تزیین کیک با میوه برای جشن تولد و مناسبت های مختلف

تزیینات کیک با میوه به شکل های مختلف انجام می گیرد که هر یک زیبایی خاص خود را دارد. برای اینگونه تزیینات می توانید از میوه های متنوع و مناسب هر فصل استفاده کنید و آنها را به دلخواه روی کیک بچینید. در این میان مشاهده تزیینات کیک های مختلف با میوه می تواند الگویی برای انجام تزیینات شما باشد.

تزیین کیک با میوه های مختلف

ایده های مختلفی برای دیزایین کیک با میوه وجود دارد. بدین منظور ابتدا سطح کیک را با خامه فرم گرفته بپوشانید، سپس برش هایی از میوه های دلخواه را روی آن بچینید. البته در صورتی که قصد تزئین کیک بدون خامه را دارید نیز می توانید به تنهایی از میوه ها استفاده کنید و یا برای سطح کیک از مقداری شکلات استفاده نمایید. در هر صورت نوع چیدن میوه ها می تواند زیبایی و جلوه خاصی به تزئین کیک خانگی شما ببخشند.

تزیین کیک خامه ای با توت فرنگی و پرتقال

تزیین کیک با کیوی و توت فرنگی

تزیین کیک با میوهدیزایین ساده کیک با میوه

تزیین کیک شکلاتی با توت فرنگی

تزئین کیک با برش های خوشمزه میوه

تزیینات کیک خانگی با میوه

تزیین کیک با میوهتزیین کیک با توت فرنگی و تمشک

برای دیزایین کیک می توانید از انواع میوه ها از جمله کیوی، توت فرنگی، پرتقال، سیب، گیلاس، تمشک و… استفاده نمایید. از این میوه ها می توان برای تزئین کیک تولد کودک نیز استفاده نمود. همانطور که مشاهده نمودید اغلب کیک هایی که با میوه تزیین می شوند در عین زیبایی از سادگی زیادی نیز برخوردارند، پس می توانند گزینه مناسبی برای تولد و یا جشن های دیگر باشند. برای براق شدن میوه ها، از ژله آلوئه ورای نیم بند ( به غلظت سفیده تخم مرغ) استفاده کنید. با این کار هم روی کار شما براق و  زیباتر می شود و هم اینکه جلوی پوسیده شدن و تغییر رنگ و مزه میوه ها گرفته می شود

تزیینات کیک خانگی ساده با میوه

سفره آراییتزیییات جدید کیک با میوه

تزیینات کیک تولد با میوه و شکلات

دیزایین خاص کیک با خامه و میوه

تزیین کیک با میوهتزیینات روی کیک با میوه های فصل

ساخت کیک های اسفنجی با میوه

تزیین کیک با میوهدیزایین کیک خامه ای جدید

تزییات کیک تولد جدید و زیبا

تزیین کیک با میوهدیزایین روی کیک با میوه های فصل

تزیین کیک با میوهتزیینات کیک اسفنجی با میوه برای جشن تولد

دیزایین ساده کیک خانگی با میوه

در این مطلب با انواع مدل  دیزایین کیک با میوه آشنا شدید که امیدواریم مورد پسند و نظر شما عزیزان واقع شده باشد، در صورت تمایل برای مشاهده تزیینات بیشتر و آشنایی با ایده های متنوع در این زمینه بر روی تزئین کیک کلیک نمایید و از تازه ترین مطالب منتشر شده در این زمینه دیدن نمایید.

منبع : آرگا

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا