عکس های رنگ موی بادمجانی و انواع فرمول ترکیب آن

در هنگام انتخاب رنگ مو خود نباید تابع مد و سلیقه باشید زیرا موهای شما به صورتتان بسیار نزدیک است و باید رنگ مو خود را طوری انتخاب نمایید که با پوست صورتتان مطابقت و همخوانی داشته باشد با انتخاب یک رنگ مو نامطلوب ممکن است صورت شما پیر به نظر برسد و حتی رنگ موهایی که به پوست شما نمی آیند می توانند چهره شما را فرسوده نشان دهند. در ادامه این مطلب ترکیب های متنوع رنگ مو بادمجانی را ملاحظه خواهید کرد.

اگر رنگ مو انتخابی تان به رنگ پوست و صورت شما بیاید چهره و موهای شما حالت طبیعی خود را حفظ می کنند و ممکن است سن شما کمتر از حد معمول به نظر برسد. دنیای رنگ موها بسیار متنوع است و رنگ مو بادمجانی یکی دیگر از انواع رنگ موها است و برخی از خانم ها تمایل دارند برای تنوع بیشتر در رنگ موهایشان از این رنگ مو استفاده نمایند.

مدل مو چتری با رنگ ترکیبی بادمجانی

انواع فرمول های رنگ موی بادمجانی

رنگ مو بادمجونی را می توانید همانند رنگ موهای ترکیبی نظیر رنگ مو کنفی و رنگ مو فندقی و … با ترکیب چند رنگ مو بدست آورید در این بخش از آرایش مو مجله آرگا ۴ فرمول متفاوت و بی نظیر رنگ مو بادمجانی را به همراه تصاویر این رنگ مو برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

رنگ موهای بی نظیر بادمجانی

رنگ موی شرابی بادمجانی

رنگ موی شرابی بادمجونی را باید بر روی موها با پایه دکلره ۶ بزنید.

فرمول رنگ مو

رنگ موی شرابی روشن : ۶۰ میل
رنگ موی بادمجونی روشن : ۶۰ میل
رنگ موی آلبالویی : ۳۰ میل
رنگ موی دودی : ۴۰ میل
اکسیدان : ۲ برابر رنگ مو

رنگ مو شرابی بادمجانی

فرمول ترکیبی رنگ مو بادمجانی شرابی تیره

رنگ مو بادمجانی متوسط : ۲۰ میل
رنگ مو بادمجانی روشن : ۸۰ میل
رنگ موی شرابی روشن : ۴۰ میل
واریاسیون بنفش : ۱۰ سانت
واریاسیون نقره ای : ۵ سانت
اکسیدان شماره ۲

رنگ موی شرابی بادمجانی

فرمول رنگ مو بادمجانی

رنگ مو بادمجانی ۶
واریاسیون بنفش
اکسیدان نمره ۱
پایه ۷ دکلره

مدل موی بلند با رنگ مو بادمجانی رنگ مو زیبا بادمجانی

فرمول رنگ موی بادمجانی فانتزی

رنگ موهای فانتزی از رنگ های سری w, rf , r می باشند و این رنگ موها بر روی قسمتی از مو به صورت فانتزی در آورده می شوند. بهتر است قبل از زدن این رنگ بر روی موهای خود موهایتان را به کمک دکوکرم روشن کنید. اگر رنگ موهای شما تیره است و می خواهید این رنگ را بر روی موهای خود بزنید باید دقت داشته باشید که رنگ مو مطلوب و خوش رنگی را بدست نمی آورید. رنگ موهای فانتزی با چند بار شستشو از روی موهای شما پاک می شوند.

فرمول رنگ مو

رنگ موی شاه بلوطی روشن ۷.۶۹
رنگ موهای شماره ۷.۶۵ و ۵.۸۸
رنگ موی ۷.۰ : به مقدار کم
واریاسیون قرمز
اکسیدان نمره ۲

رنگ موی فانتزی بادمجانی

عکس های انواع مدل رنگ موهای بادمجانی

رنگ مو در شما حس شادابی و تغییر و تحول را زنده می کند و اگر می خواهید موهای خود را با رنگ خاص و منحصر به فردی رنگ بزنید رنگ مو بادمجانی می تواند ایده خوبی برای انتخاب شما باشد در ادامه این مطلب انواع مدل های رنگ مو ترکیبی بادمجانی را برای شما همراهان عزیز و گرامی گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل های رنگ مو نهایت لذت را ببرید.

مدل مو بلند با رنگ مو بادمجانیرنگ موی بادمجان فرمول های رنگ موی بادمجانی + عکس رنگ موی زیبا بادمجانی رنگ موی بادمجانی فرمول های رنگ مو زیبا بادمجانب رنگ موی بادمجانی + عکس رنگ موی جذاب بادمجانی تصاویر رنگ مو زیبا و فانتزی بادمجانی رنگ مو فانتزی بادمجانی رنگ موهای بی نظیر بادمجانی تصاویر رنگ موی بادمجانی مدل موی فر با رنگ مو بادمجانی رنگ مو بی نظیر بادمجانی فرمول های رنگ موی ترکیبی بادمجانی

در این بخش از آرایش و زیبایی انواع فرمول های ترکیبی رنگ مو بادمجانی را به شما عزیزان معرفی کردیم و هم چنین تصاویری از این رنگ مو زیبا و جذاب را مشاهده کردید که امیدواریم این فرمول ها شما را در بدست آوردن رنگ دلخواهتان به خوبی راهنمایی نمایند. اگر شما تمایل دارند که با ترکیب های بیشتری از رنگ مو آشنا شوید می توانید به بخش های ترکیب رنگ مو و رنگ مو مراجعه نمایید.

منبع : آرگا

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا