تازه عروس خانواده فرزاد حسنی در تلویزیون +عکس

تازه عروس خانواده فرزاد حسنی در تلویزیون +عکس

خانواده فرزاد حسنی به همراه تازه عروس در تلویزیون

فرزاد حسنی برای اولین بار به همراه خانواده به ویتامین ۳ رفت تا شایعه ممنوع التصویری اش تکذیب شود.
برنامه ویتامین ۳ به تهیه کنندگی علی زاهدی که هر روز صبح روی آنتن شبکه سه سیما می رود، امروز یکشنبه به مناسبت عید قربان ویژه برنامه ای روی آنتن شبکه سه فرستاد که اتفاقات جالبی در آن رقم خورد. جذاب ترین بخش این برنامه مربوط به زمانی بود که ناگهان چهره فرزاد حسنی مجری سرشناس بر صفحه تلویزیون ظاهر شد آن هم در کنار مادرش. این اولین بار بود که فرزاد حسنی به همراه مادر، پدر، دو برادر و عروس خانواده شان به تلویزیون آمده بودند تا گپ و گفتی گرم و صمیمی و خانوادگی رقم بخورد.
طی یکی دو ماه گذشته خبری مبنی بر ممنوع التصویری فرزاد حسنی در شهر پیچیده بود که دیگر با حضور او به همراه اعضای خانواده اش این شایعه خود به خود تکذیب شد و احتمالا باید منتظر حضور دوباره و پر قدرت فرزاد حسنی روی آنتن شبکه سه باشیم.

 

به نظر می آید در پشت پرده حضور فرزاد حسنی در تلویزیون سیاست خاصی از سوی مدیران تلویزیون وجود داشت، چراکه بعد از جدایی فرزاد حسنی و آزاده نامداری و جنجالی شدن این خبر در تمامی رسانه ها، فرزاد حسنی روزه سکوت گرفت و به هیچ عنوان در رابطه به جدایی اش سخنی به زبان نیاورد، گویا این دعوت به همراه خانواده آن هم در ویژه برنامه عید قربان شبکه سه، به نوعی هدیه مدیران سازمان به فرزاد حسنی به خاطر صبوری ها و سکوتش درباره آن اتفاق در زندگی اش بوده باشد.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فرزاد حسنی

 گزارش مکتوب گفتگوی فرزاد حسنی و اعضای خانواده اش با مجری جوان ویتامین ۳ علی مرادی را بخوانید:
فرزاد حسنی در ابتدای برنامه گفت: «من با موتور خودم را سر برنامه رساندم، چون برنامه علی زاهدی عزیز است که خودم را همیشه مدیون او می دانم. بله، من هنوز درگیر سریال سال های ابری هستم که در این کار با لیندا کیانی، علی عمرانی، پژمان جمشیدی و… همبازی هستم و حضور مهدی کرم پور به عنوان کارگردان در این سریال یکی از مهم ترین دلایل حضورم در سال های ابری بود.»
علی مرادی مجری ویتامین ۳ از مادر فرزاد حسنی پرسید در این سال ها از چه چیزهایی به خاطر فرزندانتان گذشتید؟ که مادر فرزاد حسنی گفت: «به خاطر بچه ها و همسرم از همه چیزم گذشتم. از همه خوشی های دنیا و مهمانی ها و جوانی ام گذشتم تا بچه هایم به یک جایی برسند.»

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فرزاد حسنی

 

علی مرادی همچنین از مادر فرزاد حسنی پرسید «آیا از فرزاد راضی هستید؟»

که ایشان جواب داد: «مگر می شود راضی نباشم؟»
فرزاد حسنی نیز بعد از شنیدن این جمله گفت: «این روزها به همچین روحیه هایی خیلی نیاز دارم…»
علی مرادی در ادامه برنامه گفت: «برای من کنار فرزاد حسنی ایستادن باعث افتخار است، چون فرزاد حسنی بی هیچ خساستی همه چیز را به من و امثال من کوچک ترها یاد می دهد و خیلی چیزها را از او یاد گرفته ام.»
اواسط برنامه بخش هایی از کوله پشتی با اجرای فرزاد حسنی روی آنتن شبکه سه سیما پخش شد که قطعا بسیاری با آن خاطره دارند. بعد از برگشتن دوباره دوربین به استودیو، فرزاد حسنی که از دیدن آن تصاویر هیجان زده شده بود، گفت: «کوله پشتی شناسنامه من است. من اهل تعریف کردن از کسی نیستم، بیخودی هم با واژه ها ور نمی روم تا احیانا منفعتی کسب کنم، اما علی زاهدی بی شک یکی از بهترین تهیه کنندگان تلویزیون ایران است و کوله پشتی قطعا اثرگذارترین برنامه ای بوده است که تا امروز داشته. من از فرصت همکاری با علی زاهدی خیلی خوب استفاده کردم و امیدوارم تو هم (علی مرادی) قدر این فرصت را بدانی.»

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فرزاد حسنی

 

در این قسمت از برنامه تازه عروس خانواده حسنی به همراه پدر (مرتضی) و برادر (فرشاد) فرزاد حسنی وارد استودیوی برنامه ویتامین ۳ شدند و مجری برنامه از فرزاد حسنی خواست اعضای خانواده اش را معرفی کند:

«آقا مرتضی که پدرم هستند، فرشاد هم که تازه داماد است و دربرنامه رادیو هفت با منصور ضابطیان کار می کند و ایشان هم تازه عروس خانواده ما هستند که امید همه خانواده است، چون ما خواهر نداریم، مادر هم خواهری ندارد. ایشان چند زبان زنده دنیا را بلد هستند و مهم تر از همه اینکه «زبون قلب آدم ها را بلد است…»
علی مرادی در ادامه برنامه از پدر فرزاد حسنی پرسید که فرزاد بیشتر به شما رفته یا مادرش ؟

آقا مرتضی حسنی گفت: «فرزاد بیشتر به مادرش رفته. در واقع زبان و قلبش به مادرش رفته و تنها یک سومش به من!»

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فرزاد حسنی

 

فرزاد حسنی درباره رابطه اش با پدرش گفت: «من خیلی با آقام رفیقم. ما خیلی با هم خوشیم. از بچگی هم همه چیز بین ما رفاقتی بود. بین ما سه برادر خوش تیپ مان فرهاد است، حرف زن مان من هستم و عاقل مان فرشاد!»
در ادامه برنامه فرزاد حسنی گفت: «من از جناب آقای زین العابدین مدیر جوان شبکه سه، دکتر دارابی، آقای ضرغامی و… که این فرصت را در اختیار من و خانواده ام قرار دادند تا در روز عید قربان مهمان تلویزیون شویم تشکر می کنم.
نا امید نشدن از لطف الهی و اینکه به این باور داشته باشی که «همیشه لحظه آخر خدا نزدیک تر می شه… آن موقع که فکر می کنی دیگر همه چیز تمام شد و هیچی نیست، یکهو خدا «یه همه چی» بهت می ده که خودت می مونی…!»
تازه عروس خانواده حسنی نیز به صورت خیلی کوتاه گفت: «خیلی خوشحالم که با ازدواجم با فرشاد، من صاحب دو برادر خوب شدم، چون خودم از داشتن نعمت برادر محروم بوم. البته رابطه ام با فرهاد صمیمی تر است چون آقا فرزاد را کمتر می بینیم.»

مادر فرزاد حسنی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: «من از هر سه تا پسرم راضی ام. فرشاد از این دوتا ساکت تر و قانع تر است، ولی فرهاد و فرزاد از پس خودشان برمی آیند.»
فرشاد حسنی گفت: «مامان فرزاد را بیشتر از ما دو تا دوست دارد، چون پسر بزرگ خانواده بود و همیشه اولین نفری بود که افتخارات را به دست می آورد! او بود که اول از همه مان به دانشگاه رفت و به خاطر سنش کارهای دیگر را زودتر از ما انجام می داد. من خانه را به دو بخش تقسیم کردم؛ بخش فرهنگی – هنری که فرزاد است و بخش ورزشی هم که فرهاد. علاقه ام به سینما و فیلم را با فرزاد تامین می کنم و در بخش ورزش هم که فرهاد ورزشکار خوبی است.»
فرهاد حسنی دیگر برادر فرزاد حسنی نیز گفت: «فرزاد همیشه جاده صاف کن من و فرشاد بود. مثلا ما اگر پول تو جیبی یا هر چیزی از بابا می خواستیم، فرزاد را می فرستادیم جلو!»

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فرزاد حسنی

 

فرزاد حسنی نیز گفت: «بله، من کتک خور گروه بودم و همیشه من را می انداختند جلو! (خنده) البته روابط بابا همیشه با ما خوب بود، به جز اواخر سال و نزدیک های اسفند که دیگر روابطش با ما تیره می شد! (خنده) آخر نزدیک عید که می شد و باید پول می داد ما خرید کنیم هر جور شده بهانه می گرفت! مثلا می گفت چرا نمره ات شده ۱۹٫۵؟! می گفتم بابا حالا به خاطر نیم نمره؟ یا می گفت چرا اومدی خونه دیر سلام کردی؟! یا عموت زنگ زده گفته فرزاد رو فلان جا دیدم! خلاصه که هر بهانه ای می آورد تا خرید عیدمان را نکند! (خنده)»
اینجای برنامه مادر فرزاد حسنی در قامت دفاع از همسرش برآمد و گفت: «پدرتان واقعا در حق شما پدری کرد… او هر روز بچه ها را به مدرسه می برد و برشان می گرداند. کمتر پدری از این کارها می کند… من به تحصیلات بچه ها بیشتر از ثروت اهمیت می دهم، البته که پدر خودم به دلیل سن بالایشان اجازه ندادند من به دانشگاه بروم و تا دیپلم درس خواندم اما تحصیلات مهم ترین رکن من برای بچه ها بود. هیچ وقت یادم نمی رود که با چه عشقی کتاب هایشان را جلد می کردم.»

 

اخبار,اخبار فرهنگی,فرزاد حسنی

 

در پایان این برنامه فرزاد حسنی گفت: «من بومی و اهلی رادیو هستم. هنگام دلتنگی هایم به رادیو پناه می برم و در تلویزیون شادی هایم را نشان می دهم. ممنون از همه کسانی که من و خانواده ام را به این برنامه دعوت کردند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا