اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
عکس منتشر شده از همسر دوم بنیامین بهادری که شایعه بود!_6085553fd5b4d.jpeg
عکس منتشر شده از همسر دوم بنیامین بهادری که شایعه بود!_6085553fd5b4d.jpeg

عکس منتشر شده از همسر دوم بنیامین بهادری که شایعه بود!

شایعه ازدواج مجدد بنیامین بهادری پس از انتشار تصاویر وی و یکی از بازیگران فیلم “سلام بمبئی” و سکوت بنیامین قوت گرفته بود. در این شایعه همسر دوم بنیامین بهادری خانم شایلی معرفی شده بود که چندی پیش این خواننده جوان و محبوب در مصاحبه ای متفاوت خبر ازدواج دوم خود را تکذیب نمود.

عکس شایلی همسر دوم بنیامین بهادری که توسط بنیامین تکذیب شد

همانگونه که می دانید همسر اول بنیامین بهادری، خانم نسیم حشمتی در آذرماه 92 در اثر سانحه رانندگی در گذشت و چندی پیش خبر ازدواج دوم بنیامین بهادری رسید که البته وی چندی پیش پس از یک سکوت طولانی این موضوع را تکذیب نمود. شایعه همسر دوم بنیامین بهادری از آنجا شروع شد که تصاویر خانم شایلی و بنیامین که هم اکنون در سریال سلام بمبئی در کنار هم و محمد رضا گلزار به ایفای نقش می پردازند. در شبکه های اجتماعی منتشر شد. در این مطلب می توانید عکس های بنیامین بهادری و همسر دومش که به عنوان شایعه منتشر شده بود را مشاهده نمایید.

همسر دوم بنیامین بهادری شایلی همسر دوم بنیامین شایلی همسر جدید بنیامین

عکس هایی که مشاهده نمودید مربوط به حضور بنیامین بهادری و شایلی در سریال سلام بمبئی است. اینکه چرا بنیامین بهادری از طریق صفحات مجازی و سایر رسانه ها زودتر اقدام به تکذیب ازدواج دومش نکرده است سوالی است که ممکن است بتوان به دلیل حفظ شهرت و چهره شدن بیشتر پاسخ داد.

منبع : آرگا

برچسب :
بنیامین بهادری

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *