اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
عکس های نیکی کریمی در سریال جدید کیمیا_6085619fe4bb3.jpeg
عکس های نیکی کریمی در سریال جدید کیمیا_6085619fe4bb3.jpeg

عکس های نیکی کریمی در سریال جدید کیمیا

عکس های نیکی کریمی در سریال جدید کیمیا

 اولین عکس‌های نیکی کریمی در اولین سریال بلند تلویزیون

هم اینک تصویربرداری این سریال که از آن به عنوان طولانی‌ترین مجموعه داستانی سیما یاد می‌شود، به نیمه رسیده است.

 

علی بخشی‌زاده – مدیر شبکه دو – همچنین درخصوص زمان پخش سریال 100 قسمتی «کیمیا» به کارگردانی جواد افشار به ایسنا گفت: این مجموعه که در 105 قسمت با محوریت خانواده ایرانی در حال ساخت است، قرار است به زودی زمان پخشش مشخص شود؛ ضمن اینکه هم‌اکنون گروه سازنده، حدود 50 درصد از تصویربرداری مجموعه «کیمیا» را به پایان رسانده‌اند. تصویربرداری این سریال در شهر خرمشهر تمام شده و گروه در حال حاضر در شهر تهران مشغول بخش‌های مربوط به زمان معاصر هستند.

اخبار , اخبار گوناگون , عکس‌های نیکی کریمی

بخشی‌زاده همچنین عنوان کرد: «کیمیا» اولین سریال بلند تلویزیون است که تاکنون خدا را شکر از لحاظ تولیدی مشکلی نداشته و روند خوبی را پشت سر گذاشته است.

سریال «کیمیا» با محوریت خانواده ایرانی به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی و کارگردانی جواد افشار برای پخش از شبکه دو سیما در حال ساخت است.

مهراوه شریفی‌نیا، آزیتا حاجیان، حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ، مهدی پاکدل، سید مهرداد ضیایی، رضا توکلی، علی شادمان، عطا عمرانی، امیر کاظمی، کاظم هژیرآزاد، حسین توشه، کورش زارعی، شهین تسلیمی، آشا محرابی، سودابه بیضایی، فریبا طالبی، نسرین نیک، وحید رهبانی، مالک سراج، عبدالحلیم تقلابی، ابتسام بقلایی، نوید خدا‌شناس، میرفرخ هاشمیان و محسن مجلس‌آرا از بازیگران سریال «کیمیا» هستند.

فیلمنامه «کیمیا» به قلم مسعود بهبهانی‌نیا نگارش شده است.

اخبار , اخبار گوناگون , عکس‌های نیکی کریمی

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *