قصر تابستانی پکن جاذبه تماشایی کشور چین

قصر تابستانی پکن یکی از زیباترین جاذبه هایی است که می توانید در کشور چین مشاهده کنید. این قصر به عنوان یکی از مجلل ترین استراحتگاه های پادشاهان چینی بوده و در فصل تابستان بازدیدکنندگان زیادی دارد. شما در این بخش اطلاعات بیشتری از این کاخ دریافت می کنید.

جاذبه کاخ تابستانی پکن

قصر تابستانی پکن

این کاخ که تاکنون در فهرست آثار جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده است، دارای ویژگی های مهمی برای گردشگران می باشد. این مجموعه تابستانی ویژگی های خاصی داشته و مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی قرار می گیرد. طراحی و وسیعت این قصر بسیار زیبا و خیره کننده است. در محوطه ای بزرگ از این قصر می توانید، آثار طبیعی مشاهده کنید.

کاخ باستانی پکن

شما علاقمندان می توانید در این بخش با یکی از شگفت انگیزترین باغ های چینی رو به رو شوید. این باغ دارای مجموعه ای بزرگ از عمارت و باغ های طبیعی است که بسیار جالب توجه می باشد. سازه هایی که در این قصر مشاهده می کنید از ویژگی های مهمی برای گردشگران برخوردار هستند. این کاخ امروزه از مکان های دیدنی چین است.

کاخ تابستانی پکن

پیشینه تاریخی کاخ:

بنای اولیه این کاخ در سلسله حکومت جین ساخته شده است. این کاخ در آینده با امپراطوری فئودالی بزرگ تر شده و به ظاهر فعلی تبدیل گشت. تغییراتی که در این کاخ مشاهده می کنید، متعلق به زمان امپراطوری سلسله کینگ بوده و امروزه نیز به عنوان یک کاخ باشکوه شناخته می شود.

کاخ تابستانی شهر پکن

ویژگی های کاخ:

با ورود به این مجموعه شما از یک شهر قدیمی پر جاذبه بازدید خواهید کرد. این منطقه وسیع دارای ویژگی های گردشگری بالایی بوده و چشم اندازهای خوبی دارد. شما می توانید یک روز کامل را در این نواحی سپری کنید. شما با دیدن این مجموعه می توانید یک الگوی بی نظیر از معماری را مشاهده نمایید. مناظر طبیعی و دیگر چشم اندازها در این کاخ جالب توجه هستند.

این باغ و عمارت های آن مملو از سبک چینی بوده و دارای عمارت های یک طبقه و چند طبقه است. در این بنا می توانید با معماری اصیل چینی نیز رو به رو شوید. مجسمه های زینتی و دیگر نمادهای چینی که در این مجموعه مشاهده می کنید، بسیار جالب توجه هستند. این کاخ دارای تپه هایی متعدد بوده که شامل موارد زیر می باشند:

کاخ دیدنی پکن

  • تپه معطر
  • تپه چشم یشم
  • تپه عمر طولانی

همچنین شما می توانید در این مجموعه از دیگر زیبایی ها نیز بازدید کنید. قصر تابستانی پکن دارای باغ های بسیار زیبایی بوده که هر یک چشم اندازهای خاصی دارند. شما با قدم زدن در این باغ ها می توانید آرامش خاصی را کسب کنید. این مجموعه تابستانی شامل قصر، باغ و بارگاه است. شما علاقمندان در زیر با باغ های این مجموعه آشنا می شوید:

قصر تابستانی پکن

  • باغ آرامش و درخشش
  • باغ کمال درخشش
  • باغ آرامش و لذت
  • باغ بهار ابدی
  • باغ خیزاب های زلال و شفاف

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا