طراحی اتاق خواب مهمان با دکوراسیون های زیبا و امروزی

مهمان حبیب خداست، این جمله رو از قدیم بارها شنیدیم، به مرور زمان دید و بازدید و مهمانی رفتن ها نسبت به گذشته کمتر شده است، اما هیچگاه از بین که نمی رود، فامیل، دوست، آشنا، همکار و یا هر کسی که برای مهمانی به خانه شما می آید و می خواهد مدتی را در منزل شما بماند، قطعا یکی از اولین دغدغه های شما بعد از «اینکه چه غذایی بسازم؟» این است که چه مکانی را برای استراحت او آماده کنم؟، در همان لحظه نمی شود این کار را به سرعت انجام داد؛ باید از قبل برنامه ریزی شده و تدارک دیده باشید، اتاقی برای مهمان در نظر بگیرید و با رعایت موارد لازم آن را دیزاین نمایید.

برای این منظور نیز باید از هنر طراحی و دکوراسیون بهره ببریم، مانند دیزاین اتاق خواب ، دکوراسیون اتاق خواب کودک، دیزاین اتاق خواب عروس و … همگی بهره گرفته از همین هنر می باشند، همانطور که گفته شد برای دیزاین و طراحی اتاق خواب مهمان باید نکاتی را در نظر بگیریم و به کار ببندیم که موجبات آسایش و راحتی وی را فراهم سازد، و مهمان شما حس کند در منزل خود حضور دارد و مشکلی نداشته باشد، ما در این مطلب شما را برای رسیدن با ذکر مواردی کاربردی و مفید راهنمایی نموده ایم، پس همراه ما باشید.

زیباسازی اتاق خواب مهمان برای سلیقه های گوناگون

دیزاین اتاق خواب مهمان

تخت خواب

قطعا بعد پشت سر گذاشتن یک روز طولانی یک خواب خوب و راحت حسابی به آنها می چسبد، قرار دادن تخت خواب یکی از الزامات اولیه محسوب می گردد، هنر و سلیقه خود را به کار بسته و تختخوابی متناسب با رنگ و طرح دیزاین اتاق مورد استفاده قرار دهید، تعدادی پتو تهیه نموده و با توجه به هماهنگی با تختخواب خود آن را خریداری و در کناری نظم دهید تا در صورت نیاز از آنها بهره ببرند، برخی به قول خودمانی سرمایی هستند و در نیمه های شب نیاز به پتو احساس می کنند.

گالری شیک و لوکسی از دیزاین اتاق خوابیدن مهمان

میز و یا پاتختی را در کنار تخت خواب او قرار دهید تا وسایل مورد نیاز خود را بر روی آن قرار دهید، تلفن، و پریز برق را نیز در دسترس او در کنار تخت خواب بر روی میز بگذارید.

ایده هایی ناب برای اتاق خواب مهمان

استفاده از چراغ خواب و آباژورهایی زیبا علاوه بر زیباتر شدن دیزاین اتاق می گردد، نور کافی را در طول شب مهیا می نماید، تا اگر مهمان شما قصد خارج شدن، و یا انجام کاری را داشته باشد، به راحتی بتواند نیاز خود را انجام دهد، برخی مدتی را قبل از خواب مطالعه می کنند، چه خوب است که نور کافی در اختیار آنها قرار داده باشید، همین طور است که کتاب و مجلاتی را نیز در کنار او بر روی میز قرار دهید. در همین زمینه می توانید با نورپردازی اتاق خواب آشنا شوید.

بهره بردن از نور طیبعی خورشید در طول روز ایده ای عالی محسوب می شود، اما انتخاب آن را به خود مهمان بسپارید، پرده هایی زیبا و مناسب برای پنجره ها در نظر بگیرید، تا هماهنگی لازم را با دیزاین شما داشته و بر زیبایی آن بیافزاید، و هم بتواند حایل نور و سرما به داخل اتاق باشد و در صورت نیاز و تمایل وی بتواند از پنجره ها کنار بزند.

ایده های زیبا و شیک برای دیزاین اتاق خوابیدن مهمان

کمد

مهمان شما قرار است چند روزی را در منزل شما بگذراند، پس نیازمند مکانی است تا لوازم شخصی و لباس های خودش را خارج ساخته و در آن قرار داده تا استفاده نماید، پس چه بهتر است راه حلی پیدا کنید، کمد پیشنهاد خوبی است، کمد کوچکی و یا حداقل تعدادی از دراورهایی به او می تواند این مشکل را برطرف نماید و البته وی احساس راحتی و آسایش بیشتری داشته باشد.

داخل کمد اختصاص یافته به وی چوب لباسی هایی را بگذارید.

نمونه هایی لاکچری برای زیباسازی اتاق خواب میهمان

قرار دادن آینه و دسترسی به حمام

نظافت و زیبایی یکی از نیازهایی است که هر فردی در طول روز به آن نیاز دارد، آینه ای را در اتاق قرار دهید تا مهمان شما بتواند خود را در آن مشاهده نموده و بتواند به آراستن و مرتب کردن خود بپردازد.

همچنین بعد از یک راه طولانی دوش گرم می تواند حسابی خستگی را از تن او خارج ساخته و نشاط تازه ای به او ببخشد، علاوه بر این در مدتی که اینجا حضور دارد، او نیاز به نظافت و تمزی دارد که بهتر است سبد حوله در اتاق وی بگذارید.

زیباسازی و دیزاین اتاق خواب برای میهمانان

تلویزیون

تلویزیونی را در اتاق قرار دهید تا در صورت تمایل در طول روز، و مخصوصا شب بتواند اوقات فراغت خود را بگذراند، ممکن است فردی می باشد که شب ها را به دلایل مختلف از جمله بی خوابی و … دیرتر می خوابد، به این وسیله خودش را تا هنگام خوابیدن سرگرم می کند.

گالری شیکی از دیزاین اتاق خواب مهمان

 

مجموعه ای منحصر به فرد از اتاق خواب میهمان

ایده هایی زیبا برای زیباسازی خوابگاه مهمان

قرار دادن میزهایی در کنار تخت خواب که مجله، و نوشیدنی و گل هایی زیبا جای گرفته اند

مجموعه ای متفاوت و متنوع از دیزاین خانه خوابیدن مهمان

ایده هایی زیبا و جذاب از دیزاین اتاق خواب مهمان برای سلیقه هاب مختلف

در نظر گرفتن مکانی برای قرار دادن چمدان در اتاق مهمان

ایده هایی زیبا و شیک از دیزاین اتاق خواب مهمان برای سلیقه های گوناگون

پنجره ای بزرگ و دلچسب دراتاق خواب با تعبیه پرده ای زیبا برای زمان نیاز

ایده هایی بینظیر و لاکچری از دکوراسیون اتاق استراحت مهمان

گالری زیبایی از دیزاین خوابگاه مهمان

ایده هایی برای دیزاین و زیباسازی اتاق خواب مهمان

قرار دادن لباس ها در چوب لباسی برای نظم بیشتر در اتاق خواب

مجموعه ای بینظیر از دکوراسیون اتاق استراحت مهمان

تخت خواب آبی خوش رنگ، با میزی زیبا، آباژورهایی هماهنگ برای اتاق خواب

مجموعه ای باشکوه و همراه با آسایش برای اتاق خوابیدن مهمان

ایده هایی زیبا و جذاب از دیزاین اتاق خواب مهمان

ایده هایی لاکچری و جذاب برای دیزاین اتاق استراحت و خفتن مهمان

ایده های یی متفاوت برای دیزاین اتاق خوابیدن مهمان

قرار دادن میز در کنار تخت خواب، و آباژور و کتاب و .. بر روی آن در اتاق خواب

ایده های بینظیر برای زیباسازی و دیزاین اتاق خوابیدن مهمان

نمونه هایی زیبا و جذاب از دیزاین اتاق خواب میهمان برای تمام سلیقه ها

ایده هایی زیبا و جذاب از دیزاین خوابگاه مهمان

 

ایده هایی زیبا و جدید از دیزاین اتاق خواب مهمان

ایده هایی ناب و نفیس از دکوراسیون اتاق خوابیدن مهمان

ایده هایی جالب از دکوراسیون اتاق خواب مهمان

دیزاین اتاق استراحت مهمان با بهره بردن از نور طبیعی و آباژرهایی زیبا با رنگ قرمز

ایده هایی متفاوت برای دکوراسیون خوابگاه مهمان با طرح های زیبا و شیک

ایده هایی بینظیر برای دیزاین اتاق خواب مهمان برای سلیقه های مختلف

در این مطلب با ایده هایی خارق العاده و شیک از اتاق خواب مهمان برای دیزاین و چیدمان این قسمت از خانه آشنا شدید، امیدواریم مورد پسند شما همراهان عزیز آرگا قرار گرفته باشد.

منبع : آرگا

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا