تزیین دستمال سفره با طرح ها و ایده های جدید و زیبا

دیزایین دستمال سفره یکی از موارد مهمی است که نقش و اهمیت زیادی در سفره آرایی دارد. این کار را با روش های مختلفی می توان انجام داد و دستمال سفره را به شکل های متنوع و زیبایی تا زد و دیزایین نمود. در این مطلب قصد داریم جدیدترین و زیباترین تزیینات دستمال سفره را معرفی نماییم تا با الگوبرداری از طرح های ارائه شده تزیینات زیبا و شیکی داشته باشید.

مدل های شیک و زیبای تزیین دستمال سفره جدید :

روش های مختلفی جهت تزیینات دستمال سفره وجود دارد که اغلب بر اساس جنس دستمال و همچنین ظرفی که قرار است دستمال در داخل و یا کنار آن قرار بگیرد انجام می شود. در این بخش سعی داریم به معرفی مدل های شیک و زیبای دیزایین و تا کردن دستمال سفره با ایده های جدید و شیک بپردازیم.

دیزایین دستمال سفره کاغذی :

دستمال سفره های کاغذی نوع خاص و ساده ایی از دستمال ها هستند که به علت ظرافتی که دارند باید در هنگام تا زدن و دیزایین دقت بیشتری نمود تا صدمه ایی به دستمال وارد نشود و فرم کلی آن حفظ شود.

انواع مختلف طرح ها را روی اینگونه دستمال ها می توان پیاده نمود و از این طریق دستمال سفره های زیبایی برای مهمانی های مختلف و همچنین سفره آرایی های شیک تر و زیباتر داشت.

در ادامه نمونه های زیبا و متنوع انواع دیزایین و تاکردن دستمال سفره های کاغذی را ملاحظه می فرمایید که هر یک از این مدل ها می توانند انتخاب مناسبی برای شما باشند و در کنار انواع تزئین غذای ساده زینت بخش سفره های شما شوند

تا کردن دستمال سفرهمدل جدید دستمال سفرهتزیین جدید دستمال سفرهدستمال سفره کاغذیدستمال سفره جدیدآموزش تا زدن دستمال سفرهدستمال سفره طرح بانیتا زدن دستمال سفرهتزیین جدید دستمال کاغذیطرح جدید دستمال سفره

تزیینات انواع  دستمال سفره شیک و زیبا :

گاهی ترجیح می دهیم رنگ و مدل دستمال سفره را با رومیزی یا طرح ظروف و بشقاب ها و همچنین با دکور موجود در فضا ست کنیم و با ایجاد هماهنگی تزیینات زیباتر و دلنشین تری فراهم آوریم. اینگونه دستمال سفره ها اغلب از جنس پارچه های طرح دار می باشند که رنگ و مدل های زیادی دارند که با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد انتخاب می شوند و بعد از تهیه به بهترین و زیباترین شکل تزئین می شوند.

تصاویری که در ادامه ملاحظه می فرمایید مربوط به دیزایین دستمال سفره های پارچه ای است که هر یک ایده جالب و قابل توجهی به حساب می آیند که می توانند مکمل تزیین غذا در سفره های رنگین شما باشند.

دستمال سفره جدیدتزیین دستمال سفرهسفره آراییسفره آرایی شیکدستمال سفره جدیدتزیین انواع دستمال سفرهتزیین دستمال سفره شیکتا زدن دستمال سفرهمدل دستمال سفرهتزیینات دستمال سفرهست دستمال سفره و رومیزیدستمال سفره طرح گل

با طرح ها و ایده های جدید و زیبای تزیینات دستمال سفره آشنا شدید، امیدواریم با الگوبرداری از این مدل های شیک و زیبا بهترین تزیینات و سفره آرایی را داشته باشید.

منبع : آرگا

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا