویی درجه یک باید از غلظت استاندارد برخوردار باشد و اگر بسیار غلیظ باشد، حتی بعد از چندین بار شتشو از روی ظروف پاک نمی شود و اگر هم بسیار رقیق باشد، صرفه اقتصادی نداشته و خیلی زود تمام می شود و همچنین ظرفها را به خوبی پاک نخواهد کرد.

مایع ظرفشویی اکتیو به عنوان یک محصول ملی تمام این ویژگیهای ذکر شده را در خود دارد و به همین دلیل بسیار مورد توجه بوده و میزان تقاضای زیادی در بازار دارد.

مایع ظرفشویی پمپی در رایحه های متنوعی مانند رایحه توت فرنگی و رایحه لیمو تولید می شود و در بسته بندیهای مختلف وزنی قرار می گیرد، این محصول هم به صورت یک لیتری برای مصرف در آشپزخانه منازل و هم به شکل چند لیتری جهت استفاده در هتلها، رستورانها و کترینگها در بازار موجود می باشد.

قیمت مایع ظرفشویی ضد حساسیت جام

جالب است بدانید که قیمت مایع ظرفشویی با توجه به رایحه و اسانسی که دارد هم میتواند تغییر کند.یکی از شوینده های متفاوت و خوشبو در بازار مایع ظرفشویی توت فرنگی است که همان گونه که از اسم آن مشخص می شود دارای عطر میوه توت فرنگی می باشد، عطر و بوی توت فرنگی از جمله محبوب ترین رایحه ها در بین مردم است و به همین دلیل اکثر تولید کنندگان مواد شوینده در تولید مایع ظرفشویی خود از اسانس توت فرنگی استفاده می کنند.

اسانس موجود در مایع ظرفشویی توت فرنگی موجب می شود که در هنگام شستن ظرفها حس خوبی داشته باشید و همچنین ظروف هم عطر و بوی بهتری به خود بگیرند چرا که گاهی حتی بعد از شستشو، برخی از ظروف بوی نامطبوعی دارند و قاعدتا صرف غذا درون آنها برای هر فردی بسیار ناراحت کننده است.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا