بیوگرافی کیم دو‌ وان مدلینگ و هنرپیشه مطرح کره ای

کیم دو وان هنرپیشه کره ای موفق و مطرح در هشتم ماه مارس سال ۱۹۹۵ مصادف با هفدهم اسفندماه سال ۷۳ در شهر سئول کره جنوبی به دنیا آمد. وی با بازی در نقش استارت آپ در سریال هم اتاقی من یک روباهه است به خوبی مشهور گردید. او تنها یک برادر کوچک تر از خودش دارد. وی علاوه بر بازیگری در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد. در این مطلب به بیوگرافی کیم دو‌ وان خواهیم پرداخت.

زندگینامه کیم دو وان بازیگر جذاب کره ای

بیوگرافی کیم دو‌ وان بازیگر قد بلند کره ای

کیم دو وان از بازیگران موفق و جوان کره ای محسوب می شود که بعد از پایان تحصیلات خود در رشته ی تئاتر و سینما در دبیرستان هنرهای کیوون در رشته ی هنر فیلم دانشگاه «سجونگ» به تحصیل در مقطع کارشناسی پرداخت. وی در طی یک مصاحبه بیان داشت که مادر او در رشته ی رقص کره ای تحصیل می نماید.

زندگینامه کیم دو وان بازیگر و مدل محبوب

آشنایی با زندگینامه کیم دو وان

زندگینامه کیم دو وان هنرپیشه محبوب کره جنوبی

شروع فعالیت

در سال ۲۰۱۷ میلادی کیم دو وان فعالیت هنری خود را با مدل برند لوازم آرایشی شروع کرد و بعد به عرصه بازیگری قدم نهاد. در همین سال بود که در درام اینترنتی «۱۷» و نیز «زرد» اولین تجربه بازیگری خود را به دست آورد. وی در ۲۰۱۸ غیر از بازی در درام اینترنتی پلی لیست دوباره نخستین بار توانست در مجموعه تلویزیونی اغواگر، ۱۲ شب مقابل دوربین برود. و اما او با بازی در فیلم سینمایی پنیر در تله مقابل دوربین سینما رفت. در سال ۲۰۱۹ در مجموعه تلویزیونی ۱۸ سالگی بازی نمود که موجب شد تا به شهرت خوبی دست پیدا کند، بازی او در فیلم خانم و آقای پلیس بر میزان این شهرت افزود و او توانست به خوبی خود رد عرصه های مختلف تلویزیون و سینما محک زده و بدرخشد. یکسال بعد یعنی در سال ۲۰۲۰ در درام های پرطرفدار او همه چیز می داند و قرار داد دوستی باز هم طعم شهرت و موفقیت را چشید.

او با با بازی در سریال استارت آپ در نقشی مکمل در سال ۲۰۲۰ و در سال ۲۰۲۱ با بازی در سریال پرمخاطب هم اتاقی من روباهه در شهرت پای خود را فراتر گذاشته و به شهرت بین المللی دست پیدا کرد. او در سریال استارت آپ با هنرپیشگان مطرحی همچون کیم سونهو و نیز بائه سوزی همبازی بود. جدیدترین کارهای او سریال دهن لق و هنوز خودی نشان ندادم، نیز فیلم Rebound  می باشد.

وی دارای ۱۸۶ سانتی متر قد است که این قد بلند را از پدر خود به ارث برده است. کیم دو وان به طور همزمان در هر دو عرصه بازیگری و مدلینگ فعالیت دارد. دو وان بعد از مشهور شدن هم به فعالیت خود در زمینه مدلینگ ادامه داد و تا الان با برندهایی معروف مانند کوکاکولا»، «Levis» و نشریه های مدلینگ «w» و «Atstaile» ،«Nylon» همکاری کرده است.

بیوگرافی کیم دو وان فعال رد عرصه ی بازیگری و مدلینگ

بیوگرافی کیم دو وان بازیگر کره ای موفق

زندگینامه کیم دو وان بازیگر محبوب و مشهور

کودکی کیم دو وان

کیم دو وان از همان دوران کودکی خیلی خجالتی بوده، و الان نیز در برخورد با افراد غریبه مشکل گرم گرفتن دارد. در زمان کودکی کیم از کشیده بودن چشمان خود بیزار بود تا جایی که تصمیم به عمل جراحی آنها افتاد. ولی در حال حاضر از آنها خوشش می آید. او که یک برادر کوچک تر از خودش دارد که رابطه خودش و او را رابطه ای صمیمی و بدون دعوا بیان کرده است. او همچنین در تحصیل برادرش در رشته فیلمبرداری حامی و مشوق بوده است.

آشنایی با بیوگرافی کیم دو وان

زندگینامه کیم دو وان و بررسی شروع فعالیت تا شهرت

آثار کیم دو وان

همان طور که در بیوگرافی کیم دو‌ وان گفته شد، در هر دو عرصه ی مدلینگ و بازیگری فعالیت چشمگیر و موفقی داشته است. بازیگری او نیز در هر دو بخش سینما و تلویزیون بوده که همین توانایی و استعداد او در زمینه های مختلف وی را به موفقیت زیاد رساند.

زندگینامه کیم دو وان بازیگر و مدل شناخته شده

سینما

 • فیلم سینمایی پنیر در تله در سال ۲۰۱۸
 • فیلم سینمایی پارک هوا-یونگ در سال ۲۰۱۸
 • فیلم سینمایی خانم های پلیس در سال ۲۰۱۹
 • فیلم سینمایی «Rebound»

زندگینامه کیم دو وان بازیگر بااستعداد کره ای

بیوگرافی کیم دو وان بازیگر مطرح

تلویزیون

 • سریال وسوسه در سال ۲۰۱۸
 • سریال دوازده شب در سال ۲۰۱۸
 • سریال در ۱۸ سالگی در سال ۲۰۱۹
 • سریال اجتماعی شدن-درک رقص در سال ۲۰۱۹
 • سریال چگونه یک دوست بخریم در سال ۲۰۲۰
 • سریال او همه چیز می داند در سال ۲۰۲۰
 • سریال استارت آپ در سال ۲۰۲۰
 • سریال هم اتاقی من یک روباهه در سال ۲۰۲۱

زندگینامه کیم دو وان و مرور آثار وی

زندگینامه کیم دو وان و بررسی شروع فعالیت تا شهرت

سریال اینترنتی

 • سونتین در سال ۲۰۱۷
 • سونتین؛ نسخه ویژه در سال ۲۰۱۷
 • ری:پلی لیست در سال ۲۰۱۸
 • هنوز خودی نشون ندادم در سال ۲۰۲۲

زندگینامه کیم دو وان بازیگر سینما و تلویزیون

آشنایی با بیوگرافی کیم دو وان

موزیک ویدیو

 • سلام از وان استار (در سال ۲۰۱۸)
 • جاده از یانگ یو سوپ (در سال ۲۰۱۸)

زندگینامه کیم دو وان و مرور آثار وی

زندگینامه کیم دو وان بازیگر جوان و موفق

در این مطلب با بیوگرافی کیم دو‌ وان از بازیگران مطرح کره ای آشنا شدید, کیم هنرمندی جوانی که با وجود این سن و سال به خوبی در عرصه ی بازیگری و نیز مدلینگ درخشیده و توانسته توجه مردم و منتقدین و عوامل را به خود جلب نماید. همچنین برای آشنایی با بیوگرافی دیگر بازیگران کره ای همچون کیم دونگ ووک و لی یو می می توانید بر روی لینک ها کلیک کنید.

منبع : آرگا

برچسب :

منابع سایتآرگا _ روزانه _ دانشنامه اسلامی _ تاپ ناز _ پرشین وی _ایرنا _ بیتوته _ دلگرم _ سلام دنیا _ همگام درس _ فال و خواب _ توپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا