اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
عکس های اوکتای کاینارجا بازیگر_6082b35218b7e.jpeg
عکس های اوکتای کاینارجا بازیگر_6082b35218b7e.jpeg

عکس های اوکتای کاینارجا بازیگر

عکس های اوکتای کاینارجا بازیگر سریال راهزنان در دنیا حکومت نمی کنند و همسرش

عکس های اوکتای کاینارجا و همسرش

عکس و بیوگرافی اوکتای کاینارجا

اوکتای کاینارجا ژانویه ۱۹۶۵ در مالاتبا به دنیا آمد و کودکی او در برلین سپری شد. فارق التحصیل بازیگری دانشگاه اگَِه میباشد و با بازی در برنامه تورگوت اوزآکمن به دنیای بازیگری وارد شد و بعد در چند برنامه جوان نقش گرفت، در زمان دانشگاه در سریال جوانی شبکه TRT نقش گرفت و اولین بازیگری حرفه ای اش را همراه با علی آتیک و عایشه گول آتیک بازی کرد و پول درآورد. بعد از فارق التحصیل شدن از دانشگاه در یک موزیکال نقش گرفت و بعد آخرین بازی تئاترش را در سال ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۴ گرفت و به بازی در تئاتر خاتمه داد. در سال ۲۰۰۳ در سریال دره گرگها که شروع شده بود نقش سلیمان چاکیر را گرفت و در سال ۲۰۰۸ در سریال آدانایی که شروع به پخش شد نقش یاووز آدانایی را گرفت و در سال ۲۰۱۱ در سریال نوری نقش نوری را گرفت و در آخر سریال راهزنان در دنیا حکومت نمی کنند که در سال ۲۰۱۵۵ شروع شده نقش حیزیر چاکیربیلی رو به عهده گرفت که این سریال با طرفداران زیادی سه شنبه هر هفته ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه atv درحال پخش میباشد.

عکس های اوکتای کاینارجا بازیگر سریال راهزنان در دنیا حکومت نمی کنند و همسرش

البته در زندگی بازیگری اش در تعدادی فیلم سینمایی هم نقش گرفته که موفق هم بوده و البته درچند شبکه سابقه مجری گری هم داشته که این مدرک پرطرفدار بودن او در رسانه های ترکیه میباشد.

عکس های اوکتای کاینارجا بازیگر سریال راهزنان در دنیا حکومت نمی کنند و همسرش

اوکتای کاینارجا در سال ۲۰۰۲ با اوزگو نامال (Özgü Namal) ازدواج کرده است که این ازدواج از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۸ دوام داشت . اوزگو نامال از بازیگران مشهور ترکیه است که در سریال وادی گرگها با اوکتای کاینارجا هم بازی بوده است

ازدواج دوم او با ملک انگون (Melek Angun) در سال ۲۰۱۲ انجام شد که این ازدواج هم تنها یکسال دوام داشته است.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *