داروی کاهش اشتها و لاغری و عوارض مصرف آن ها

اگر بعد از غذا خوردن باز هم احساس گرسنگی می کنید اصلا نشانه خوبی نمی باشد و از طرفی ممکن است مشکلاتی مانند چاقی و اضافه وزن برایتان به همراه داشته باشد. در ادامه قرار است شما را با داروی کاهش اشتها آشنا کرده و یک سری اطلاعاتی در این زمینه در اختیارتان قرار بدهیم.

موارد استفاده از دارو های کاهش اشتها

انواع داروی کاهش اشتها

در واقع احساس گرسنگی زمانی که مدتی از غذا خوردن شما گذشته باشد امری بسیار طبیعی می باشد ولی بلافاصله بعد از غذا خوردن یک امر غیر طبیعی مخی باشد و باید تحت درمان قرار بگیرید و علل این مشکل را بیابید و اگر مشکلی نبود و یا مشکل شما چندان جدی نبود می توانید از داروی کاهش اشتها استفاده نمایید. این دارو را می توانید در برندهای متفاوتی در بازار پیدا کنید ولی بهتر است ابتدا با علل افزایش اشتها آشنا گردید. علت های افزایش اشتها عبارت است از :

 • استرس
 • اضطراب شدید
 • افسردگی
 • سندرم پیش از قاعدگی
 • بارداری
 • استفاده از داروهای خاص
 • ابتلا به بیماری های وسواس
 • پرکاری تیروئید
 • افت شدید قند خون
 • دیابت
 • ابتلا به گریوز

استفاده از این داروها باید اصولی و زیر نظر متخصص باشد در غیر این صورت ممکن است نتوانید اشتهای خود را کنترل کنید. همچنین این کار شما باید همراه با یک رژیم غذایی باشد تا بتوانید از این کار نتیجه بسیار خوبی گرفته و بدنتان را با کمبود مواجه نکنید.

داروی کاهش اشتها

قرص اسلیم می نچرال ورد

این قرص گیاهی که برای کاهش اشتها مورد استفاده قرار می گیرد دارای عصاره های طبیعی می باشد و می توان در این قرص گیاهانی مانند چای سبز، گوارانا، گارسینیا و فلفل سیاه هندی را مشاهده کنید. این گیاهان به صورت ترکیبی می توانند تاثیر بسیار خوبی بر کنترل اشتها داشته باشند.

در واقع این کپسول دارای یک سری مواد دیگری مانند کروم نیز می باشد و می تواند بر متابولیسم چربی ها نیز تاثیر گذاشته و استفاده از این دارو به صورت روزانه دو عدد کپسول می باشد. از دیگر فواید این دارو می توان به خواص آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی آن اشاره کرد.

قرص های لاغری هزال

اگر می خواهید از قرص های موجود در داروخانه ها استفاده کنید و سریعا آن ها را بیابید می توانید از این قرص لاغری در کاهش اشتهای خود استفاده کنید. قرص هزال سینا فرآور ۱۰۰ درصد طبیعی می باشد و مزیت های دیگری نیز برای بدن دارد از این رو می توانید با استفاده از این دارو مشکلات دیگر خود را از بین برده و میزان کلسترول بالای خون خود را کاهش دهید.

این قرص دارای زیره سیاه، مرزنجوش، سداب، زنیان، رازیانه و لاک مغسول می باشد و به کاهش اشتها کمک می کند. قرص لاغری هزال ایرانی بوده و دارای ۶۰ عدد کپسول می باشد و شما برای این که نتیجه بسیار خوبی از آن دریافت کنید باید روزانه دو عدد از این دارو را میل نمایید و زمان مناسب این کار قبل از خوردن نهار و شام می باشد.

این دارو سال ها است میان مردم می باشد و مورد استفاده قرار گرفته است و می توان گفت مشکلی برای افراد ایجاد نمی کند از این رو مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است.

استفاده از دارو های خاص برای کاهش اشتها

قرص ابستاپ

این قرص یکی از چربی سوزهای ایرانی می باشد و در شرکت کارن به تولید رسیده است و برای کاهش اشتها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این قرص دارای ترکیباتی مانند چای سبز، کروم، فیبرهای غذایی و کولین می باشد و مزیت های بسیار زیادی برای بدن دارد از این رو اگر می خواهید از قرص های بسیار خوب برای این کار استفاده کنید به شما پیشنهاد می دهیم استفاده از این محصول را از یاد نبرید.

قرص ابستاپ را برخلاف سایر قرص ها برای این که نتیجه بسیار خوبی بگیرید باید سه بار در روز استفاده کنید در غیر این صورت نمی توانید نتیجه خوب را در یک ماه دریافت کنید. فیبرهایی که در این قرص وجود دارد برای کاهش اشتها بسیار مناسب می باشد و از دیگر داروی کاهش اشتها مربوط به این شرکت می توان به پودر اسلیم لست را نام برد.

اسلیم کوئیک از گل دارو

گل دارو نیز یکی از شرکت های بسیار خوب در تولید دارو می باشد و شما می توانید از قرص اسلیم کوئیک این شرکت برای کاهش اشتهای خود استفاده کنید و نتیجه بسیار خوبی از این مورد دریافت نمایید. در واقع این قرص روی مغز تاثیراتی می گذارد و مانع از گرسنه شدن شما خواهد شد و همچنین می تواند با چربی سوزی بیشتر و تاثیر بر متابولیسم چربی های بدن از بروز چاقی و اضافه وزن پیشگیری خواهد گرد و منجر به کاهش وزن نیز خواهد شد.

این قرص حاوی چای سبز، پودر شوید و بذر کرفس می باشد و همین سه مورد به تنهایی می تواند برای بدن بسیار مفید بوده و از بروز تجمع چربی های بد در رگ ها پیشگیری می کند. این محصول را باید روزانه سه عدد و نیم ساعت قبل از خوردن غذا میل نمایید تا بیشترین تاثیر را داشته باشد.

قرص های متفاوت برای کاهش اشتها

اسلیم مکس قائم دارو

داروی کاهش اشتها می تواند بر روی مغز تاثیراتی داشته باشد از این رو شما می توانید در مدت زمان زیادی احساس سیری داشته و زیاد از حد غذا نخورید. افرادی که دارای مشکلاتی هستند که نمی توانند کنترلی بر روی خورد و خوراک خود داشته باشند از این روش ها استفاده می کنند تا نتیجه بسیار خوبی دریافت نمایند. داروی اسلیم مکس قائم دارو نیز تاثیری مشابه با داروهای گفته شده دارد.

این قرص از موادی مانند تخم کرفس، رازیانه، عصاره زیره سبز و کاسنی دارد و می تواند برای لاغری و کاهش اشتها بسیار مفید باشد. بهتر است سعی کنید از این دارو زمانی استفاده کنید که تمامی فرآورده های آن را مورد بررسی قرار داده اید و مطمئن هستید هیچ مشکلی برایتان ایجاد نخواهد شد در غیر این صورت عارضه های جانبی بدی برایتان ایجاد می شود و ممکن است نتوانید دیگر از این دارو استفاده نمایید. البته این مورد در تمامی داروها صدق می کند و مرتبط با داروی خاصی نمی باشد.

کپسول های ژلاتینی پی جی ایکس وبر نچرالز

از دیگر داروی کاهش اشتها می توان به کپسول های ژلاتینی پی جی ایکس وبر نچرالز اشاره کرد. این قرص می تواند به راحتی کنترل سیری شما را به عهده بگیرد و این مشکل افزایش اشتها و به دنبال آن چاقی و اضافه وزن را در آن ها کاهش دهد. کپسول های ژلاتینی پی جی ایکس وبر نچرالز می تواند منجر به کاهش قند خون شده و کلسترول بد را در خون نیز به شدت کاهش می تواند و به نوعی در سلامت شما تاثیراتی داشته باشد.

در این دارو از موم زنبور های عسل استفاده شده است و همین مورد به تنهایی می تواند تاثیرات بسیار خوبی در سلامت شما داشته باشد. استفاده از این دارو بسیار متفاوت تر از دیگر داروها می باشد و شما برای این که عارضه های جانبی این داروها را مشاهده نکنید می توانید استفاده از آن را از دوزهای پایین شروع کنید و در هفته های بعد میزان آن را به مرور افزایش دهید.

انواع قرص های لاغری

قرص سلنداکر

از محبوب ترین داروهای کاهش اشتها می توان به قرص سلنداکر اشاره کرد. این دارو دارای مزایایی مانند داروهای گفته شده می باشد و می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی اشتهای شما داشته باشد. این دارو دارای میزان بسیار زیادی زردچوبه، گز روغنی و کاری درون خود می باشد و در چربی سوزی و کاهش اشتها این موارد بسیار موثر می باشند.

این دارو تولید ایران می باشد و می توان گفت که فاقد هر گونه کافئین و محرک ها می باشد. استفاده از سلنداکر این امکان را می دهد که همزمان با کنترل اشتهای خود کاهش وزن و سایز را نیز تجربه نمایید از این رو در میان افراد بسیار مشهور شده است. افرادی که دوست دارند کاهش وزن را در مدت زمان کوتاهی تجربه کنند می توانند از سلنداکر استفاده نمایند.

کپسول نرم زیره ۲۵ میلی گرم باریچ اسانس

این دارو قیمتی بسیار مناسب تر دارد و همانطور که از نامش پیدا می باشد از زیره برای کاهش اشتها استفاده کرده است. این قرص ها دارای مزایای بسیاری برای بدن می باشد و اگر فردی به فرآورده های آن حساس نباشد می تواند بدون هیچ مشکلی از آن در لاغری و کاهش اشتها کمک بگیرد.

در نظر داشته باشید که این کپسول دارای اثرات ضد چاقی نیز می باشد و سوخت و ساز بدن را بهبود می بخشد. استفاده از این دارو باید روزانه دو بار باشد و هر بار باید مایعات زیادی را مورد استفاده قرار بدهید تا بتواند تاثیر بسیار خوبی بر روی بدن شما بگذارد. در هر کپسول حدودا ۳.۷۵ میلی گرم کیومین آلدهید وجود دارد و این قرص ها بسیار خوب می باشند.

به صورت کلی می توان گفت در داروهای لاغری و کاهش اشتها از ترکیباتی مانند زیره، لیمو و فیبر استفاده می شود و فیبرها می توانند با جذب آب بدن را برای مدت بیشتری سیر نگه دارند.

داروی کاهش اشتها

دیگر داروها

داروهایی نیز هستند که تاثیرات مشابهی با این داروهای نام برده شده دارند و این داروها عبارتند از:

 • آلفا اسلیم
 • کپسول لاغری مهزل
 • قرص لاغری فلوردو
 • قرص لاغری بلک اسلیم
 • قرص لاغری جی سی آلمان
 • قرص لاغری گلوریا

عوارض این داروها

بسیاری از داروهای نام برده شده گیاهی می باشند ولی به صورت شیمیایی تهیه شده اند از این رو ممکن است تاثیراتی را برای بدن شما به همراه داشته باشند. این عوارض عبارتند از :

 • سرگیجه شدید و مداوم
 • خواب آلودگی های شدید
 • اختلالات عصبی
 • مشکلات گوارشی
 • حالت تهوع
 • یبوست
 • اسهال
 • معده درد

نکته : بسیاری از موارد نام برده شده بسیار ضعیف می باشند از این رو نیازی به نگرانی ندارد و بعد از این که بدن شما به این داروها عادت کرد به راحتی و بدون هیچ مشکلی جانبی می توانید از آن ها استفاده نمایید.

دارو های کاهش اشتها

داروهای گفته شده می توانند در کنترل اشتهای شما بسیار موثر باشند با این حال بهتر است با تشخیص و تجویز پزشک از آن ها استفاده کنید در غیر این صورت مشکلاتی برایتان ایجاد خواهد شد و همینطور ممکن است عارضه های شدید تری را تجربه کنید. در ادامه می توانید با کلیک بر روی لینک های داده شده اطلاعاتی در مورد عوارض قرص بلک اسلیم و پودر گین آپ مشاهده کرده و اطلاعات خود را افزایش دهید.

منبع : آرگا

برچسب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا