تزیین سوپ برای انواع مهمانی ها و سفره های ایرانی

سوپ یکی از پیش غذاهای خوشمزه و عالی است که اغلب ما برای مهمانی های مختلف آن را تهیه می نماییم، در این میان علاوه بر طعم و مزه،  دیزایین آن نیز اهمیت زیادی دارد و اغلب ترجیح می دهیم این غذای عالی و خوشمزه را بعد از پخت به بهترین و زیباترین شکل دیزایین نموده و سپس سرو نماییم. در این مطلب مدل های متنوع و زیبای انواع تزیینات جالب سوپ را ملاحظه می فرمایید که هریک از این تصاویر می توانند ایده مناسبی برای تزیینات غذای شما باشند. تا پایان همراه ما باشید.

مدل های شیک و زیبای تزیین سوپ با ایده های جدید :

دیزایین سوپ را می توان با انواع مواد خوراکی تازه و خوشمزه ایی که در داخل سوپ وجود دارند انجام داد. برای این کار کافیست بعد از تهیه سوپ و کشیدن آن در ظرف های مناسب شروع به  دیزایین نموده و از مواد ساده ایی که در دسترس دارید برای این کار استفاده نمایید.

در بیشتر مواقع تزئین ظرف سوپ به کمک انواع سبزیجات، هویج، قارچ، ذرت و دیگر مواد خوراکی موجود در سوپ انجام می گردد که هریک زیبایی خاصی به این غذا می بخشند. در ادامه می توانید مدل های متنوع و زیبای دیزایین سوپ با انواع خوراکی ها ساده و معمولی را مشاهده فرمایید و از این ایده ها یرای  زیباسازی غذا استفاده نمایید.

تزیین سوپ شیرسوپ سبزیجاتمدل تزیین غذاسفره آراییتزیین آش و سوپتزیین سوپ با هویج و سبزیتزیین ظرف سوپتزیین غذا با قارچتزیین غذا با قارچسوپ جو با قارچ

یکی دیگر از ایده های جالب برای تزئین ظرف سوپ، استفاده از روش هایی است که برای تزیین آش رشته به کار می بریم، در اینصورت نیز می توان تزیین زیبا و ایده آلی داشت.

در این بخش نمونه ها و تصاویر زیبا و متنوعی از تزیینات سوپ، را گردآوری نموده ایم که اغلب با الهام گیری از مدل های متنوع تزیینات ظرف آش انجام گرفته اند و می توانند ایده مناسب و زیبایی برای انجام تزیین غذای ساده شما باشند. این تصاویر و مدل های زیبا را در ادامه ملاحظه فرمایید.

تزیین سوپ جوتزیین ظرف سوپتزیین روی سوپسوپ جو تزیین غذاتزیین جدید سوپ سبزیجاتتزیین روی سوپ با خامهسوپ جو قرمزتزیین آش و سوپتزیین جدید سوپ خوشمزهتزیین آشتزیین شیک ظرف سوپ

با ایده های جدید و زیبا برای تزیین سوپ آشنا شدید، امیدواریم با به کارگیری این طرح ها و مدل ها بهترین تزیینات و سفره آرایی را برای پذیرایی از مهمان ها و مجالس مختلف داشته باشید.

منبع : آرگا

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا