اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
داستان قسمت آخر سریال وادی گرگ ها_6082ae3ddb063.jpeg
داستان قسمت آخر سریال وادی گرگ ها_6082ae3ddb063.jpeg

داستان قسمت آخر سریال وادی گرگ ها

سریال وادی گرگ ها

سریال وادی گرگها درباره یک باند مافیای که می خواهد کشور و اشخاصی را که بر علیه آنها را مبارزه می کند تحت کنترل بگیرد.

این مبارزه از خیابانها شروع می شود و قدم به قدم تا شورا که در راس سلسله مراتب قرار دارد، کشیده می شود شخصیت اصلی با نام افراهانلی به دنیا می آید و بعدا توسط اسلان اکبیند اختطاف شده و در یک یتم خانه گذاشته می شود او بعدا از یتم خانه کشیده می شود و در یک خانواده به نام علی کاندان بزرگ می شود، به وی آموزش های ضد ترور داده می شود به زودی زندگی او دچار تغییر می شود و پیشرفت او در مافیا زیاد طول نمی کشد. وی با نام مستعار پولاد علمدار، ریس ، شورای گرگها می شود.

پنج مورد جالب در مورد وادی گرگ ها

 ۱- این سریال از چنان جذابیت بالایی برخوردار می باشد که طرفداران این سریال در ترکیه یک مراسم تدفین ساختگی برای مرگ یکی از شخصیت های داستان برگزار کردند.

۲- اخبار مرگ یکی از شخصیتهای سریال در روزنامه های واقعی انعکاس پیدا کرد.

 

۳- محبوبیت اولین سری این سریال که در سال ۲۰۰۳ شروع به پخش کرد چنان بالا رفت که هنرپیشه های بین المللی از قبیل شارن استون و اندی گارسیا در قسمتهای ۹۶- ۹۷  به ایفای نقش پرداختند.

 

۴- فصل دوم مجموعه موفق وادی گرگ ها، که اخیرا در فارسی۱ هم شروع به پخش شده، یکی از معروف ترین فصل های این مجموعه است  طوریکه بعد از ۷ سال از اولین قسمت آن هنوز در ترکیه در دست تولید است.

 

۵- چهار فیلم سینمایی وادی گرگ ها بر اساس این سریال از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰ در ترکیه ساخته شد.

و اما قسمت اخر سریال وادی گرگ ها : در صورت اطلاع پیدا کردن از قسمت آخر در همین پست گذاشته می شود.در نظر داشته باشید که فصل جدید این سریال در حال ساخت می باشد.

 

همچنین:

داستان سریال وادی گرگ ها

دانلود آهنگ تیتراژ سریال وادی گرگ ها

بیوگرافی نجاتی ششماز بازیگر نقش پولاد در سریال وادی گرگ ها

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *