تزیین تیرامیسو با ایده های زیبا برای مهمانی های متفاوت

دیزایین غذاها و دسرجات نه تنها سر گرمی جالبی می باشد، بلکه به شکیل شدن میز و سفره غذا نیز بسیار کمک می کند. تزیینات غذا و سفره آرایی سبب تحریک اشتهای مخاطب می شود.اینکه با کمی ایده مواد غذایی را به اشکال مختلف بیارایید بسیار خوشمزه تر به نظر می رسند. ما در ادامه این مطلب برای بانوان هنرمند ایرانی از دیزایین تیرامیسو یک گالری عکس به نمایش گذاشته ایم.

تزیین تیرامیسو با ایده های خلاقانه:

بعد از پشت سر گذاشتن طرز تهیه تیرامیسو نوبت به تزیینات تیرامیسو می رسد که با بسته به شکلی که این دسر را آماده کرده اید و موادی که درون آن به کار برده اید می توانید تزیینات متفاوتی برایش در نظر بگیرید. اگر تیرامیسوی شما درون جام و لیوان است و یا در قالب قرار دارد و یا بر روی دیس و ظروف اشکالی متفاوت قرار گرفته است می توانید دیزاین  های جالب و جذابی برایش در نظر بگیرید. مثل تزئین با توت فرنگی و کاکائو، تزئین با سس شکلات، تزئین با پودر قند و دارچین، تزئین با تکه های شکلات، تزئین با …..

تزیینات و سفره آرایی کلا سلیقه ای می باشد و بسته به اقلامی که در منزل موجود باشد می توان دسرها و غذا ها را دیزاین کرد. تیرامیسو یک دسر ایتالیایی قدیمی است که چند سالی است در ایران مورد اقبال قرار گرفته است و طرفداران مخصوص به خودش را دارد. این دسر را با نوعی بیسکوییت و نوعی کیک در انواع و اقسام مختلف همچون تیرامیسو شکلاتی و تیرامیسو ساده درست می کنند و به عنوان یک عصرانه لذیذ سرو می نمایند.

برای ایده گرفتن در دیزاین این دسر خوشمزه، از تصاویر زیر دیدن فرمایید:

تزیین ساده و شیک تیرامیسو

تزئین دسر تیرامیسو

تزیین تیرامیسو به شکل گل رز

تزئین دسر تیرامیسو به شکل گل

دیزاین جالب و جذاب تیرامیسو

تزیینات دسر تیرامیسوتزیین جذاب تیرامیسو

تزیین تیرامیسو با سس شکلات

دیزاین تیرامیسو لیوانی

تزئین دسر تیرامیسو در لیوان

تزیین جذاب دسر تیرامیسو

دیزاین تیرامیسو به شکل قلب

دیزاین شیک دسر تیرامیسو

تزیین تیرامیسو در جام

دیزایین تیرامیسو در جام

تزیین جالب تیرامیسو

تزیین زیبای تیرامیسو

دیزاین دسر تیرامیسو

تزیین تیرامیسو لیوانی

تزیین تیرامیسو با پاپیون

امیدواریم از تزیینات دسری که ما برایتان به نمایش گذاشته ایم، لذت برده باشید.

منبع : آرگا

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا