رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در پاسخ به اعتراضات دانشجویان :دانشگاه برخی از مشکلات موجود در آموزش پزشکی را می پذیرد اما باید مراقب باشیم از این مشکلات سوء استفاده نشود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در پاسخ به اعتراضات دانشجویان مبنی بر وجود مشکلات صنفی و آموزشی گفت: دانشگاه برخی از مشکلات موجود در آموزش پزشکی را می پذیرد اما باید مراقب باشیم از این مشکلات سوء استفاده نشود.
دکتر “محمدهادی ایمانیه” در گفتگو با خبرنگاران در خصوص تجمع اعتراض آمیز دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: ما هم قبول داریم که مشکلاتی در نظام آموزشی وجود دارد اما در این میان ممکن است تعداد اندکی از دانشجویان از وجود این مشکلات و این گونه اعتراضات سوء استفاده کنند و مشکلات بیشتری ایجاد کنند.

وی به دانشجویان توصیه کرد به فعالیت آموزشی خود ادامه دهند و ادامه داد : مسئولین دانشگاه در صدد هستند مسئولانه به حل مشکلات صنفی و آموزشی دانشجویان همت گمارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز تأکید کرد: نظام آموزش پزشکی مستلزم یکسری اصلاحات است که این امر نیز با توجه به مشکلات موجود یک شبه و به طور ناگهان امکان پذیر نیست.

وی ابراز امیدواری کرد: مشکلات موجود در آموزش پزشکی باید با همت اساتید، همه مسئولان و دانشجویان حل شود .

ایمانیه با رد این مطلب که دانشجویان عنوان کرده اند مسئولین دانشگاه بی تفاوت از کنار مشکلات گذشته اند، گفت: بخشی از مشکلات صنفی که دانشجویان عنوان می کنند رفع شده و دانشگاه در صدد رفع دیگر معضلات موجود است اما این کار همکاری همه دانشجویان را می طلبد.

به گزارش مهر، جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز امروز با تجمع در بیمارستان نمازی این شهر، اعتراض خود نسبت به بی توجهی مسئولین دانشگاه در رسیدگی به مشکلات صنفی و آموزشی را اعلام کردند. وضعیت نامناسب خوابگاه ها، تغذیه و امکانات آموزشی از محورهای اعتراض دانشجویان بود

منابع سایتآرگا _ نورین بلاگ _ روزانه _ پزشکان بدون مرز _دانشنامه اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا