تزیین سفره افطار با ایده های جذاب برای مهمانی ها

تلفیق سفره شام و صبحانه باعث شده که هم پنیر و خرما بر سر سفره افطار قرار گیرد و هم غذای گرم. از این رو سفره افطار را می توان از جمله پر بار ترین سفره ها دانست که البته چیدمان سفره افطار تا حدودی سخت تر است و نیاز به توجه و ظرافت بیشتری دارد.

مدل های تزیین سفره افطار ماه رمضان

تزئین سفره غذا برای همه مهمانی ها و مجالس مهم است و اغلب افراد باسلیقه سعی می کنند از تمام توان خود برای چیدمان سفره استفاده نمایند. همانطور که گفتم سفره افطار به دلیل وجود مواد خوراکی زیاد نیازمند توجه بیشتری است. بهترین راهکار برای چیدمان سفره افطار توجه به دیزایین اجزا و خوراکی ها موجود بر روی سفره است. با کمی ابتکار و خلاقیت به تزئین خرما، تزیینات نان پنیر سبزی، تزئین غذا و دیگر خوراکی ها موجود بر روی سفره افطار بپردازید و سپس بهترین دیزاین سفره افطار را داشته باشید. در ادامه چندین عکس سفره افطار با تزیینات بسیار زیبا را مشاهده می نمایید که هر یک از جذابیت خاصی برخوردارند و می توانند الگویی برای انجام تزیینات شما باشند.

سفره افطارتزیین زیبای سفره افطار

سفره افطارسفره افطار زیبا و خاص

تزیین عالی سفره افطارچیدمان ساده  سفره افطار

تزیین ظریف سفره افطارچیدمان سفره افطار

تزیین سفره افطارتزیینات جدید سفره افطار

تزیین فوق العاده سفره افطار چیدمان سفره برای افطار

تزیین متفاوت سفره افطارتزیینات سفره افطار برای ماه رمضان

تزیین جذاب سفره افطارسفره افطار ساده و زیبا

طراحی عالی سفره افطارتزیین میز برای افطار

از آن جایی که اغلب خوراکی هایی که بر روی سفره قرار می گیرند، دارای رنگ گرم و پر حرارت هستند، به همین خاطر بهتر است در ظرف های روشن و سفید قرار بگیرند تا بیشتر خودنمایی کنند. یکی از راهکارهای جذاب برای دیزایین این سفره، استفاده از ظرف هایی است که شامل چند نوع خوراکی می باشند. با استفاده از این ظرف ها، مشکل کمبود جا بر روی میز یا سفره نیز حل خواهد شد. به عنوان مثال برای پنیر، خرما و نان از یک ظرف استفاده می شود. مسلماً هر چه تعداد این ظرف ها کمتر باشد، از سردرگمی مهمانان نیز جلوگیری می شود. رومیزی نیز یکی از موارد جذاب برای جلوه دادن سفره افطار محسوب می شود. برای رنگ رومیزی و طراحی آن بهتر است از رنگ های قرمز و نارنجی استفاده شود. این رنگ ها اشتها اور هستند.

طراحی زیبا سفره افطارتزیینات زیبای سفره افطار دو نفره

سفره افطار زیبا و شیکسفره افطاری زیبا

سفره افطار جذابتزیینات سفره افطار برای مهمان

سفره افطار با تزیین شیکچیدن سفره افطار ساده

تزیین ایده آل سفره افطارچیدمان سفره افطار روی میز

تزیین جذاب سفره افطارسفره افطار با تزیینی زیبا و ساده

تزیین عالی سفره افطارچیدمان متفاوت سفره افطار

تزیین خاص سفره افطارتزیینات سفره افطار زیبا

تزیین جذاب سفره افطاردیزاین سفره افطار با ظروف مسی

سفره افطارتزیینات سفره افطار

حال که عکس های دیزایین سفره افطار زیبا و شیک را ملاحظه نمودید می توانید با ایده گرفتن از این تصاویر و استفاده از ذوق و سلیقه خود بهترین و زیباترین تزیینات سفره افطار و سفره آرایی را برای مهمانی ها در ماه مبارک رمضان داشته باشید.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا