در کار خود از استراتژی گرگ ها استفاده کنید

در استراتژی گرگ ها کم تجربه ها پشت سر با تجربه ها حرکت میکنند تا زمانی که به رشد و تجربه برسند این کار در ابتدا هزینه در بردارد ولی بعد ها به نفع شان میشود.

بازی فکری ضیافت دراکولا

در این بازی فکری ضیافت دراکولا یک مهمانی برگزار شده که با ورود به آن مهمانی باید شخصیت ها را پیدا کنید که با توجه به پرسش هایی که می توانید در حین بازی بپرسید این کارکتر ها را پیدا کنید و حدس بزنید و برنده بازی شوید.با این بازی به کودک خود آموزش خواهید داد که با تلاش کردن می تواند به همه ی خواسته های خود برسد.

در کار خود از استراتژی گرگ ها استفاده کنید

ماکارونی آشیانه ای

بازار خرید مواد غذایی یکی از بازارهایی می باشد که همیشه با تقاضای بالا جهت خرید مواد غذایی مختلف مواجه است مثلا بازار خرید ماکارونی آشیانه ای از رونق بالایی برخوردار است چرا که این غذای لذیذ و خوشمزه بسیار پر طرفدار است و به دلیل داشتن تولید بالا همیشه در دسترس است.

در کار خود از استراتژی گرگ ها استفاده کنید

بازی فکری موبایل

عمدتا بازی فکری موبایل اندرویدی را به صورت آنلاین آفلاین فردی و گروهی می توان بازی کرد از کودکی به فرزندان خود بازیهای فکری مختلف را آموزش بدهید. انواع بازی فکری در رشد و پیشرفت کودکان بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد به طوری که روانشناسان و دانشمندان این مسئله را بسیار مورد توجه قرار داده اند.

در کار خود از استراتژی گرگ ها استفاده کنید

منبع : آرگا

برچسب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا