جزیره وادهو مالدیو چه جاذبه هایی دارد؟

یکی از رویایی ترین جزایر دنیا در جنوب هند قرار دارد. جزیره وادهو مالدیو با سواحل درخشان و زیبای خود مورد توجه گردشگران زیادی قرار می گیرد. این نواحی شرایط آب و هوایی گرمسیری داشته و به دلیل وجود شن های سفید و درخشان خود شناخته شده هستند.

جزیره وادهو

شگفتی های جزیره وادهو مالدیو:

این حزیره رویایی و شگفت انگیز دارای شن زارهای سفید و درخشان بوده شفافیت آب های این نواحی و نیلگون بودن آن ها از مهم ترین امتیازات گردشگری این آب ها محسوب می شود. ثبت تصاویر در کنار این سواحل بسیار دلنشین و رویایی است. این سواحل همانند ستاره های آسمانی درخشان و نورانی می باشد.

جزیره وادهو مالدیو

در شب هنگام با درخشش بیشتر سواحل از تماشای این سواحل حیرت زده خواهید شد. از مهم ترین جذابیت های  توریستی این سواحل نیز وجود همین شنزارهای سفید و درخشان است. این سواحل با عنوان سواحل ستارگان نیز در دنیا شناخته شده هستند. این نواحی برای توریستان زیادی دارای جذابیت می باشند. شما علاقه مندان برای بازدید از زیبایی های این نواحی باید به ایالت مالدیو سفر کنید.

جزایر زیبای وادهو مالدیو

دریای ستارگان:

اگر تاکنون دریایی پر از ستاره را در نظر داشته اید، می توانید سری به این جزیره رویایی بزنید. دریایی که پر از ستاره های روی زمین است. این پدیده به طور علمی شب تابی نام داشته و تنها در این سواحل قابل رویت می باشد. پلانکتون های موجود در این شن ها در اثر برخورد با اکسیژن دارای تماس شیمیایی بوده و این پدیده طبیعی رخ می دهد. تابش نورهای درخشان از سطح زمین پدیده ای خارق العاده و در عین حال کمیاب است.

معرفی وادهو مالدیو

جاذبه های وادهو:

جزیره وادهو مالدیو علاوه بر وجود این ستارگان دریایی دارای شگفتی های دیگری نیز می باشد. طبیعت پیرامون این جزیره به شکلی عجیب برای گردشگران جالب توجه بوده و شما می توانید از وجود آن نهایت لذت را ببرید. این سواحل مکان مناسبی برای قدم زدن بوده و می توانید در این حال از زیبایی خیره کننده اطراف نیز بازدید کنید.

جزایر وادهو مالدیو

اقامتگاه های لوکس و لاکچری که در این اطراف برای شما در نظر گرفته شده اند، مکان مناسبی برای استراحت بوده و خوش گذرانی شما هستند. شما می توانید در این اقامتگاه ها ساعاتی خوش را سپری کنید. در اطراف این سواحل نیز امکانات تفریحی زیادی برای گردشگران در نظر گرفته شده اند، که شما امکان استفاده از آن ها را خواهید داشت. رستوران های منحصر به فرد از مهم ترین امکانات در این سواحل می باشند.

جاذبه های وادهو مالدیو

زمان رخ دادن پدیده ستارگان:

زمان بروز این پدیده به عوامل مختلفی همچون آب و هوا بستگی دارد. اما این جزیره شرایط و محیط مناسبی برای پیدایش چنین پدیده هایی می باشد. در سال های اخیر تورهای زیادی به این جزایر برگزار می شوند که امکان بازدید از این زیبایی ها را به گردشگران می دهند.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا