تزیین پتو برای جهیزیه با ایده های متنوع و شیک

پس از کلی فراق و انتظار بالاخره عاشق و معشوق به هم می رسند تا زندگی مشترک خود را آغاز نمایند. برای شروع در هر زمینه ای قطعا نیاز به یکسری وسایل و امکانات اولیه لازم می باشد. برای شروع زندگی مشترک نیز به همین صورت است خانواده عروس و داماد بعد از مراسم خواستگاری و دریافت جواب بله به سراغ سایر مراسمات می روند. یکی از کارهای مهم و لازم تزیین جهیزیه می باشد. جهیزیه شامل جزئیات و کلیات زیادی است که هر یک از آنها به نوبه خود نیازمند به تزییناتی مناسب هستند. در این مطلب ایده های زیبا و شیک و در عین حال کاربردی از تزیین پتو برای جهیزیه را به نمایش می کشیم.

نمونه هایی کاربردی و لاکچری از دیزاین پتو برای جهیزیه

تزیین پتو برای جهیزیه عروس با استفاده از هنر و سلیقه

جهیزیه عروس در واقع به وسایل لازم برای شروع زندگی گفته می شود که برای دیزاین تمامی بخش های منزل از جمله پذیرایی و نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه و … برای رفع تمامی نیازهای موجود در طول زندگی تهیه و به کار گرفته می شود. در رابطه با تزیین اتاق خواب عروس، تزیین بالش عروس، تزیین روتختی و پتوی عروس از اهمیت بالایی برخوردار می باشند که به انتخاب تصمیم بر آن شده تا ایده هایی کاربردی و شیک از تزیین پتو برای جهیزیه عروس و الگوبرداری از آن را به نمایش بکشیم.

چیدمان و تزیین جهیزیه عروس همچون تمامی آیین های ایرانیان از آیین های دوست داشتنی محسوب می شود که در طول زمان به شیوه های گوناگونی مرسوم بوده است. امروزه این دیزاین و چیدمان تمامی بخش های منزل از آشپزخانه، پذیرایی، نشیمن و اتاق خواب و یا حتی سرویس بهداشتی و وان حمام عروس را شامل می شود. اغلب خانم ها به تزیین حوله عروس بسیار علاقه مند هستند که با این حساب قطعا برای تزیین پتو و روتختی عروس نیز راغب و مشتاق خواهند بود. برای این دیزاین می توانید از ایده های رمانتیک و شیک موجود و همچنین افزودن چاشنی خلاقیت خود بهره برده و آنها را به اشکال مختلف گل رز، پرنده ی قو و … تزیین نمایید.

نمونه هایی منحصر به فرد از تزیین پتو برای جهیزیه

تزیینات شیک و دوست داشتنی پتو برای جهیزیه

طرح هایی زیبا و شیک از دیزاین پتو برای جهیزیهتزیینات و چیدمان زیبای پتو

ایده هایی خاص و زیبا از تزیین پتو برای جهیزیه

نمونه هایی دلخواه و شیک از دیزاین پتو برای جهیزیه

نمونه هایی ایده آل و شیک از دیزاین پتو برای جهیزیه

تزیین پتو جهیزیه عروس به شکلی زیبا

به طور کلی رسم بر این است که منزل نوعروس از کابینت عروس تا جارو دستی عروس را به شکلی زیبا و شیک دیزاین و چیدمان می دهند. بعد عده ای از فامیل های عروس و داماد به خانه ی نوعروس و داماد آمده و جهیزیه و چیدمان آن را نگاه می کنند. البته که با گذشت زمان این رسم کمرنگ شده و از تعداد کسانی که برای دیدن جهیزیه می آیند نیز کاسته شده است.

طرح هایی زیبا و شیک از دیزاین پتو برای جهیزیه

دیزاین پتو برای جهیزیه عروس به شکلی زیبا

نمونه های زیبایی از دیزاین پتو برای جهیزیه

ایده هایی کاربردی و منحصر به فرد از تزیین پتو برای جهیزیه

ایده های زیبایی از تزیین پتو برای جهیزیهتزیین پتوی عروس به شکل قو نماد عشق و وفاداری

تزیین پتو جهیزیه عروس به روش های مختلف

نمونه هایی جالب و شیک از تزیین پتو برای جهیزیه

تزیینات شیک و منحصر به فرد پتو برای جهیزیه

در این مطلب شما عزیزان علاقمند را با ایده هایی زیبا و شیک از تزیین پتو برای جهیزیه عروس آشنا کردیم. هدف از این نمایش کشیدن، الگوبرداری از سوی شما برای سهولت در کار دیزاین و چیدمان می باشد.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا