اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
دادگاهی شدن بازیگر زنی که متهم به قتل است!_608559e32929f.jpeg
دادگاهی شدن بازیگر زنی که متهم به قتل است!_608559e32929f.jpeg

دادگاهی شدن بازیگر زنی که متهم به قتل است!

آن هاتاوی بازیگر شناخته شده‌ای که حالا دیگر دارای یک جایزه اسکار هم است، قرار است با بازی در فیلم “قایق نجات” به اتهام ارتکاب قتل به دادگاه احضار شود.

فیلم “قایق نجات” با اقتباس از یک رمان تاریخی به همین نام نوشته شارلوت روگان ساخته می شود و ویلیام برویلس در حال نوشتن فیلمنامه اقتباسی آن است.

داستان این رمان درباره زن جوانی به نام گریس وینتر است که در سال 1914 به اتهام قتل دادگاهی می شود. او در شهادتش درباره این که چطور او و همسرش از یک کشتی در حال غرق شدن خود را به قایق نجات می رسانند توضیح می دهد.

آن هاتاوی

اما تعداد افراد قایق نجات زیاد است و افرادی که قبلا خود را به کشتی رسانده بودند در فکر این هستند که یکی از این دو را به نوعی از کشتی بیرون بیاندازند تا زندگی خودشان به خطر نیفتد. در این دادگاه باید جایگاه گریس در این مساله روشن شود.

هاتاوی علاوه بر بازی در این فیلم یکی از تهیه‌کنندگان آن هم هست. با این حال هنوز کارگردان این فیلم انتخاب نشده است. این بازیگر فعلا روزهای پرمشغله ای را می گذارند و پس از دریافت جایزه اسکار برای بازی در فیلم “بینوایان”، اکنون صداپیشگی  در “ریو 2” در نقش جول و بازی در فیلم “سرود یک” به کارگردانی کیت بارکر را در برنامه هایش دارد.

قرار است این بازیگر زن برنده اسکار در فیلمی از کریس نولان با عنوان “بین ستاره ای” هم بازی کند. نام او برای بازی در اقتباسی از “رام کردن زن سرکش” اثری کمدی از شکسپیر هم مطرح شده است.

منابع سایت

بخشی از محتویات سایت با توجه به اجازه نامه موجود در بخش کپی رایت سایت های زیر از این سایت ها جمع آوری شده است اگر محتوایی از سایت شما اینجا منتشر شده است و منبع ذکر نشده است به ما از طریق نظرات اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *