فریماه فرجامی در فیلم “تاول” بعد از یازده سال

فریماه فرجامی

فریماه فرجامی بعد از 11سال جلوی دوربین رفت!

فیلم «تاول» به تهیه کنندگی و کارگردانی بهمن کامیار در مرحله تصویربرداری قرار دارد

فریماه فرجامی بازیگر سینما که آخرین بار در سال 1382 با فیلم «کاغذ دیواری زرد» مقابل دوربین قرار گرفته بود ، پس از 11 سال با فیلم «تاول» به کارگردانی بهمن کامیار به دنیای بازیگری بازگشته است.”

 

اخبار , اخبار فرهنگی , فریماه فرجامی

 

فریماه فرجامی که در بیش از یک دهه گذشته با ابتلا به بیماری از بازیگری دور مانده بود ، این روزها با طی درمان و مراقبت های پزشکی در شرایط جسمانی خوبی به سر می برد و با روحیه ای مناسب در مقابل دوربین قرار گرفته و ایفاگر نقش زنی بنام طلعت بود که در یک خوابگاه با شخصیت اول داستان هم اتاق است و با ماجراها و اتفاقاتی که برای دختر جوان می افتد همراه می شود. فیلم «تاول» به تهیه کنندگی و کارگردانی بهمن کامیار در مرحله تصویربرداری قرار دارد و فیلمنامه آن یک درام اجتماعی به قلم بهمن کامیار است كه در خلاصه آن آمده: تاول كه مي زند بايد از آن رها شوي ، رهايي از بندهايي كه گره آن بازشدني نيست و تا باز نشود ، بار اين زخم بر دوش خواهد ماند.

 

اخبار , اخبار فرهنگی , فریماه فرجامی

 

فيلمبرداري “تاول” در لوکیشن هایی همچون شهرك سينمايي دفاع مقدس ، بيمارستان عمل ، پانسيون و امامزاده پنج تن لويزان انجام مي شود و تا هفته های آینده مراحل تصویربرداری آن به پایان خواهد رسید.

 

اخبار , اخبار فرهنگی , فریماه فرجامی

 

در فیلم «تاول» بازیگرانی چون ، هستی مهدوی فر ، حسین سلیمانی ، نگار عابدي ، افشین سنگ چاپ، میرطاهر مظلومی ، صدرالدین حجازی ، عباس موسوي و فرشته عروجي با حضور آشا محرابي و هنرمندي فريماه فرجامي به ایفای نقش پرداخته اند. از ديگر عوامل اين فيلم می توان به مجری طرح : رضا زنده جاه ، مدير فيلمبرداری : حسین ناظریان ، طراح چهره پردازي : مهري شيرازي ، مدير توليد: رضا بشيري ، مدیرصدابرداري: فرشید كيوان مهر، طراح صحنه و لباس : شهرام غديري فر ، مديربرنامه ريزي و دستيار اول كارگردان: فرزاد ظريفي ، منشي صحنه : فرشته عروجي ، عكاس: ايران انتظام و مشاور رسانه اي و مدير روابط عمومي : ميثم محمدي اشاره كرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا