قرص لستات و احتیاط های مصرف این دارو

قرص لستات برای کاهش جذب کلسترول و چربی در بدن مورد استفاده قرار می گیرد و این دارو ساخته شده از ترکیباتی مانند موناکولیا، صمغ زانتان و لیکوپن می باشد و برای اکسید شدن کلسترول بد در بدن فعالیت می نماید. در ادامه اطلاعاتی در مورد این دارو به شما خواهیم داد.

استفاده از لستات برای کاهش کلسترول بد در خون

اطلاعات دارویی قرص لستات

یکی از مشکلاتی که امروزه بسیاری از افراد با خوردن غذاهای چرب و فست فودی دچار آن می شوند چاقی و بیماری های قلبی می باشد. استفاده از این دارو به این افراد کمک می کند تا بدنشان چربی ها را جذب نکرده و یک سری مشکلاتی برایشان ایجاد خواهد شد. استفاده از قرص لستات به تنهایی کاربردی ندارد بلکه این دارو نوعی مکمل می باشد که باید به همراه سبک زندگی سالم همراه باشد تا بتواند تاثیرات بسیار خوبی برای فرد مصرف کننده داشته باشد.

استفاده از این دارو می تواند به پیشگیری از بیماری های قلبی کمک کرده و همچنین مانع از بروز آترواسکلروزیس خواهد شد از این رو بهتر است این دارو را به همراه یک سبک زندگی سالم و رژیم غذایی خوب مورد استفاده قرار دهید.

نحوه استفاده از این دارو

این دارو را باید تحت نسخه پزشک مورد استفاده قرار دهید در غیر این صورت اگر نحوه مصرف آن یادتان رفته است باید بدانید که به صورت عادی افرادی که هیچ مشکلی ندارند می توانند در روز تنها یک عدد از این قرص را میل نمایند. افزایش دوزهای مصرفی باید با صلاحدید پزشک باشد در غیر این صورت عارضه های این دارو گریبانگیر شما خواهد شد.

یادتان باشد که زمان استفاده از این دارو حدودا بین سه الی چهار ماه می باشد از این رو اگر احساس بهبودی نیز کردید بهتر است بدون نظر پزشک استفاده از این داروها را حذف نکنید زیرا ترک دارو باید زیر نظر متخصص باشد تا مشکلی برایتان ایجاد نگردد.

موارد استفاده از داروی لستات

موارد استفاده

همانطور که می دانید هر دارویی برای موارد متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد از این رو بهتر است سعی کنید موارد استفاده از این دارو را نیز بدانید. این دارو برای تنظیم طبیعی چربی موجود در خون و کاهش چربی با مکانیسم های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد و فاقد احساس درد و ضعف های شدید عضلانی می باشد.

مواد به کار رفته در این دارو

بهتر است قبل از استفاده از هر دارویی مواد به کار رفته در آتن را چک کنید تا به آن حساسیت نداشته باشید. موادی که در این دارو به کار رفته است عبارتند از :

  • برنج قرمز تخمیر شده
  • موناکولین
  • کیتوسان
  • لیک.پن
  • ویتامین C
  • ویتامین E

احتیاط های دارویی

استفاده از هر داروی شیمیایی می تواند مشکلاتی در پیش داشته باشد. بنابراین بهتر است قبل از استفاده از هر داروی خاص احتیاط های دارویی را چک نمایید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

  • قبل از استفاده از این دارو اگر از داروهای فشار خون استفاده می کنید باید پزشک خود را در جریان قرار دهید.
  • اینم دارو تنها مکمل غذایی بوده و داروی درمانی به حساب نمی آید.
  • خانم های باردار و شیرده باید پزشک خود را قبل از استفاده از این دارو مطلع سازند.

یادتان باشد که این دارو را نیز مانند سایر داروها باید در دمایی متناسب و جایی خشک و خنک نگهداری نمایید و آن را از دسترس کودکان دور کنید. در ادامه می توانید اطلاعات دیگری در رابطه با قرص تولرین و قرص آفرودیت بدست آورید و برای این کار کافی است تا از لینک های داده شده در این زمینه کمک بگیرید.

منبع : آرگا

برچسب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا