اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

فارس : گزارش آزمون دستیاری به‌زودی در کمیسیون اصل 90 مجلس مطرح می‌شود

اخبار آزمون دستیاری پزشکی

 دکتر ریاض:

گزارش آزمون دستیاری به‌زودی در کمیسیون اصل 90 مجلس مطرح می‌شود

رئیس کمیته فرهنگی و اجتماعی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت:گزارش این کمیسیون در خصوص آزمون دستیاری به زودی در جلسه کمیسیون اصل 90 مجلس مطرح خواهد شد.

سید علی ریاض در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با بیان این که براساس شکایت عده‌ای از دانشجویان مبنی بر تخلف در آزمون دستیاری، رسیدگی به آن در دستور کار کمیسیون اصل 90 مجلس قرار گرفت،گفت:در حال حاضر در حال آماده کردن گزارش نهایی از این آزمون هستیم،که پس از ارائه در جلسه کمیسیون اصل 90 با موافقت اعضای کمیسیون گزارش به هیئت رئیسه مجلس ارائه و سپس در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.
وی افزود:همزمان،آزمون دستیاری در هیئت تحقیق و تفحص کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بررسی می‌شد که روز یکشنبه این هفته گزارش این کمیته در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مطرح می‌شود و در صورت موافقت اعضای آن،این گزارش نیز طبق نوبت در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد و در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *