دروازه بهشت چین با طبیعت شگفت انگیز و خارق العاده

چین، سرزمینی پر از جاذبه های زیبا است که در این بخش می توانید با دروازه بهشت چین آشنا شوید. برای اینکه به یکی از بهشت های دنیا نزدیک شوید، می توانید از این دروازه ورود کنید. این مکان امروزه یکی از جاذبه های توریستی و دیدنی دنیا بوده و جذابیت های زیادی برای گردشگران دارد.

دروازه بهشت کجاست

شگفتی های دروازه بهشت چین

این دروازه دارای ارتفاع بسیار زیادی بوده و از ویژگی های منحصر به فردی برای گردشگران برخوردار است. شما در ارتفاعات این دروازه می توانید از ویژگی های مهم توریستی دیدن کنید. نمایی زیبا که از این دروازه جلوی چشمان شما قرار می گیرد، بسیار می توانید جلب توجه کند. از دیگر زیبایی این شهر می توان به پارک ژانگ جیاجی نیز اشاره کرد که در لینک با آن آشنا می شوید.

زیبایی دروازه بهشت

چگونه به این دروازه برویم؟

برای اینکه به این دروازه دیدنی و زیبا برسید، باید مرکز شهر ژانگجیاجی در استان هونان سفر کنید. این گذرگاه اهمیت زیادی دارد و علاوه بر جذابیت های توریستی خود می تواند، ویژگی های ارتباطی بالایی نیز داشته باشد. این گذرگاه آرامش زیادی را به سوی شما گردشگران راهی می کند. قرارگیری این گذرگاه در کوه های تیمان موجب شده تا از اهمیت گردشگری و تفریحی بیشتری نیز برخوردار باشد.

ارتفاعات دروازه بهشت

جاذبه های دروازه بهشت:

این گذرگاه جذابیت های تفریحی و توریستی بسیار زیادی دارد. زمانی که با ماشین به سر بالایی این گذرگاه می رسید، می توانید از نمایی دیدنی تر بازدید کنید. شما برای بازدید از این گذرگاه باید به ارتفاع ۲۴,۵۰۰  برسید. در این صورت دروازه بهشت پیش روی چشمان شما قرار می گیرد.

دیدنی دروازه بهشت

صخره هایی که در این ارتفاع از سطح زمین مشاهده می کنید، همانند یک کمان بسیار زیبا هستند. در واقع این کمان را می توان یکی از مرتفع ترین پدیده های طبیعی دنیا دانست. این دروازه طبیعی از جاذبه های زیادی برای گردشگران برخوردار است. چشم انداز این ناحیه بسیار تماشایی و دیدنی می باشد. چشم اندازهای این ناحیه گاهی وصف ناپذیر است. زیبایی بی همتایی که در این ارتفاعات شاهد آن هستید، گردشگران داخلی و خارجی زیادی را جذب کرده است.

دروازه بهشت در چین

زیبایی این خطه از چین بسیار تماشایی می باشد. برای رسیدن به این گذرگاه باید مسیری را پیاده روی کنید. به بخشی از این بهشت که پیاده روی دارد، راهروی بهشت می گویند. شما با طی کردن این راهرو می توانید، به کوه تیانمن برسید. این دروازه زیبا امروزه از دیدنی های چین به شمار می آید.

در این بخش شما گردشگران می توانید، تصاویر بسیار زیبا و جذاب از این گذرگاه را مشاهده کنید. دروازه بهشت چین از شگفتی های زیادی برخوردار بوده که شما می توانید از نزدیک زیبایی های آن را مشاهده کنید.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا