تزیین طالبی با ایده های زیبا و خلاقانه

طالبی از میوه های خوش طعم و خوشمزه است که در دسته میوه های تابستانی قرار می گیرد. تزئین طالبی برای سرو تابستانه اهمیت زیادی دارد. طالبی میوه برش خور است و از این جهت گزینه مناسبی برای میوه آرایی به حساب می آید.

طالبی به آسانی شکل دلخواه شما را می گیرد. از این رو در بسیاری از مجالس در بخش میوه آرایی استفاده می شود. بسیاری از الگوها و شکل های مورد نظر قابل پیاده کردن بر روی این میوه می باشند. یکی از روش های رایج برای میوه آرایی طالبی حکاکی روی آن است. از حکاکی در تزئین هندوانه شب یلدا، خربزه و دیگر میوه ها نیز استفاده می شود. عکس های زیر چند نمونه حکاکی روی طالی را نشان می دهند.

تزیین جالب طالبیتزیین متفاوت طالبی به شکل گلبرگ های گل رز

تزیین گرمک به شکل گلطراحی زیبای میوه طالبی به شکل گل

طراحی طالبی با ایده زیباحکاکی روی طالبی

تزیین طبقه طبقه طالبیمیوه آرایی زیبای طالبی

تزیین طالبی به شکل زیباحکاکی گل روی طالبی

با کمی خلاقیت و ابتکار می توانید طالبی را به گونه ایی تزیین کنید که محل قرار گرفتن دسر طالبی شود و دسر یا ژله را داخل آن بریزید و از این طریق پذیرایی شیک و ایده آلی داشته باشید.

تزیین جذاب طالبیطراحی متفاوت طالبی به شکلی زیبا

ساخت سبد میوه با طالبیمیوه آرایی متفاوت طالبی

 

تزیین زیبای طالبی با ژله

دیزایین طالبی با ژله

تزیین متفاوت طالبیمیوه آرایی شیک طالبی

در فصل تابستان این میوه جایگزین مناسبی برای دریافت مایعات است. چون ضمن برطرف کردن تشنگی، طعم بسیار خوبی را نصیب شما می کند. طالبی با یک چاقو به راحتی تزئین می گردد. می توانید از قسمت تحتانی طالبی برای گذاشتن میوه های دیگر استفاده کنید. همچنین می توانید با برش صحیح طالبی بستری مناسب برای قرار دادن میوه های دیگر به وجود آورید. پوسته طالبی نیز دارای خصوصیات مناسبی برای دیزایین می باشد. ضمن اینکه استفاده از طالبی های پوسته دار موقعیت بیشتری برای میوه آرایی فراهم می کند و فرم زیبایی به سایر میوه ها خواهد داد. یدین صورت شما عزیزان می توانید تزئین میوه شب یلدا و میوه آرایی برای جشن های مختلف را به زیبایی انجام دهید.

تزیین گرمک به شکل تاجبرش طالبی به شکل گل

تزیین میوه طالبی به شکل گلتزیینات زیبای طالبی

طراحی طالبی به شکل ماهیبرش طالبی به شکل ماهی

تزیین توپی گرمکتزیینات ساده طالبی به شکل اسکوپ های رنگی

تزیین عالی طالبیمیوه آرایی طالبی

طراحی طالبی به شکل فوق العادهتزیینات طالبی به شکل پرنده

تزیین زیبای ملونمیوه آرایی با طالبی و توت فرنگی

تزیین ایده آل گرمک به شکل خلالدیزایین طالبی برای جشن تولد و مهمانی

تزیین طالبیمیوه آرایی زیبا روی پوست طالبی

طالبی با تزیین متفاوتحکاکی شیک روی طالبی و خربزه

از این که با میوه آرایی طالبی همراه ما بودید، متشکریم. امیدواریم با این ایده های زیبا بتوانید یک عصرانه عالی برای مهمانانتان تهیه ببینید و از سرو آن لذت ببرید. فراموش نکنید که تزیینات نقش مهمی در سرو میوه دارد. در صورت علاقه مندی می توانید به لینک میوه آرایی مراجعه و از دیگر مدل ها و آموزش های زیبا و متنوع برای تزیینات میوه های مختلف دیدن نمایید.

منبع : آرگا

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا