دریاچه کنستانس نقطه اتصال آلمان، سوئیس و اتریش

یکی از زیباترین دریاچه های دینا است. دریاچه کنستانس مرز مشترک آلمان، سوئیس و اتریش می باشد و از جذابیت های زیادی برخوردار است و امروزه یک مقصد گردشگری محسوب می شود. این دریاچه یک خط مرزی بسیار زیبا با چشم اندازهای عالی برای گردشگران است.

چشمه های کنستانس

معرفی دریاچه کنستانس

دریاچه ها در تمام نقاط دنیا یکی از زیباترین ویژگی های خلقت خدا هستند. طبیعت بکر و سرسبزی آن ها موجب شده علاقمندان زیادی به سوی بازدید از دریاچه ها کشیده شوند. اما در این بخش می خواهیم با یکی از بزرگ ترین دریاچه های آب شیرین دنیا آشنا شویم. این دریاچه امروزه یکی از مکان های دیدنی آلمان برای گردشگران است.

طبیعت کنستانس

مناطق اطراف این دریاچه نیز شگفتی های زیادی برای گردشگران دارند و شما می توانید از چشم اندازهای آن دیدن کنید. در پایین دره اطراف این دریاچه شرایط آب و هوایی بسیار معتدل تر و مناسب تر خواهد بود. به همین دلیل این نواحی برای کشت و کار بسیار مناسب هستند. زمین های این منطقه بسیار حاصلخیز می باشند. در اغلب زمین ها مراتع این منطقه شاهد کشت انواع میوه ها و سبزیجات هستید.

جاذبه های کنستانس

ویژگی های دریاچه:

دریاچه کنستانس بکر و دیدنی ۶۳ متر طول داشته و یکی از مهم ترین دریاچه های آب شیرین می باشد. این دریاچه دیدنی از دو بخش تشکیل شده است. امروزه امکانات رفاهی مختلف در اطراف این دریاچه موجب شده تا به یکی از نواحی توریستی تبدیل شود.

چشم انداز کنستانس

جاذبه های تفریحی دریاچه:

این دریاچه امروزه یکی از مکان های توریستی و تفریحی در آلمان بوده و جذابیت های گردشگری زیادی برای علاقمندان دارد. این دریاچه امکانات تفریحی زیادی نیز دارد. از مهم ترین جاذبه های تفریحی در این دریاچه می توان به شنا، دوچرخه سواری، بادسواری و قایق سواری اشاره کرد. شما در سفر خود به این حوالی می توانید از چنین جاذبه های بکری دیدن کنید.

دریاچه کنستانس

دیدنی های آلمان:

اگر از خودتان می پرسید در سفر به آلمان از کدام مکان های دیدنی آلمان دیدن کنیم؟ در لینک به معرفی دیدنی های آلمان پرداخته ایم که شما علاقمندان می توانید با آن بیشتر آشنا شوید. این کشور هر ساله مقصد گردشگران زیادی بوده و جذابیت های گردشگری زیادی دارد.

از جمله زیباتری شهرهای دیدنی در کشور آلمان می توان به شهر هامبورگ اشاره کرد. این شهر جاذبه های زیادی دارد. مکان های دیدنی هامبورگ  از مقاصد گردشگری بسیار خاص و زیبا است که مورد توجه افراد زیادی می باشد.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا