اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
سریال قلب من مواظب باش؛ داستان قسمت آخر سریال و عکس بازیگران_6082b17586de7.jpeg
سریال قلب من مواظب باش؛ داستان قسمت آخر سریال و عکس بازیگران_6082b17586de7.jpeg

سریال قلب من مواظب باش؛ داستان قسمت آخر سریال و عکس بازیگران

سریال قلب من مواظب باش

سریال قلب من مواظب باش جم بالیوود

داستان قسمت آخر سریال قلب من مواظب باش و عکس های بازیگران

سریال قلب من مواظب باش محصول سال 2017 کشور هندوستان است که در 75 قسمت 23 دقیقه ای در ژانر عاشقانه و درام از شبکه استار پلاس پخش شده است و در سایت imdb امتیاز 8.4 را دارد. کارگردان این سریال Vikram Bhatt و بازیگرانی مانند Sanjay Kapoor, Smiriti Kalra, Aashim Gulati در این سریال ایفای نقش می کنند. داستان این سریال کاملا شبیه به سریال عشق ممنوع است و اندکی تفاوت دارد.

سریال قلب من مواظب باش

داستان سریال قلب من مواظب باش

در قسمت اول مشاهده می کنید که آهانا با پدرش در خودرو به سمت منزل می روند و وقتی به منزل می رسند ناگهان یک پسر غریبه را می بینند و آهانا ناگهان در رختخواب از خواب می پرد، گویی که یک کابوس دیده است. در صحنه بعد مادر آهانا که لیلا نام دارد در مورد ازدواج دخترش و مرگ پدر اهانا صحبت می کند که گویا پدر آهانا فوت کرده است. گویا آهانا با مادرش بسیار مشکل دارد و با همدیگر سر سازگاری ندارند. یک شب که او می خواهد بیرون برود مادرش با او جر و بحث می کند ولی او می رود و کنار رودخانه شمع به آب می اندازد که با مردی میانسال آشنا می شود و رابطه ای بین آنها شکل می گیرد. این مرد 9 سال است که همسرش فوت کرده است. این مرد که آنانت نام دارد، دوست قدیمی پدر آهانا است. آنانت مردی مهربان است که یک دختر و پسر دارد و پسرخوانده اش ریحان نام دارد که بسیار موزی است….

سریال قلب من مواظب باش سریال قلب من مواظب باش سریال قلب من مواظب باش سریال قلب من مواظب باش سریال قلب من مواظب باش سریال قلب من مواظب باش سریال قلب من مواظب باش سریال قلب من مواظب باش سریال قلب من مواظب باش سریال قلب من مواظب باش

همچنین بخوانید :

سریال دل پرروی من

سریال درخت زندگی

سریال قلب من مواظب باش

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *