تزیین خرما با پودر نارگیل برای مراسم مذهبی مختلف

خرما خواص فراوانی دارد و یکی از مواد غذایی مهم در سبد غذایی خانواده می باشد. خرما انواع مختلفی دارد که از رنگ رنگ و طعم با یکدیگر تفاوت دارند. یکی از تزیینات سریعی که می توانید برای خرمای مراسم عزاداری انجام دهید تزئین با استفاده از خرماهای مختلف یا دیزایین آن با پودر نارگیل است که در عین سادگی زیبایی خاصی دارد. برای مشاهده نمونه تزیینات خرما در ادامه همراه ما باشید.

ایده های جالب تزیین خرما با پودر نارگیل

تزئین خرما با استفاده از پودر نارگیل از تزیینات محبوب در میان مردم است همچنین برای اینگونه تزیینات می توانید از پودر پسته، پودر دارچین، گل محمدی و … نیز استفاده کنید.

آموزش نوع تزیین خرما با پودر رنگی نارگیل

تزیین خرما با شکلات تلخ:

یکی دیگر از تزیینات زیبا و متفاوت برای خرما، استفاده از شکلات تلخ است. برای این کار ابتدا خرماها را در ظرف مورد نظر بچینید سپس شکلات را روی بخار آب کتری قرار داده تا آب شود بعد آن را روی خرماها ریخته و اجازه دهید تا یخ ببندد.

تزیین شیک خرما مجلسی

تزیین خرما با شکلات

تزئین توپی خرما با استفاده از پودر نارگیل

تزئین توپی خرما یک روش مجلسی و بسیار مناسب است. برای این کار ابتدا خرما را دانه کرده و پوسته ی آن را جدا کنید بعد خرماها را به خوبی له کنید در اینجا می توانید از مغرها نیز برای خوش طعم شدن آن استفاده نمایید. در نهایت مقداری از مواد را برداشته و به شکل توپ های متوسط درآورده و در پودر نارگیل یا پودرهای دیگر غلتانده و در دیس مورد نظر بچینید.

 تزیین خرما با پودر رنگی

تزیین خرمای توپی رنگارنگتزیین خرما با چیدمان زیبا

دیزایین خرما با مغز گردو و پودر نارگیلتزیین ساده خرما با پودر نارگیل   تزیین خرمای مجلسی زیباتزیین خرما با پودر پسته و نارگیل

تزیین خرما برای مجلس عزاداریتزیین خرما برای سفره افطار

تزیینات متفاوت و جالب خرماتزیین خرمای عزاداری

تزیین خرما با ایده جدیدتزیین خرما به روش متفاوت

تزیین خرما به روش جدید و جالبتزیین خرما در انواع مختلف

تزیین خرما به شکل های متفاوتچیدمان و تزیین ساده خرما

دیزایین خرما با پودر نارگیل و پسته مخصوص مجلستزیین خرمای قالبی

تزیین خرما قالبیایده تزیین خرما به شکل توپی

تزیینات مخصوص خرمای مجلستزیین خرما با پود نارگیل

تزیینات خرما با پودر رنگی و نارگیل تزیین خرما با پودر نارگیل رنگی

تزیین خرماتزیین خرما و حلوای مجلسی

در این بخش با نحوه تزئین خرمای مجلسی با استفاده از پودر نارگیل آشنا شدید. امیدواریم با استفاده از این ایده ها و تزیینات ساده و زیبا بتوانید یک تزئین مناسب انجام دهید.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا