اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
عکس ترانه علیدوستی در اکران خصوصی فیلم جدیدش_6085599cb87a7.jpeg
عکس ترانه علیدوستی در اکران خصوصی فیلم جدیدش_6085599cb87a7.jpeg

عکس ترانه علیدوستی در اکران خصوصی فیلم جدیدش

اکران خصوصی آخرین فیلم ترانه علیدوستی به کارگردانی مانی حقیقی برگزار شد که عکس ترانه علیدوستی در اکران این فیلم را می توانید در ادامه مشاهده نموده و با جدیدترین عکس های وی آشنا شوید.

عکس ترانه علیدوستی در اکران خصوصی فیلم اژدها وارد می شود به کارگردانی مانی حقیقی را در این مطلب ملاحظه نمایید و از مشاهده تصاویر و عکس های ترانه علیدوستی بازیگر توانا و با استعداد کشومان لذت ببرید. در ادامه علاوه بر مشاهده عکس های وی، با جدیدترین فیلمش نیز بیشتر آشنا می شوید. تا پایان ما را همراهی نمایید.

عکس ترانه علیدوستی در اکران فیلم اژدها وارد می شود

ترانه علیدوستی را می توان یکی از بازیگران جوان و توانا نامید که تاکنون شاهد نقش آفرینی وی در فیلم های متعددی بوده ایم. فیلم سینمایی اژدها وارد می شود به کارگردانی و نویسندگی مانی حقیقی را می توان جدیدترین فیلمی نامید که ترانه علیدوستی در آن حضور دارد. فیلم سینمایی اژدها وارد می شود بر اساس داستانی واقعی برای سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر تهیه شده است و در هشتم اردیبهشت ماه در سینماهای کشور اکران شده است. در ادامه عکس های ترانه علیدوستی را در اکران خصوصی این فیلم زیبا و جدید مشاهده می فرمایید.

عکس ترانه علیدوستی عکس های جدید ترانه علیدوستی عکس های ترانه علیدوستی در اژدها وارد می شود

ضمن آرزوی موفقیت و کامیابی روزافزون برای این بازیگر توانا و با استعداد، ازشما دعوت می نماییم با مراجعه به بخش عکس بازیگران از دیگر تصاویر منتشر شده و عکس جدید بازیگران مختلف دیدن فرمایید.

منبع : آرگا

برچسب :
ترانه علیدوستی

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *