زیباترین مکان های دیدنی کالیفرنیا که در سفر به این شهر نباید از دست بدهید

کالیفرنیا یکی از جاذبه های مهم در دنیا است که به دلیل تنوع و تعدد اماکن گردشگری بسیاری که دارند از مهم ترین جاذبه های دنیا محسوب می شوند. وجود امکانات به روز و مدرن برای رفاه گردشگران در این منطقه توجه گردشگران را بیشتر کرده است. همچنین کالیفرنیا به دلیل پیشرفته بودن منطقه مناسبی برای مهاجران است که به قصد تحصیل یا اشتغال به این ایالت سفر می کنند. وجود معماری های باشکوه، سواحل دیدنی و طبیعت زیبا در این منطقه آن را دیدنی کرده است.

       مکان های دیدنی طبیعی کالیفرنیا

مکان های دیدنی کالیفرنیا:

در کالیفرنیا جاذبه های متنوع بی شماری وجود دارد که برای تمام گردشگران با یسلقه های گوناگون جاذبه های متعدد دیده می شود. و برای همین امر است که این منطقه به لحاظ توریستی بسیار شناخته شده و پرطرفدار است.

مکان های مهم کالیفرنیا

مکان های جذاب کالیفرنیا

پارک ملی سکویا:

این پارک یکی از جاذبه های توریستی در کالیفرنیا است که در بخش شرقی ویسالیا واقع شده است در این پارک درختان بلند و قطوری وجود دارند به علاوه محل مناسبی برای طبیعت گردی گردشگران است.

مکان های معروف کالیفرنیا

سان فرانسیسکو:

این شهر با جاذبه های فرهنگی بی شمار یک منطقه توریستی بی نظیر و یکی از مناطق های دیدنی کالیفرنیا است و در این شهر وجود تالارهای تئاتر و تالارهای اپرا گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است. پارک های تفریحی نیز یکی دیگر از جاذبه هایی است که در این منطقه وجود دارد.

جاذبه ها و مکان های دیدنی کالیفرنیا

دریاچه تاهو:

در منطقه از کوه های پوشیده از برف دریاچه ای با نام تاهو واقع شده است که منطقه ای پر از آرامش و جذابیت است آب های نیلگون و براق این دریاچه توجه هر گردشگری را جذب خود می کند. بسیاری از گردشگران این دریاچه به تفریحاتی همچون دوچرخه سواری و پیاده روی می پردازند.

مناطق دیدنی کالیفرنیا

سان دیگو:

یکی از قدیمی ترین شهرهای کالیفرنیان با آب و هوای معتدل و مطبوع که دارای چشم اندازی سبز و تماشایی است وجود باغ ها و موزه ها در این شهر بر شهرت و اهمیت آن افزوده است.

مکان های دیدنی خاص کالیفرنیا

لس آنجلس:

این شهر مرکز کالیفرنیا و مقصد توریستان است که در زمینه صنعت پیشرفت های فراوانی داشته است و نمایی از هالوود است که دارای جذابیت های بی شماری است.

مکان های توریستی کالیفرنیا

ساحل پفیفیر:

این ساحل به این دلیل دارای شهرت است که وجود سنگ های بنفش رنگ و درخشش آن ها در آب موجب بازتاب چشم اندازی ویژه شده است این منطقه پر از پوشش گیاهی است و می تواند لذت سفری بی نظیر را برای شما داشته باشد.

نمای دیدنی کالیفرنیا

پارک ملی یوسمیت:

این پارک یکی از جاذبه ها و مکان های دیدنی کالیفرنیا است که دارای شهرت فراوانی است وجود دره ها، صخره های مرجانی، چشم اندازهای رویایی است پارک را بسیار محبوب کرده است.

مکان های زیبای کالیفرنیا

منبع : آرگا

برچسب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا