تزیین سفره افطار با ۳۱ روش متفاوت و شیک

سفره افطاری تلفیقی از سفره شام و صبحانه است و اگر شما تمایل دارید در هنگام افطار پذیرایی باشکوهی را از مهمان هایتان داشته باشید بهتر است به کمک ایده های خلاقانه سفره افطار خود را بچینید.

ایده هایی برای تزیین سفره افطار

برای چیدن سفره افطار ایده های زیادی وجود دارد و شما می توانید با توجه به مواد غذایی و ظروفی که در دسترس دارید به زیباسازی سفره افطار بپردازید. در مطالب قبلی ایده هایی برای تزئین سفره غذا و تزئین میز شام را مشاهده کردید در ادامه روش هایی برای تزیینات سفره افطار را گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

تزیین سفره افطار

تزیینات زیبا برای سفره افطار

اگر تمایل دارید از مهمان هایتان در وعده افطار پذیرایی کنید بهتر است پیش غذا و غذای اصلی و دسر خوشمزه ای را تهیه کنید همچنین در کنار منوی غذایی که تدارک دیده اید می توانید پنیر و خرما و سبزی خوردن و شیرینی مخصوص ماه مبارک رمضان را هم تهیه نمایید.
طرح و رنگ سفره افطار تاثیر زیادی روی دیزایین غذاها دارد بنابراین بهتر است سفره ای با رنگ گرم و طرحی مناسب را تهیه کنید سپس هر یک از خوراکی ها و غذاهایی را که آماده کرده اید روی سفره بچینید.
توجه داشته باشید که زیباسازی غذاها و پیش غذا و سایر خوراکی هایی که روی سفره قرار می دهید از اهمیت زیادی برخوردار است و اگر شما تمایل دارید سفره افطار با تزیینات بی نظیر و متفاوتی داشته باشید بهتر است رنگ ظروف یا طرح ظروف را به صورت هماهنگ با یکدیگر انتخاب نمایید.
بهتر است رنگ ظروفی که بر سر سفره افطار قرار می دهید را از بین رنگ های روشن انتخاب نمایید زیرا بیشتر خوراکی ها و غذاها دارای رنگ های پر حرارت و گرم می باشند و اگر در ظروف رنگ روشن ریخته شوند بیشتر خودنمایی می کنند.

ایده های خلاقانه برای تزیین کردن سفره افطار

تزیینات زیبا سفره افطار

تزیین ساده سفره افطار

ایده های خلاقانه سفره افطار

زیباسازی سفره افطار

تزیین خوراکی و دسر برای افطار

تزیینات خلاقانه برای سفره افطار

تزیینات زیبای سفره افطار شیک

تزیین زیبا و بی نظیر سفره افطار

تزیین سفره غذا

تزیین میز افطار

تزیین میز افطار

تزیین جالب میز افطار

تزیینات سنتی برای سفره افطار

تزیین ساده سفره

تزیینات ساده برای سفره افطاری کوچک

تزیین زیبا و خلاقانه میز افطار

تزیینات جالب برای سفره افطار

تزیین جالب سفره افطار

زیباسازی سفره افطار

تزیین جالب سفره افطار

تزیینات خلاقانه برای سفره افطار

تزیین ساده برای سفره افطار

تزیینات ساده برای سفره افطار

چیدمان سفره افطار

زیباسازی سفره افطاری

تزیین خلاقانه سفره افطار

تزیینات شیک و بی نظیر برای سفره افطاری

تزیین زیبا سفره افطار

ایده هایی برای چیدمانه سفره افطار

یکی از تکنیک های خلاقانه برای زیباسازی سفره افطار استفاده از یک ظرف برای چند نوع خوراکی و دسر می باشد از این رو بهتر است شما از ظروف اردور خوری برای جذابیت بیشتر سفره افطار استفاده نمایید.
خوراکی هایی نظیر خرما و پنیر و گردو را می توانید درون یک ظرف قرار دهید و شیرینی های مخصوص افطار نظیر زولبیا و بامیه و گوش فیل را بهتر است درون یک ظرف بچینید سپس آن ها را دیزایین نمایید.
سبزی خوردن و شله زرد از انواع خوراکی هایی هستند که در اغلب سفره های افطاری به چشم می خورند و اگر شما تمایل دارید سفره افطار تان رنگ و لعابی بی نظیر داشته باشد بهتر است این خوراکی های پرطرفدار را به زیبایی تزیین نمایید.

تزیین جالب سفره افطار

تزیینات سفره افطار

تزیینات خلاقانه سفره افطار

زیباسازی سفره افطاری

تزیین شیک سفره افطار

چیدمان سفره افطار

زیباسازی سفره افطار

دیزاین سفره افطاری

تزیین خلاقانه سفره افطار

تزیینات بی نظیر برای سفره افطاری

ایده هایی برای تزیین کردن سفره افطار

آش رشته و حلیم نیز پای ثابت سفره افطار به شمار می روند بنابراین بهتر است بعد از پخت این غذاهای خوشمزه آن ها را درون ظروف زیبایی بریزید و به کمک ایده های خلاقانه این غذاهای خوش طعم و محبوب را دیزایین نمایید.
برای تزئین آش رشته می توانید از پیاز داغ و نعنا و کشک استفاده نمایید و هر کدام از کاسه های آش را مانند یک اثر هنری یا تابلو به زیبایی تزئین نمایید.
بعد از دیزایین کردن خوراکی ها و غذاهایی که برای افطار تدارک دیده اید بهتر است هر یک از اجزای سفره را در مکانی مناسب قرار دهید همچنین می توانید برای جذابیت بیشتر سفره افطار به تزیین دستمال سفره بپردازید و ظروف مناسب و زیبایی را برای سرو غذاها بر سر سفره قرار دهید.

زیباسازی سفره افطار

تزیینات خلاقانه برای سفره افطار

تزیین شله زرد

تزیین شله زرد

تزیین سبزی خوردن

تزیین سبزی خوردن برای افطار

تزیین زیبا سفره افطار

تزیینات ساده سفره افطار

زیباسازی سفره افطار

ایده هایی برای چیدن سفره افطار

تزیین جالب میز افطار

تزیین میز افطاری

تزیین شیک و خلاقانه سفره افطار

تزیینات جالب برای سفره افطاری

تزیینات زیبا برای سفره افطار

زیباسازی سفره افطاری

تزیین ساده برای سفره افطار

روش های خلاقانه برای زیباسازی سفره افطاری

زیباسازی سفره افطار

در این مطلب با انواع روش ها برای تزئین و چیدمان سفره افطار آشنا شدید که امیدواریم با الگوبرداری از آن ها بتوانید تزیینات خاص و بی نظیری را برای سفره افطار داشته باشید.

منبع : آرگا

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا