حرف های سالار عقیلی بعد از حضور در شبکه من و تو Manoto

سالار عقیلی که به دلیل حضور در شبکه من و تو تیتر داغ رسانه ها شده بود، در مورد رفتن به شبکه من و تو و همچنین خبر مهاجرتش به اروپا توضیحاتی داد.

سالار عقیلی در مورد حواضی و شایعات چه گفت؟

سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی کشورمان با انتشار دلنوشته ای به حواشی حضورش در شبکه من و تو و شایعاتی مبنی بر مهاجرتش از کشور پاسخ داد.

عقیلی در متنی که به صورت اختصاصی در اختیار خبرگزاری فارس قرار داده است، ضمن اشاره به این که نیتی بغیر از ترویج موسیقی فاخر ایرانی نداشته است، ابراز امیدواری کرده که سوتفاهمات پیش آمده هر چه زودتر مرتفع شود. متن کامل این یادداشت بدین شرح است:

حرف های سالار عقیلی بعد از حضور در شبکه من و تو Manoto

«با خبر شدم که مصاحبه چند شب گذشته ام با شبکه ماهواره ای باعث برانگیختن احساسات وطن پرستانه برخی از افراد گردیده است. به اطلاع کلیه هم وطنان عزیز می رسانم که تا جان در بدن دارم، هواداریِ میهن عزیز و مردم نازنین ایران را گرامی خواهم داشت.

تا آنجا که باور قلبی ام می گوید در مصاحبه ام به شدت از کشور عزیز و برگزاری کنسرت در داخل مملکت، به خصوص در شهرستان ها دفاع نموده که به جرأت می توانم بگویم اغراق نگفته و همه عین واقعیت بود. از آنجائیکه فرد سیاسی نیستم و با گرایش های سیاسی شبکه های ماهواره ای اصولاً آشنایی نداشته و ندارم و هدفم صرفاً ترویج و شناساندن هنرم بوده و هرگز غیر از راه هنر و تلمذ هنر موسیقی اصیل، راه دیگری نپیموده ام. سعی ام بر این بود که همواره در کشورهای مختلف به عنوان سفیر فرهنگی ایران، موسیقی کشور عزیزم را ترویج داده و نیتی به غیر از این نداشتم. تصورم این است که هیچ نکته ای خلاف شأن ایران عزیز و ساحت هنر و هنرمند ابراز نکردم و همواره افتخارات کشورم را پاس داشته و جوانان ایران عزیز را چه در داخل و چه در خارج با موسیقی اصیل و فاخر، همراه با اشعار بزرگانی مانند مولانا، حافظ، سعدی، جامی و… بیش از پیش آشنا نمایم.

با در نظر گرفتن این نکته که اکثر هم وطنان عزیز به این بنده حقیر لطف داشته و معمولاً انتظار دارند با گرفتن عکس، اینجانب را مورد عنایت خود قرار دهند، دور از انصاف و اخلاق هنری می بینم که از این کار ممانعت نمایم. از طرفی در مسافرت های داخل و خارج از کشور با اغلب شبکه های تلویزیونی در مورد فعالیت های هنری ام گفت وگو نموده ام و تاکنون مورد خلافی مشاهده نشده، این بار هم فقط و فقط در ارتباط با تور کنسرت اروپای خود به خصوص در لندن و منچستر، به مردم عزیز آگاهی دادم و سعی ام بر این بود که جوانان را بیش تر با موسیقی فاخر کشورمان آشنا نمایم.

با توجه به توضیحات بیان شده، امیدوارم برای برخی از هم وطنان عزیز سوءتفاهم به وجودآمده، رفع گردد و سپاسگزار همه هم میهنان مهربانم می باشم و از آنجائیکه عاشق وطنم و مردم ایران می باشم و بارها و بارها گفته ام: «همه جان و تنم، وطنم، وطنم، وطنم» هیچ تصمیمی برای مهاجرت و ماندن در خارج از کشور را ندارم و به زودی به آغوش میهن عزیزم ایران بازخواهم گشت و تا جان در بدن دارم برای وطنم این «شکوه پابرجا» می خوانم.»

سالار عقیلی ، حرف هایسالار عقیلی به حضورش در شبکه من و تو

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا