تزیین پفیلا برای شب یلدا با ایده های خلاقانه و جالب

شب یلدا یکی از کهن ترین جشن های ایرانی است که مراسم های بزرگی در این شب برگزار می شود و برای برگزاری جشن یلدا سفره های باشکوهی چیده می شوند که هر کدام از اجزای سفره شب یلدا بهتر است به صورت فانتزی و جالب تزئین شوند. پفیلا یا همان پاپ کورن از انواع تنقلات پرطرفدار و محبوب مخصوص شب یلدا است و شما می توانید برای دیزایین از انواع روش های فانتزی و خلاقانه و ساده استفاده نمایید.

تزیین پفیلا با انواع ایده های خلاقانه

در سر سفره شب یلدا علاوه بر میوه، تنقلاتی مانند آجیل و پفیلا و تخمه و خشکبار قرار داده می شود که بهتر است هر یک از این تنقلات را به زیبایی دیزایین کنید تا سفره شب یلدای شما باشکوه و جذاب تر به نظر برسد. برای زیبا سازی پفیلا و سایر تنقلات ایده های زیادی وجود دارد و شما می توانید با به خرج دادن کمی خلاقیت هر یک از این تنقلات را به زیباترین شکل ممکن دیزایین نمایید. در مطالب قبلی تزئین هندوانه شب یلدا و تزئین انار شب یلدا و تزئین کدو حلوایی را مشاهده کردید در ادامه روش های جالب برای دیزایین پاپ کورن را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.
تزیین پفیلا به شکل آدم برفی

تزیین پف فیل مخصوص شب یلدا

یکی از اصلی ترین تنقلات برای سفره شب یلدای ایرانیان پف فیل است و شما می توانید آن را به زیبایی دیزایین کنید و شبی به یاد ماندنی را برای اعضای خانواده و مهمان هایتان فراهم آورید.
برای تزئین کردن پفیلا روش های ساده و خلاقانه ای وجود دارد که انتخاب هر یک از این روش ها به میزان مهارت شما بستگی دارد. دیزایین پف فیل به شکل آدم برفی یکی از انواع ایده های خلاقانه و جالب است و اگر شما تمایل دارید پف فیل تزیینی متفاوت داشته باشید بهتر است این خوراکی خوشمزه را به شکل آدم برفی های زیبا و فانتزی  دربیاورید

تزیین پاپ کورن برای شب یلدا

تزیین پف فیل

تزیین پفیلا

تزیین زیبا و خلاقانه پف فیل

تزیین پف فیل برای شب یلدا

تزیین پفیلا به شکل آدم برفی

تزیین ساده پف فیل

تزیین پف فیل به شکل ساده

تزیین پف فیل به شکل گل

تزیین کردن پف فیل به شکل دسته گل

تزیین پفیلا برای شب یلدا

تزیین زیبا و خلاقانه پفیلا به شکل آدم برفی

تزیین پفیلا به شکل دست

دیزایین پفیلا به شکل فانتزی

تزیین زیبا و خلاقانه پاپ کورن

تزیین جالب پف فیل به شکل جالب و فانتزی

برای تزیین  پف فیل به شکل آدم برفی ابتدا گوشه پایینی پلاستیک را ببندید تا گرد شود سپس  پف فیل را درون پلاستیک بریزید تا بدن آدم برفی به شکل دلخواه شما در آید. برای سر آدم برفی نیز می توانید به همین صورت عمل کنید و با کمک چسب حرارتی سر آدم برفی را بچسبانید سپس کلاه و چشم و بینی و دست های آدم برفی را به بدنش بچسبانید.
همچنین می توانید پاپ کورن را درون ظرف های تک نفره یا لیوان بریزید سپس روی لیوان ها را به کمک وسایل تزیینی مختلف به زیبایی دیزایین کنید. دیزایین کردن پف فیل به شکل درخت یا دسته گل یکی دیگر از انواع روش های جالب و ساده است و شما می توانید با صرف زمان و هزینه اندک پف فیل را به کمک این روش ها دیزایین کنید.

تزیین زیبا پفیلا

تزیین شیک و جذاب پف فیل

تزیین خلاقانه پفیلا

تزیین پف فیل به شکل آدم برفی فانتزی

تزیین پاپ کورن برای شب یلدا

تزیینات زیبا و شیک پفیلا مخصوص شب یلدا

تزیین کردن پفیلا به شکل آدم برفی

تزیین زیبا و جذاب پاپ کورن برای شب یلدا

تزیین زیبا و خلاقانه پف فیل

تزیین پاپ کورن مخصوص شب یلدا

تزیین کردن پفیلا برای شب یلدا

تزیین خلاقانه پف فیل به شکل دسته گل

تزیین پف فیل به شکل آدم برفی

تزیین جذاب و زیبا پف فیل به شکل آدم برفی

تزیین شیک و فانتزی پف فیلا

تزیین کردن پاپ کورن با روش های فانتزی

 تزیین پفیلا برای شب یلدا

تزیین جذاب و خلاقانه پاپ کورن

در این مطلب با روش های جالب و فانتزی برای تزیین ذرت بو داده  مخصوص شب یلدا آشنا شدید که امیدواریم با ایده گرفتن از این تزیینات بتوانید پف فیل را برای شب یلدا به بهترین شکل ممکن تزیین نمایید.

منبع : آرگا

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا